امروز: چهارشنبه، ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴ Wednesday, 7 December 2022

خیابان ملل در ارومیه گشایش یافت

همزمان با میلاد باسعادت منجی عالم بشریت، مهدی موعود(عج) و با حضور شهردار، جمعی از مدیران شهرداری، اعضاء شورای اسلامی شهر، برخی از منتخبین دوره چهارم شورای شهر ارومیه و عموم مردم خیابان ملل در محل پارک ائللرباغی ارومیه گشایش یافت. به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز، حضرت پور با...

همزمان با میلاد باسعادت منجی عالم بشریت، مهدی موعود(عج) و با حضور شهردار، جمعی از مدیران شهرداری، اعضاء شورای اسلامی شهر، برخی از منتخبین دوره چهارم شورای شهر ارومیه و عموم مردم خیابان ملل در محل پارک ائللرباغی ارومیه گشایش یافت.

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز، حضرت پور با تاکید بر اعتقادات ارزشمند دینی ایرانیان که مبتنی بر امید به انتظار موعود و قائم آل محمد ( ص ) می باشد خاطر نشان کرد با این باور ، تعداد سی پرچم دیگر متبرک به نام حضرت ولی عصر ( عج ) نیز در این خیابان به اهتزاز در آمده تا پیام رسان صلح و دوستی از جانب شهروندان اورموی و ایرانیان با کرامت برای کل دنیا باشد

محمد حضرت پور شهردار آبادگر کلانشهر ارومیه در مراسم افتتاح این خیابان ، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه خصوصا میلاد فرخنده حضرت بقیه ا… الاعظم ( عج )، اظهار داشت : با عنایت به موقعیت استراتژیک شهرستان ارومیه در شمال غرب کشور از جمله هم مرز بودن با سه کشور که میتوان از آن به عنوان دروازه ایران به اروپا نیز یاد کرد و همچنین بدلیل وجود قومیتهای مختلف در این شهرستان ، ما را بر آن داشت تا در پارک اللر باغی و در کنار خیابان مشاهیر ارومیه ، خیابانی را بنام « خیابان ملل » با اهتزاز پرچم یکصد کشور که هم اکنون دارای نمایندگی سیاسی در جمهوری اسلامی ایران می باشند افتتاح نماییم.
حضرت پور با تاکید بر اعتقادات ارزشمند دینی ایرانیان که مبتنی بر امید به انتظار موعود و قائم آل محمد ( ص ) می باشد خاطر نشان کرد با این باور ، تعداد سی پرچم دیگر متبرک به نام حضرت ولی عصر ( عج ) نیز در این خیابان به اهتزاز در آمده تا پیام رسان صلح و دوستی از جانب شهروندان اورموی و ایرانیان با کرامت برای کل دنیا باشد .

شهردار آبادگر ارومیه در خاتمه ضمن تقدیر از تصویب و اختصاص بودجه ای با افزایش چهارصد درصدی نسبت به سال 91 برای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گفت : تاسیس پنج فرهنگسرا و شش ورزشگاه محله ای ، توجه مضاعف به ورزشهای محلی خصوصا ورزش مفرح والیبال که در آن خصوص اقدام به تیم داری نیز نموده ایم و تلاش عملیاتی برای یاری رساندن به سایر دستگاه های اجرایی جهت گذراندن اوقات فراغت شهروندان گرامی و کمک به ارتقای نشاط اجتماعی با فعالیتهای فرهنگی ، ورزشی و تفریحات سالم به حول و قوه الهی گامی موثر برای رساندن ارومیه به توسعه پیش بینی شده در سند افق چشم انداز 1404 که همان شهری فرهنگی ، سبز و پاک ، توسعه یافته ، مجهز به فن آوری های نوین ، حمل و نقل روان ، ایمن ، زیبا و روح نواز ، منظم و قانون مدار می باشد برداشته باشیم .
پیش از سخنان حضرت پور، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه نیز طی سخنانی به تشریح اهداف و نحوه راه اندازی خیابان ملل پرداخت.
ابراهیم خلیل رضائیه اظهار داشت: با هماهنگی شورای تامین و دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در ارومیه و با هدف رساندن پیام صلح و دوستی مردم ایران و منتشران واقعی ظهور حضرت منجی(عج) این خیابان راه اندازی شد تا علاوه بر جنبه های گردشگری و فرهنگی نمادی از صلح دوستی و دوستی ملت ایران را به جهانیان عرضه نماید.

وی گفت: پرچم بیش از یکصد کشور دنیا که دارای دفاتر نمایندگی، کنسولی یا سفارتخانه در کشورمان هستند امروز در این محل به اهتزاز درآمده است.
رضائیه در خصوص نحوه چینش و استقرار پرچم ها نیز گفت: پرچم منقش به نام مبارک حضرت رسول الله(ص)، پرچم منقش به نام مبارک حضرت اباعبدالل(ع) و حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در کنار پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی در وسط این خیابان جای گرفته و انتهای دوسوی خیابان ختم می شود به پرچم های سفید منقش به نام مبارک حضرت اباصالح المهدی(عج) که امیدواریم با ظهورش و تشکیل حکومت عدل و داد در سراسر جهان پیام آور صلح، دوستی، عدالت و تفاهم برپایه فرامین قرآن و سنت ناب نبی مکرم اصلام(ص) باشد.

توییت بینا

9:06 (۳ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۳ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۳ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۳ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۳ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۳ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۳ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۳ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۳ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۳ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۳ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۳ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۳ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۳ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۳ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۳ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۳ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۳ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۳ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۳ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید