امروز: شنبه، ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹ Saturday, 4 February 2023

فرماندار ارومیه: کاندیداها در تبلیغات از تخریب یکدیگر بپرهیزند

فرماندار ارومیه با تاکید بر اینکه دشمن درصدد انحراف افکار عمومی قدم بر می دارد، گفت: اجازه تخلف به هیچ ارگانی در انتخابات را نمی دهیم و کاندیداها در تبلیغات از تخریب یکدیگر بپرهیزند. به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز ، دکتر شریف نژاد در جلسه توجیهی کاندیداهای شورای اسلامی...

فرماندار ارومیه با تاکید بر اینکه دشمن درصدد انحراف افکار عمومی قدم بر می دارد، گفت: اجازه تخلف به هیچ ارگانی در انتخابات را نمی دهیم و کاندیداها در تبلیغات از تخریب یکدیگر بپرهیزند.

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز ، دکتر شریف نژاد در جلسه توجیهی کاندیداهای شورای اسلامی ارومیه، افزود: اينكه انقلاب اسلامي ايران به عنوان الگويي براي ديگر انقلابات جهان شده است و حركت روبه جلو اين انقلاب به مذاق دشمنان و توطئه گران خوش نيامده بدين سب سعي دارند به هر نحو ممكن با سنگ اندازي در راه اين مسير و با فشارهاي مضاعف ما را در مخصه سياسي قرار دهند .

وي در ادامه به فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص انتخابات اشاره و ادامه داد: وقتي رهبر معظم انقلاب به اين جديت وقوع حماسه سياسي را پيش بيني مي نمايند، احساس قلبي ما اين است كه ايشان مطمئن هستند اين انتخابات تبديل به حماسه خواهد شد .
دكتر شريف نژاد در بخش ديگري از سخنان خود اركان انتخابات و عوامل شكل گيري و وقوع حماسه سياسي را مشاركت و سلامت و امنيت انتخابات دانسته و در خصوص وظايف فرمانداري و فرماندار اروميه دو وظيفه مديريت اجرايي وسياسي انتخابات شهرستان اروميه را از وظايف ذاتي آن ذكر و در خصوص سوابق اجرايي و عملياتي انتخابات و هماهنگي هاي صورت گرفته با نهادهاي ذي مدخل در اين امر مهم از اواخر سال گذشته گزارشي ارائه نمود.
در ادامه اين جلسه هريك از اعضاي هيئت رييسه نيز توضيحاتي در خصوص عملكردخود براي برگزاري قانونمند و پرشور انتخابات در 24 خرداد ماه سال جاري ايراد كرده و در انتها نيز تعدادي از كانديدهاي شوراهاي اسلامي به طرح سوالات و ارايه پيشنهادات خود كه بيشتر حول تخلفات برخي افراد و شخصيت هاي حقوقي و حقيقي دور ميزد پرداخته و فرماندار اروميه نيز توضيحات لازمه را ارائه و در خصوص تذكرات به متخلفين ضمن ارائه نمونه مستندي از اقدامات فرمانداري اروميه در برخورد با متخلفين اظهار داشت: بنده به عنوان متولي امر انتخابات اين شهر اجازه تخلف به هيچكس و هيچ ارگان و نهاد و سازمان يا اداره اي در خصوص انتخابات را نخواهم دادو هيچ كس حتي من نوعي نيز حق تبليغ به نفع شخص خاصي را ندارد.
وي در انتها از كانديدهاي محترم خواست در سخنان خود با در نظر گرفتن جايگاه و شان شوراها از از اداي بعضي مطالب كلي كه در اين چارچوب نمي گنجد خودداري كرده و در ارتباط با وظايف ذاتي شوراها ضمن آشنايي خود زمينه آشنايي مردم با اين وظايف را فراهم آورند .
وی در خصوص تبليغات نيز از كانديدهاي شوراهاي اسلامي خواست در چارچوب قوانين اقدام و از تخريب اشخاص ديگر پرهيز كرده و از محلهايي كه توسط شهرداري محترم در سطح شهر براي اين كار تعبيه شده است استفاده كنند و با توجه به توريستي بودن شهر در ايام تعطيلات در زيبايي شهر بكوشند.

توییت بینا

9:06 (۳ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۳ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۳ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۳ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۳ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۳ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۳ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۳ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۳ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۳ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۳ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۳ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۳ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۳ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۳ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۳ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۳ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۳ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۳ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۳ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید