امروز: دوشنبه، ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۱۸ Monday, 4 March 2024

قاتل دخترش را از پنجره به بیرون پرتاب کرد/عکس

قاتل دخترش را از پنجره به بیرون پرتاب کرد/عکس

فرد معتاد، بامداد امروز به دلیل مصرف مواد مخدر همسر و دخترش را مورد حمله قرار می دهد و در نهایت با پرتاب کردن دخترش از طبقه سوم به داخل خیابان اقدام به فرار می کند.
به گزارش سایت تحلیلی و خبری  بینانیوز‌ به نقل از باشگاه خبرنگاران  : مرکز اطلاع رسانی آگاهی تهران بزرگ درباره این خبر گفت: ساعت 4 و 30 دقیقه بامداد امروز در خیابان موسی صدر محدوده شوش یک فرد بیکار معتاد، پس از استعمال مواد مخدر با همسر و فرزندش درگیر می شود و پس از مجروح کردن همسر و دخترش مهلا پنج ساله با چاقو، دخترش را از طبقه سوم ساختمان به پایین پرتاب می‌کند.

در ادامه متهم که قصد فرار داشت وارد راهرو ساختمان شده و با زن صاحب خانه که به همراه دو فرزندش، “علي 15 ساله” و ديگري “بهاره 7 ساله” در کنار درب ورودی ایستاده بودند مواجه می‌شود.

این پدر قاتل، با دیدن زن صاحب خانه با چاقو به سمتش حمله ور شده و او را به همراه دو کودش مجروح می کند که در این میان  دختر خردسال صاحب خانه به نام بهاره هفت ساله به دلیل شدت جراحت فوت می‌کند.

در نهایت این قاتل فراری با حضور در خیابان توسط ماموران کلانتری 116 مولوی محاصره شده و در حالی که با چاقو قصد صدمه رساندن به ماموران را داشته با اصابت دو گلوله به پایش زمین گیر شده و دستگیر می‌گردد.

در نهایت پرونده بنا بر دستور قاضی شعبه جنایی به اداره دهم پلیس آگاهی انتقال داده می‌شود.

**جولان مرد معتاد در شوش

حسن عباسی در گفتگو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبرنگاران؛ با بیان اینکه در ساعت 4:40 بامداد امروز وقوع جنایتی در خیابان امام موسی صدر در محدوده میدان شوش به مرکز فوریت‌های پزشکی 115 اعلام شد، گفت: با توجه به نوع گزارش دریافتی مبنی بر وقوع جنایتی در یک منزل مسکونی توسط یک مرد معتاد بلافاصله چهار دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

وی با بیان اینکه با حضور تکنیسین‌های اورژانس در محل مشخص شد که این مرد 45 ساله پس از مصرف موادمخدر از نوع شیشه به منزل صاحبخانه خود مراجعه و جنایت هولناکی را رقم می‌زند، گفت: این فرد با ضربات چاقو به شش تن حمله می‌کند که با دخالت پلیس و شلیک گلوله به پای ضارب، این متهم دستگیر می‌شود.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران با بیان اینکه با توجه به عمق جنایت، بلافاصله تکنیسین‌های اورژانس وارد محل حادثه شدند، گفت: بررسی‌ها نشان داد که این مرد 45 ساله معتاد به موادمخدر شیشه با ضربات چاقو جان دو دختربچه پنج و هشت ساله را گرفته و موجب مجروحیت چهار تن دیگر از ناحیه سر، صورت و گردن شده است.

به گفته عباسی، مصدومان پسربچه‌ای 14 ساله و زنانی 35، 63 و 35 ساله بودند که پس از اقدامات اولیه درمانی توسط اورژانس به بیمارستان سینا منتقل شدند.

**جزئیات قتل هولناک دو کودک از زبان رییس پلیس آگاهی تهران

سرهنگ عباسعلی محمدیان در گفتگو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبرنگاران؛ در تشریح جزئیات جنایت صبح امروز در منطقه شوش تهران که منجر به قتل دو کودک خردسال شد، گفت: در ساعت 4:30 بامداد امروز (سه‌شنبه) ماموران کلانتری 116 تهران‌بزرگ، از طریق دریافت پیام از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در جریان وقوع نزاع و درگیری در خیابان امام موسی صدر قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه با حضور ماموران کلانتری، آنان مشاهده کردند مردی حدود 35 ساله در حالی که سلاح‌سرد در دست دارد، در حال فرار است، گفت: این فرد (مازیار – ق) پس از رویت ماموران پلیس با سلاح‌سرد به آنان حمله‌ور شد و بی‌توجه به فرمان ایست ماموران، قصد حمله به آنان را داشت که در لحظات آخر ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح، این فرد را از ناحیه دو پا مورد شلیک گلوله قرار دادند و وی را دستگیر کردند.

