امروز: دوشنبه، ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۷ Monday, 28 September 2020

قتل هولناک پرستار بيمارستان آريا

قتل هولناک پرستار بيمارستان آريا

مردي که پس از آزادي از زندان در يک سرقت به عنف منجر به قتل فرزانه 35 ساله پرستار بيمارستان آريا شده بود، توسط ماموران پليس آگاهي به همراه همدستانش دستگير شد.
به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز‌، به نقل از باشگاه خبرنگاران  : چندین هفته پیش در پی وقوع قتل مرحومه فرزانه –خ 35 ساله مجرد و پرستار بیمارستان آریا ماموران پلیس آگاهی استان خوزستان جهت بررسی موضوع سریعاً به محل اعزام شدند.

ماموران آگاهی در بررسی های اولیه و با رصد دوربین های امنیتی مشاهده کردند که فرزانه بر روی پل کیان پارس از یک دستگاه خودرو پراید نقره ای بدون پلاک به بیرون پرتاب می شود وبا اصابت به خودروی دیگری جان خود را از دست می دهد.

در ابتدا ماموران در دو موضوع قتل ناموسی و ارتکاب قتل با انگیزه سرقت فعالیت خود را آغاز کردند که در تحقیقات اطلاعاتی با توجه به وضعیت حسن اخلاقی مقتولین و خانواده اش و نظریه پزشکی قانونی و همچنین نوع قومیت قتل ناموسی منتفی و بررسی ارتکاب قتل با انگیزه سرقت به عنف قوت گرفت.

در این راستا پس از فعالیت های شبانه روزی اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی یک باند سارقین مسلح دستگیر و در اعترافات اولیه خود به صراحت به کیف قاپی ، سرقت خودرو، سرقت به عنف در پوشش مسافر کش معترف گشتند.

از سرکرده این باند به هویت داود که اعتیاد شدید به مواد مخدر از نوع شیشه داشت چندین مرحله بازجویی فنی و پلیسی صورت گرفت که متهم به ده ها فقره به سرقت به عنف تحت پوشش مسافر اعتراف کرد و بیان داشت: یک روز جواد ( یکی دیگر از اعضای باند) با یک خودرو پراید نقره ای سرقتی به نزد من آمد و گفت بیا بریم و سرقت انجام دهیم، با هم رفتیم درب منزل شخصی به نام محسن ( یکی دیگر از اعضای باند) وی نیز با ما همراه شد و در صندلی عقب خودرو نشست و بعد به سمت کیانپارس حرکت کرد.

سرکرده این باند خشن سرقت ادامه داد: در مسیر جلوی بیمارستان آریا یک خانم را سوار کردیم و پس از دقایقی جواد او را مورد ضرب و شتم قرار داد و قصد گرفتن طلاجات و کیف آن خانم را داشت که مقتوله به شدت در برابر جواد مقاومت کرد در نهایت جواد و محسن که به شدت عصبانی شده بودند خانم جوان را روی پل به بیرون پرتاب کرده و سپس سریع از محل متواری شدیم.

با توجه به این که جواد عضو باند سارقان مسلح چند روز گذشته دستگیر شده بود جهت تحقیقات از زندان تحویل گردید و مورد بازجویی فنی قرار گرفت.
جواد ضمن تایید اظهارات هم دستش اظهار نمود: روز  آزادی از زندان به خانه رفتم و داود و محسن به درب منزل ما آمده و گفتند بیا برویم سرقت من نیز پذیرفتم و سوار خودرو شدم. در بین راه روبروی بیمارستان آریا یک خانمی را سوار کردیم و روی پل کیان پارس با ضرب و شتم، قصد گرفتن اموال با ارزش او را داشتیم که به جهت مقاومت و کشمکش خانم ، از خودرو به بیرون پرتاب شد و ما نیز سریعاً محل را ترک کردیم.

رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان در بیان این خبر به باشگاه خبرنگاران متهمان پس از اعتراف صریح به قتل مرحومه فرزانه با صدور قرار قانونی متناسب روانه زندان شدند و آخرین متهم فراری نیز به نام جواد در یک عملیات شبانه پلیسی در مخفیگاهش دستگیر شد.

 

توییت بینا

9:06 (۵ ماه قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۵ ماه قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۵ ماه قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۵ ماه قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۵ ماه قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۶ ماه قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۶ ماه قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۶ ماه قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۶ ماه قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۷ ماه قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۷ ماه قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۷ ماه قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۷ ماه قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۷ ماه قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۷ ماه قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۷ ماه قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۷ ماه قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۷ ماه قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۷ ماه قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۷ ماه قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید