امروز: جمعه، ۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۴ Friday, 29 September 2023

معاون وزیر ورزش: بدهی استقلال امسال 20 میلیارد تومان شد

معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت ورزش با اعلام اینکه وضعیت بودجه این وزارتخانه در سال 91 به هیچ وجه مناسب نبود، گفت: در شرایط فعلی تنها راه حل مشکلات مالی سرخابی ها و بویژه باشگاه استقلال ورود مستقیم رئیس جمهور به موضوع است. به گزارش سایت تحلیلی خبری...

معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت ورزش با اعلام اینکه وضعیت بودجه این وزارتخانه در سال 91 به هیچ وجه مناسب نبود، گفت: در شرایط فعلی تنها راه حل مشکلات مالی سرخابی ها و بویژه باشگاه استقلال ورود مستقیم رئیس جمهور به موضوع است.

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز، احمد رسولی نژاد در گفتگو با خبرنگاران در خصوص مشکلات اخیر مالی باشگاه استقلال و تقاضای کمک مالی مسئولان این باشگاه از وزارت ورزش و جوانان ضمن بیان مطلب فوق گفت: در حال حاضر موفقیت تیم استقلال در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دیگر جنبه ملی پیدا کرده است و به نوعی این تیم می تواند با قهرمانی در این رقابت ها از اعتبار فوتبال ایران دفاع کند بنابراین حل مشکلات این باشگاه بویژه مشکلات مالی باید در اولویت کاری مسئولان مربوطه قرار گیرد چون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تنها باشگاه هایی هستند که به طور مستقیم تحت نظارت و پوشش دولت قرار دارند.

وی در همین خصوص افزود: زمانی که من در باشگاه استقلال مسئولست داشتم بدهی باشگاه حدود 12 میلیارد تومان بود و با احتساب هزینه های فصل جاری این رقم به حدود 20 میلیارد تومان رسیده است. برای حل مشکلات مالی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باید دو برنامه بلند و کوتاه مدت را در نظر بگیریم. در برنامه بلند مدت نمایندگان محترم مجلس واگذاری سهام این دو باشگاه به بخش خصوصی و هواداران را مصوب کرده اند که دوستان نماینده باید بدانند این موضوع یک پروسه زمان بر خواهد بود چون باید شرکت های خصوصی مورد تایید وزارت ورزش پیدا شوند که بخواهند سهام این دو باشگاه زیان ده را بخرند.

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: بنابراین در شرایط فعلی نمایندگان مجلس باید بودجه مناسبی را برای حضور این دو تیم در فصل آینده رقابت های لیگ برتر در نظر بگیرند چون سایر باشگاه که به نوعی دولتی نبوده اما حامیان مالی آنها به دولت وابسته‌اند بودجه های هنگفتی را برای تقویت تیم های خود در نظر گرفته اند.

رسولی نژاد تاکید کرد: در سال 1390 وضعیت اعتباری وزارت ورزش و جوانان خوب بود و خیلی راحت تر نسبت به سال جاری می توانستیم به دوباشگاه تحت حمایت خود یعنی استقلال و پرسپولیس کمک کنیم، اما اوضاع بودجه وزارت ورزش و جوانان در سال 91 به هیچ وجه خوب و راضی کننده نیست بنابراین صحبت هایی که در یرخی رسانه ها مطرح می شود که تا زمانی که فتح الله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال باشد وزارت ورزش به این باشگاه کمک نخواهد کرد کذب محض است و همانطور که گفتم در حال حاضر اعتباری نداریم که به این باشگاه کمک کنیم.

رئیس پیشین هیات مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد: مطمن باشید در چنین شرایطی با تغییر فتح الله زاده و آمدن فرد دیگری مشکل حل نخواهد شد بنابراین با توجه به حساسیت زمانی که در فصل نقل و انتقالات برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و بویژه استقلال وجود دارد، تنها راه این است که با توجه به دولتی بودن این دو باشگاه رئیس جمهور ورود کند و اعتبار مناسبی را به این دو باشگاه اختصاص دهد البته این اعتبار باید به میزانی باشد که دو باشگاه بتوانند بخش عمده ای از بدهی های گذشته و این فصل خود را پرداخت کنند.

توییت بینا

11:55 (۳ ماه قبل) ۱

ایران هیچ اغراقی در توان موشکی خود نمی کند

11:53 (۳ ماه قبل) ۲

درخواست مجلس از وزیر صمت برای ابطال انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی

11:53 (۳ ماه قبل) ۳

اخطار شورای رقابت به خودروسازان گران‌فروش

16:29 (۴ ماه قبل) ۴

رهبر انقلاب: توافق اشکالی ندارد اما زیرساخت‌های صنعت هسته‌ای نباید دست بخورد

16:28 (۴ ماه قبل) ۵

دستگیری اعضای باند اسکیمر در ارومیه

14:15 (۴ ماه قبل) ۶

کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض الحسنه دریافت کردند

14:15 (۴ ماه قبل) ۷

قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می‌شود

15:12 (۴ ماه قبل) ۸

سلطان عمان وارد تهران شد

17:03 (۴ ماه قبل) ۹

رئیس‌جمهور سه قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

16:59 (۴ ماه قبل) ۱۰

ترکیه: ۹۶ کیلومتر از دیوار مرزی با ایران تکمیل شد

16:58 (۴ ماه قبل) ۱۱

نیروهای طالبان اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند

16:57 (۴ ماه قبل) ۱۲

بازنشستگان برای وام ۳۰میلیونی نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند

16:56 (۴ ماه قبل) ۱۳

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو به ۱ میلیون نفر رسید

9:22 (۴ ماه قبل) ۱۴

کرایۀ حمل کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

9:19 (۴ ماه قبل) ۱۵

تروریست ها ۵ مرزبان را در سراوان شهید کردند

8:32 (۵ ماه قبل) ۱۶

تمامی کارت های ملی تا سال ۱۴۰۵ اعتبار خواهند داشت

10:33 (۵ ماه قبل) ۱۷

از معلمان نمونه منطقه آزاد ماکو تجلیل شد

10:28 (۵ ماه قبل) ۱۸

بارسلونا قهرمان لالیگا شد

10:26 (۵ ماه قبل) ۱۹

انتخابات ریاست‌جمهوری ترکیه به دور دوم کشیده شد

10:10 (۵ ماه قبل) ۲۰

رئیسی: بانک‌ها در پرداخت تسهیلات مسکن تبعیض‌آمیز عمل نکنند

آخرین عناوین