رییس پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ با بیان اینکه پس از زمین‌گیرشدن «مازیار»، ماموران برای بررسی صحنه نزاع، وارد منزل دو طبقه‌ای شدند، گفت: بررسی‌های اولیه نشان داد که این فرد «مازیار» مستاجر طبقه دوم این منزل است که بنا به دلایلی که هنوز مشخص نشده است با همسر خود در آن ساعت دچار درگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه ماموران در بررسی‌های اولیه متوجه شدند که این فرد با استفاده از سلاح‌سرد نسبت به مجروح‌کردن همسر و فرزندانش اقدام کرده است، گفت: متاسفانه این فرد پس از مضروب‌کردن دختر پنج ساله‌اش به نام «مهلا»، وی را از طبقه دوم منزل خود به حیاط پرتاب می‌کند که این کودک خردسال جان خود را از دست می‌دهد.

محمدیان با بیان اینکه بررسی‌ها نشان داد که به دلیل سر و صدای ایجاد شده منجر به نزاع، صاحبخانه این فرد که زنی مسن بود به طبقه بالا مراجعه می‌کند، گفت: «مازیار» در حالی که قصد فرار داشت، با زن صاحبخانه مواجه می‌شود که به طرف آنان نیز حمله و علاوه بر مضروب‌کردن این فرد، اقدام به ضرب و شتم فرزندان صاحبخانه نیز می‌کند که متاسفانه بر اثر شدت جراحات وارده، دختر هفت ساله این زن به نام «بهاره»‌ نیز جان خود را از دست می‌دهد.

به گفته وی، با حضور عوامل اورژانس تهران، همسر و فرزند «مازیار» و همچنین پسر 15 ساله صاحبخانه و همچنین زن صاحبخانه به بیمارستان منتقل شدند.

رییس پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ با بیان اینکه ماموران در بررسی صحنه جرم، موادمخدر یا وسایل استعمال آن را یافت نکردند، گفت: مسلم است که این فرد در هنگام دستگیری حالت طبیعی نداشته و تحقیقات از این فرد ادامه دارد. اما از آنجایی که «مازیار» در لحظات اولیه قادر به بازجویی نبود، در حال حاضر ماموران در بیمارستان مستقر هستند تا نسبت به بازجویی از این فرد اقدام کنند.

محمدیان با بیان اینکه به دلیل جراحت سایر مصدومان نیز، بازجویی از این افراد به زمان بهبودی موکول شده است، گفت: با این حال بررسی و تعیین علت اصلی این حادثه توسط ماموران پلیس آگاهی و همچنین قاضی این پرونده ادامه دارد و قطعا با کسب اطلاعات بیشتر، موضوع از طریق رسانه‌ها به اطلاع مردم می‌رسد.

 

 

توییت بینا

10:34 (۴ ماه قبل) ۱

کشف محموله ۸۷۶ کیلوگرمی مواد مخدر در مرز بازرگان

10:33 (۴ ماه قبل) ۲

پیامک‌ ثبت‌نام واریز سود سهام عدالت جعلی است

10:33 (۴ ماه قبل) ۳

ورود ۲۵هزار معلم جدید به مدارس از ابتدای آبان

10:32 (۴ ماه قبل) ۴

توربین نیروگاه برق خرمشهر را دزدها برده اند

11:55 (۹ ماه قبل) ۵

ایران هیچ اغراقی در توان موشکی خود نمی کند

11:53 (۹ ماه قبل) ۶

درخواست مجلس از وزیر صمت برای ابطال انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی

11:53 (۹ ماه قبل) ۷

اخطار شورای رقابت به خودروسازان گران‌فروش

16:29 (۹ ماه قبل) ۸

رهبر انقلاب: توافق اشکالی ندارد اما زیرساخت‌های صنعت هسته‌ای نباید دست بخورد

16:28 (۹ ماه قبل) ۹

دستگیری اعضای باند اسکیمر در ارومیه

14:15 (۹ ماه قبل) ۱۰

کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض الحسنه دریافت کردند

14:15 (۹ ماه قبل) ۱۱

قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می‌شود

15:12 (۹ ماه قبل) ۱۲

سلطان عمان وارد تهران شد

17:03 (۹ ماه قبل) ۱۳

رئیس‌جمهور سه قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

16:59 (۹ ماه قبل) ۱۴

ترکیه: ۹۶ کیلومتر از دیوار مرزی با ایران تکمیل شد

16:58 (۹ ماه قبل) ۱۵

نیروهای طالبان اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند

16:57 (۹ ماه قبل) ۱۶

بازنشستگان برای وام ۳۰میلیونی نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند

16:56 (۹ ماه قبل) ۱۷

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو به ۱ میلیون نفر رسید

9:22 (۱۰ ماه قبل) ۱۸

کرایۀ حمل کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

9:19 (۱۰ ماه قبل) ۱۹

تروریست ها ۵ مرزبان را در سراوان شهید کردند

8:32 (۱۰ ماه قبل) ۲۰

تمامی کارت های ملی تا سال ۱۴۰۵ اعتبار خواهند داشت

پربازدیدها

آخرین عناوین