امروز: جمعه، ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰ Friday, 19 August 2022

ازدواج مخفيانه سرنخ يک پرونده جنايي

ازدواج مخفيانه سرنخ يک پرونده جنايي

زن جواني که به همراه برادرش به اتهام قتل يک مهندس ساختمان در مشهد دستگير شده است مدعي شد از ۴ سال قبل به عقد موقت مقتول درآمدم اما مدتي قبل متوجه شدم که در ارتباط خود با مهندس ميانسال فريب خورده ام!

 

به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز‌، به نقل از خراسان  : شب نوزدهم ماه جاري، ماموران انتظامي در تماس با قاضي ويژه قتل عمد، وي را در جريان کشف جسد مردي در زمين هاي خاکي انتهاي الهيه مشهد قرار دادند.

به دنبال دريافت اين خبر، بلافاصله قاضي موحدي راد، به همراه کارآگاهان اداره جنايي پليس آگاهي خراسان رضوي، شبانه عازم محل کشف جسد شد، تحقيقات مقام قضايي نشان داد جسد مربوط به فرد ۴۳ ساله اي است که مهندس ساختمان بوده که با ضربات متعدد چاقو به نواحي شکم، گردن و پهلو به قتل رسيده است.آثار خوني که در محل ريخته شده بود بيانگر آن بود که اين فرد براي نجات خود از مرگ تلاش و حدود ۳۰ تا ۴۰ متر حرکت کرده است اما نتوانسته خود را به نقطه اي که محل رفت و آمد است برساند. کيف حاوي مدارک خودرو، گوشي تلفن همراه و همچنين وجوه نقدي داخل جيب هاي مقتول، احتمال جنايت در پي سرقت را منتفي کرد.

اين در حالي بود که سوئيچ يک خودرو نيز داخل مشت گره کرده مقتول وجود داشت. اين گزارش حاکي است: جسد مهندس مذکور به دستور مقام قضايي به پزشکي قانوني انتقال يافت و تلاش کارآگاهان براي شناسايي و دستگيري عامل يا عاملان اين جنايت هولناک ادامه يافت.با شناسايي هويت مقتول، خانواده وي اعلام کردند که او با خودروي سواري زانتيا از منزل خارج شده است اما تحقيقات نشان داد سوئيچي که در دست مقتول بود به خودروي ديگري تعلق داشت. بنابراين گزارش، کارآگاهان اداره جنايي پليس آگاهي خراسان رضوي که با نظارت و راهنمايي مستقيم قاضي ويژه قتل عمد، بررسي هاي اطلاعاتي خود را ادامه مي دادند به سرنخ هايي دست يافتند که ردپاي يک زن را در اين جنايت آشکار مي کرد جمع آوري اين اطلاعات در حالي بود که پس از پيدا شدن خودروي زانتياي مقتول مشخص شد او در روز کشف جسد با خودروي پژو تردد کرده است.

کارآگاهان چند روز بعد با ارائه مشخصات خودروي پژو به نيروهاي گشتي موفق شدند اين خودرو را در بولوار هاشميه مشهد کشف کنند. آنان در پي گيري  شاخه ديگري از تحقيقات با انجام يک سري فعاليت هاي پليسي و کنترل آخرين افرادي که با مقتول در ارتباط بودند به مرد ۴۰ ساله اي رسيدند که پيامکي رکيک و تهديدآميز براي مقتول ارسال کرده بود. اين مرد وقتي با صدور دستوراتي از سوي قاضي موحدي راد، توسط کارآگاهان دستگير شد عنوان کرد: گوشي تلفن همراهي که از آن پيامک ارسال شده را چندي قبل خواهرم به من داد و عنوان کرد مدتي است فردي با اين شماره براي من ايجاد مزاحمت مي کند.

من هم گوشي را از او گرفتم و پيامکي را براي آن شماره ارسال کردم.

در پي اعترافات اين مرد، خواهر ۳۰ ساله او دستگير شد و اعتراف کرد: از حدود ۴ سال قبل با مقتول آشنا شدم او ابتدا به من گفت: همسر و فرزندي ندارد و مجرد است اما مدتي قبل متوجه شدم فريب خورده ام و او همسر و فرزند دارد، در اين مدت نيز که به عقد موقت او درآمده بودم قرار بود با من ازدواج کند اما به وعده خود عمل نکرد. به همين دليل هم با او ارتباطم را قطع کردم ولي او اصرار به ادامه اين ارتباط داشت و ادعا مي کرد که نبايد او را رها کنم. وقتي سماجت وي را ديدم گوشي تلفنم را به برادرم دادم و عنوان کردم که از اين شماره برايم ايجاد مزاحمت مي شود.گزارش خراسان حاکي است: در حالي که هر دو متهم مذکور تاکنون ارتکاب قتل را انکار کرده اند تحقيقات گروهي از کارآگاهان شعبه قتل با فرماندهي سرهنگ غلامي ثاني (رئيس اداره جنايي پليس آگاهي خراسان رضوي) براي بررسي ادعاهاي متهمان دستگير شده و نقش آنان در قتل مهندس همچنان ادامه دارد.

 

توییت بینا

9:06 (۲ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۲ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۲ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۲ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۲ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۲ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۲ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۲ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۲ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۲ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۲ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۲ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۲ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۲ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۲ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۲ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۲ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۲ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۲ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۲ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید