امروز: چهارشنبه، ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۳۰ Wednesday, 30 September 2020

معاون وزیر ورزش: بدهی استقلال امسال 20 میلیارد تومان شد

معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت ورزش با اعلام اینکه وضعیت بودجه این وزارتخانه در سال 91 به هیچ وجه مناسب نبود، گفت: در شرایط فعلی تنها راه حل مشکلات مالی سرخابی ها و بویژه باشگاه استقلال ورود مستقیم رئیس جمهور به موضوع است. به گزارش سایت تحلیلی خبری...

معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت ورزش با اعلام اینکه وضعیت بودجه این وزارتخانه در سال 91 به هیچ وجه مناسب نبود، گفت: در شرایط فعلی تنها راه حل مشکلات مالی سرخابی ها و بویژه باشگاه استقلال ورود مستقیم رئیس جمهور به موضوع است.

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز، احمد رسولی نژاد در گفتگو با خبرنگاران در خصوص مشکلات اخیر مالی باشگاه استقلال و تقاضای کمک مالی مسئولان این باشگاه از وزارت ورزش و جوانان ضمن بیان مطلب فوق گفت: در حال حاضر موفقیت تیم استقلال در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دیگر جنبه ملی پیدا کرده است و به نوعی این تیم می تواند با قهرمانی در این رقابت ها از اعتبار فوتبال ایران دفاع کند بنابراین حل مشکلات این باشگاه بویژه مشکلات مالی باید در اولویت کاری مسئولان مربوطه قرار گیرد چون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تنها باشگاه هایی هستند که به طور مستقیم تحت نظارت و پوشش دولت قرار دارند.

وی در همین خصوص افزود: زمانی که من در باشگاه استقلال مسئولست داشتم بدهی باشگاه حدود 12 میلیارد تومان بود و با احتساب هزینه های فصل جاری این رقم به حدود 20 میلیارد تومان رسیده است. برای حل مشکلات مالی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باید دو برنامه بلند و کوتاه مدت را در نظر بگیریم. در برنامه بلند مدت نمایندگان محترم مجلس واگذاری سهام این دو باشگاه به بخش خصوصی و هواداران را مصوب کرده اند که دوستان نماینده باید بدانند این موضوع یک پروسه زمان بر خواهد بود چون باید شرکت های خصوصی مورد تایید وزارت ورزش پیدا شوند که بخواهند سهام این دو باشگاه زیان ده را بخرند.

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: بنابراین در شرایط فعلی نمایندگان مجلس باید بودجه مناسبی را برای حضور این دو تیم در فصل آینده رقابت های لیگ برتر در نظر بگیرند چون سایر باشگاه که به نوعی دولتی نبوده اما حامیان مالی آنها به دولت وابسته‌اند بودجه های هنگفتی را برای تقویت تیم های خود در نظر گرفته اند.

رسولی نژاد تاکید کرد: در سال 1390 وضعیت اعتباری وزارت ورزش و جوانان خوب بود و خیلی راحت تر نسبت به سال جاری می توانستیم به دوباشگاه تحت حمایت خود یعنی استقلال و پرسپولیس کمک کنیم، اما اوضاع بودجه وزارت ورزش و جوانان در سال 91 به هیچ وجه خوب و راضی کننده نیست بنابراین صحبت هایی که در یرخی رسانه ها مطرح می شود که تا زمانی که فتح الله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال باشد وزارت ورزش به این باشگاه کمک نخواهد کرد کذب محض است و همانطور که گفتم در حال حاضر اعتباری نداریم که به این باشگاه کمک کنیم.

رئیس پیشین هیات مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد: مطمن باشید در چنین شرایطی با تغییر فتح الله زاده و آمدن فرد دیگری مشکل حل نخواهد شد بنابراین با توجه به حساسیت زمانی که در فصل نقل و انتقالات برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و بویژه استقلال وجود دارد، تنها راه این است که با توجه به دولتی بودن این دو باشگاه رئیس جمهور ورود کند و اعتبار مناسبی را به این دو باشگاه اختصاص دهد البته این اعتبار باید به میزانی باشد که دو باشگاه بتوانند بخش عمده ای از بدهی های گذشته و این فصل خود را پرداخت کنند.

توییت بینا

9:06 (۵ ماه قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۵ ماه قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۵ ماه قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۵ ماه قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۵ ماه قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۶ ماه قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۶ ماه قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۶ ماه قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۶ ماه قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۷ ماه قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۷ ماه قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۷ ماه قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۷ ماه قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۷ ماه قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۷ ماه قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۷ ماه قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۷ ماه قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۷ ماه قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۷ ماه قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۷ ماه قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید