امروز: پنج شنبه، ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۱۴ Thursday, 28 October 2021

هشدار وزیر ورزش به رویانیان و فتح‌الله‌زاده

هشدار وزیر ورزش به رویانیان و فتح‌الله‌زاده

محمود گودرزی

گودرزی در پاسخ به این سوال که مدیران استقلال و پرسپولیس اعلام کردند وزارت ورزش برای آن‌ها تره خرد نمی‌کند، بیان کرد: من میل ندارم وارد این بحث شوم. آن‌ها هیات مدیره دارند و خواست‌هایشان نیز مشخص است. به نظر من این دو باشگاه با توجه به تماشاگران باید به سمت خودکفایی گام بردارند. نمی‌شود هر گاه که کم آوردند سراغ دولت بیایند. باید تولید ثروت کنند. این عبارات تره خرد نمی‌کنند نیز برای ورزش مناسب نیست.

به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ،‌ محمود گودرزی در حاشیه انتخابات کمیته ملی المپیک به مدیران استقلال و پرسپولیس هشدار داد.

به گزارش ایسنا، وزیر ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از همه اهالی رسانه تشکر می‌کنم که در این مدت کمتر به حاشیه پرداختند و امیدوارم از این به بعد نیز پرداختن به حاشیه‌ها کمتر شود تا ورزش بتواند مسیر موفقیتش را طی کند. خدا را شکر انتخابات کمیته ملی المپبیک با سعه صدر و همکاری دوستان انجام شد و من از همه دوستان تشکر می‌کنم که اخلاق را رعایت کردند. جمع کاملا صمیمانه، دوستانه و دموکراتیک بود.

او ادامه داد: ترکیب کمیته المپیک تقریبا عوض شد. مجموعه‌ای خوب، پرتوان و پرانرژی انتخاب شدند و باید با توجه به تاخیرهایی که وجود داشته با تلاش مضاعف کمبودها را جبران کنند. ما بازی‌های آسیایی را پیش رو داریم و باید برای سایر مسابقه‌ها نیز خوب کار کنیم.

گودرزی با اشاره به انصراف افشارزاده ادامه داد:‌ آقای افشارزاده از مدیران پرانرژی و پر توان ما هستند. از صبح زود تا پایان شب تلاش می‌کنند که البته نیازمند تغییر ذائقه‌ای بود و باید جای دیگر کار می‌کرد و ما نیز از توان او به خوبی استفاده خواهیم کرد. حرکت او تجربه و درسی برای کسانی بود که می‌خواهند چند هندوانه را با یک دست بردارند.

با توجه به توان و انرژی او ما نیز وی را به عنوان مشاور انتخاب کردیم.

گودرزی با تاکید بر دموکراتیک بودن انتخابات گفت: با اینکه اعتقاد دارم انتخابات دموکراتیک بود اما متاسفانه با برخی تبصره‌ها و مواد از حضور برخی افراد جلوگیری شد که امیدوارم این مسائل برطرف شود تا در آینده طیف گسترده‌تری وارد عرصه شود.

او درباره وضعیت افرادی که برای کمیته انتخاب شده‌اند گفت:‌ نمی‌توان درباره قوی یا ضعیف بودن افراد پیش‌داوری کنیم. باید فعالیت‌ها را ببینیم. در هر حال خودم علاقه‌مند بودم که همه افراد بتوانند در انتخابات شرکت کنند تا گزینه‌های توانمند و اصلحی نیز در انتخابات باشند. امیدوارم در آینده با اصلاحات آیین‌نامه این شرایط مهیا شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا برای کسی امتیازی قائل بودید یا نه بیان کرد: به هیچ کس توصیه‌ای نکردم. در این مدت نیز هیچ کس به نقل از من حرفی نزده است و ما همه را با یک چشم نگاه کردیم. جلسه‌ای که پیش از مجمع با آقای علی‌آبادی برگزار کردم درباره مسئله انصراف خودش بود و ما نیز اعلام کردیم که از تمامی زحمت‌کشان ورزش و از تمام توانمندی‌های فکری و فرهنگی آن‌ها استفاده خواهیم کرد. در همین راستا نیز آقای افشارزاده را به عنوان مشاور خود انتخاب کردیم.

او درباره اعضای کمیته ملی المپیک نیز بیان کرد: سال‌های سال است که این دوستان را می‌شناسم. همه این افراد توانمند هستند و به همین دلیل تمام حرف من این است که آن‌ها با تمام توان و به صورت یکدل تلاش کنند. ما فرصت زیادی را از دست دادیم و بازی‌های آسیایی را پیش رو داریم. در این 5 ماهی که از دست رفته فرصت‌های ما کم شده است و حال باید با تلاش مضاعف آن را جبران کنیم. نمی‌توان در مورد بازی‌های آسیایی پیش‌بینی انجام داد اما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که جایگاه قبلی حفظ شود.

او در پاسخ به این سوال که رفتار مدیران استقلال و پرسپولیس را چطور ارزیابی می‌کند بیان کرد: متاسفانه در حوزه‌های مدیریتی، رفتار نیز باید در همان سطح باشد. در غیر این صورت بی‌اخلاقی به پایین‌تر از حد خود می‌رسد. متاسفانه شاهد برخی درگیری‌ها،‌حاشیه‌ها و جنگ‌های زرگری بودیم که زیبنده ورزش ایران نیست. نتیجه این مورد نیز بیشتر شدن بداخلاقی‌ها خواهد بود که برای ورزش زیبنده نخواهد بود. امیدواریم این‌ها در آینده تکرار نشود و مدیران ورزشی وارد جنگ‌های زرگری نشوند. در غیر این صورت اگر ادامه پیدا کند برای احترام به اخلاق تجدیدنظر خواهیم کرد.

او با اشاره به طرح‌های جدید کمیته ملی المپیک افزود: مجموعه قبلی کمیته ملی المپیک با دولت تعارضی نداشتند. شکافی نیز وجود نداشت. هم‌اکنون نیز چنین است چرا که تمام این افراد از دوستان هستند. امیدواریم با حضور افرادی که جوان‌تر و با انگیزه‌تر هستند، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش همسو با یکدیگر کار کنند.

او در پاسخ به این سوال که مدیران استقلال و پرسپولیس اعلام کردند وزارت ورزش برای آن‌ها تره خرد نمی‌کند، بیان کرد: من میل ندارم وارد این بحث شوم. آن‌ها هیات مدیره دارند و خواست‌هایشان نیز مشخص است. به نظر من این دو باشگاه با توجه به تماشاگران باید به سمت خودکفایی گام بردارند. نمی‌شود هر گاه که کم آوردند سراغ دولت بیایند. باید تولید ثروت کنند. این عبارات تره خرد نمی‌کنند نیز برای ورزش مناسب نیست.

./.

توییت بینا

9:06 (۲ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۲ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۲ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۲ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۲ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۲ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۲ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۲ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۲ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۲ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۲ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۲ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۲ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۲ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۲ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۲ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۲ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۲ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۲ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۲ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید