امروز: جمعه، ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۱ Friday, 3 February 2023

دایی: فردا تصمیم نهایی را می‌گیریم/ وزارتخانه باید به ما جواب بدهد

دایی: فردا تصمیم نهایی را می‌گیریم/ وزارتخانه باید به ما جواب بدهد

علی دایی به شدت از مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس و وزارت ورزش انتقاد کرد.

 

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از ایسنا ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز تیمش که برای سومین روز متوالی برگزار نشد، اظهار کرد: متاسفانه عین آب خوردن تیم من را به هم ریخته‌اند؛ تیمی که الان از نظر مردم و کارشناسان بیشترین شانس را برای قهرمانی دارد. خیلی راحت تیم را به این روز انداخته‌اند.

 

او ادامه داد: بازیکنانم خیلی باغیرت‌اند. مگر می‌شود این همه بی‌احترامی به صورت غیرمستقیم به بازیکن بشود و او هم چیزی نگوید؟ تصمیم نهایی را فردا می‌گیریم. کاری را که به صلاح تیم باشد، انجام می‌دهیم و مطمئنا تصمیمی می‌گیریم که شرمنده هواداران نشویم. مردم ما خودشان می‌دانند که نمی‌توانند جلوی زن و بچه خود با دست خالی بروند. مگر می‌شود مدام قول و وعده وعید بدهند، بعد هم عمل نکنند؟ بازیکنان ما نظرشان این است که دارد به شعورشان توهین می‌شود.

 

سرمربی پرسپولیس که بسیار ناراحت به نظر می‌رسید، ادامه داد: صد رحمت به زمان رویانیان که حداقل پاسخگوی ما بود و کارش را در هر شرایطی انجام می‌داد. در این دو هفته هیچ چیزی ندیدیم. از دوشنبه قبل قرار است که آقایان سر تمرین بیایند اما اصلا کسی را ندیدیم. از هیات مدیره هم خبری نیست!

 

او در پاسخ به این سوال که پروین گفته بود، پاداش بازیکنان را به زودی آماده می‌کند، گفت: مگر مشکل ما پاداش است؟ ایشان قول داده بود شنبه پاداش را دست ما برساند. گفتند پاداش حاضر است اما هنوز منتظرم که این پول چه زمانی حاضر می‌شود. مگر بازیکنان من مشکل پاداش دارند یا به خاطر پاداش بازی می‌کنند؟ بازیکن دارم که صفر درصد پول گرفته یا الان بعد از 25 هفته فقط 25 درصد پولش را گرفته است. این را می‌گویم که در جلسه هیات مدیره آقایان به شرف و ناموس‌شان قسم خوردند که سه، چهار میلیارد در این هفته به تیم تزریق کنند. همینطور پاداش‌ها را هم بدهند اما تا الان نه خبری از پاداش هست نه سه چهار میلیارد که می‌توانستیم 20 درصد دیگر از قرارداد بازیکنان را با آن تامین کنیم.

 

او افزود: می‌دانید مشکل ما چیست؟ این که نمی‌توانیم بگوییم نداریم. خوب اگر پول ندارید بگویید که بازیکنان ما بروند ماشینشان را بفروشند و این مشکلات پیش نیاید. اگر قول می‌دهید هفته بعد پول می‌دهید، خوب بدهید. دیگر مانده‌ام که چه کار می‌کنید! آدم یا قسم نمی‌خورد یا اگر می‌خورد به قولش عمل می‌کند.

 

دایی در ادامه انتقادهای خود از مدیران باشگاه گفت: اصلا چه کسی گفته شما دنبال پاداش باشید؟ موقعی که نمی‌توانید باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس را اداره کنید برای چه می‌آیید؟ از دیروز به خاطر مصاحبه آقایان اعصابم به هم ریخته است. شما نگاه کنید قبل از آمدن، مصاحبه آنچنانی می‌کنند که ما فلان می‌کنیم و اگر به باشگاه بیاییم پول می‌آوریم اما حالا چه؟ مردم خوب ما بدانند که بازیکنان من خیلی با‌غیرت‌اند و در بازی با سپاهان این را نشان دادند اما زمانی که فکرشان درست نباشد و دغدغه داشته باشند، نمی‌توانند کار کنند. تا الان علی دایی هرکاری از دستش برمی‌آمده، انجام داده است. تیم ما فقط مشکل پاداش ندارد. پول قراردادهای بازیکنان را نداده‌اند. آخر مگر می‌شود به یک کارگر 5 روز پول ندهید؟ از روز ششم دیگر نمی‌آید برای شما کار کند.

 

دایی گفت: از روزی که مشکل داشته‌ایم یک نفر جوابگوی ما نیست. فقط از دور مصاحبه می‌کنند و حرف می‌زنند. مگر این تیم محلی است؟ مگر تیم مال من است که آن را سپرده اید به من؟ تازه اگر تیم را از بیرون به خاطر منافع خودشان نزنند، خیلی جای شکر دارد.

 

او درباره نقش مسائل خارج از باشگاه در مشکلات اخیر پرسپولیس گفت: مشکلات بیرون باشگاه واقعا به ما ضربه زده است. الان وزارت ورزش چه کاره است؟ اصلا من مانده‌ام دولت در این وضعیت چه کاره است؟ آقای وزی ورزش! اگر این تیم متعلق به شما نیست، لطفا بگو مال من نیست اما اگر این تیم برای شماست، بگوئید پول‌تان را می‌دهیم. تازه خوب است که از جیب خودتان نمی‌خواهید این پول را بدهید.

 

سرمربی پرسپولیس در ادامه خطاب به مسئولان دولتی گفت: حداقل به خاطر مردم یک کاری کنید. مگر شعار ما این نیست که می‌خواهیم مردم را خوشحال کنیم؟ خوب بیایید به این دو تیم برسید. ببینید با یک برد پرسپولیس مقابل سپاهان چقدر مردم خوشحال می‌شوند. دولت چقدر باید خرج می‌کرد که چنین نشاطی را به جامعه بیاورد؟ باور کنید اگر 500 میلیارد هم خرج می‌کرد، نمی‌توانست.

 

دایی گفت: دیگر همه حرف‌ها را زده‌ایم. متاسفانه نمی‌شود آدم‌هایی که خودشان را به خواب زده‌اند، بیدار کرد. همه کسانی که باید جوابگو باشند، خوابیده اند. وزارتخانه باید به ما جواب بدهد. این تیم متعلق به دولت است. تا کی باید اینقدر اذیت شویم؟ آبرویمان را وسط گذاشته‌ایم.

 

او در پاسخ به این سوال که پروین از روز اول گفته بود از شما حمایت می‌کند، گفت: اصلا با صد خبرگزاری هم صحبت کنند و با رسانه‌های کره مریخ هم حرف بزنند و حمایت کنند. حمایت باید عملی باشد. مگر تا الان من را حمایت کرده‌اند؟ دیگر باید چگونه یک نفر را تنها گذاشت؟ شما به من بگویید. تمام مشکلات ما این است که بعضی‌ها دوست ندارند این تیم نتیجه بگیرد. با اینکه پرسپولیسی هستند و خودشان در این تیم بوده‌اند. واقعا صحبت از حمایت خنده‌دار است. چه حمایتی؟ آقایان هرطور توانسته‌اند من را تنها گذاشته‌اند.

 

انتهای پیام

 

توییت بینا

9:06 (۳ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۳ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۳ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۳ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۳ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۳ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۳ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۳ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۳ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۳ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۳ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۳ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۳ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۳ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۳ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۳ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۳ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۳ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۳ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۳ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید