امروز: یکشنبه، ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۲ Sunday, 27 September 2020

يك فرمانده‌ سپاه: دولت سرعقل خواهد آمد

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران در خصوص توان دفاعی موشکی کشور گفت: به لطف خدا، امام زمان(عج) و رهبر معظم انقلاب دست نیروهای مسلح خالی نمی‌ماند. عقیده من این است که دولتی ها هم سر عقل خواهند آمد و در بودجه بندی تجدیدنظر کنند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران در خصوص توان دفاعی موشکی کشور گفت: به لطف خدا، امام زمان(عج) و رهبر معظم انقلاب دست نیروهای مسلح خالی نمی‌ماند. عقیده من این است که دولتی ها هم سر عقل خواهند آمد و در بودجه بندی تجدیدنظر کنند.

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، به نقل از «فارس»، سردار خسرو عروج، مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به این سوال که بسیاری از افراد القا می کنند که نبرد مستشاری در عراق و سوریه وظیفه ما نیست، اظهار داشت: باید دید که عقبه یک رزمنده به کجا وصل است و این مسئله از نظر نظامی نکته مهمی است. اگر عقبه رزمندگانی که در جبهه حق علیه باطل در تمام دنیا مبارزه می‌کنند، به خدا ختم شود پیروزی قطعی است و جای حرف و سخنی نیست.
:
وی افزود: دنیا به دلیل اینکه نمی‌تواند سرچشمه فرهنگ ناب ما را مورد دستخوش قرار دهد مدام صحنه هایی را درست می‌کند که ما را از واقعیت ها دور کند. در پاسخ به برخی ها ;i در ایران فکر می‌کنند فرهنگ مقاومت جواب نمی‌دهدو دوران جنگ و مقاومت گذشته، باید گفت که دوران رزمنده ای که در خط خدا کار می‌کند تمامی ندارد. برای یک رزمنده زمانی که جنگ فیزیکی نیست ، کار به مراتب سخت تر است.
:
مشاور عالی فرمانده کل سپاه که با دانا گفتگو می کرد، تصریح کرد: مسئولان در ایران اسلامی باید طوری رفتار کنند که مردم از آن ها رفتار اهل بهشت را برداشت کنند و قطعا در این صورت هر فردی که وجدان داشته باشد قطعا به این مسیر گرایش پیدا خواهد کرد. البته این راه کیفی است و افرادی که در آن حضور دارند کم هستند. وی در بخش دیگری از سخنانش در رابطه با آینده گروه های تروریستی در منطقه گفت: همه چیز بستگی به ما(جبهه حق) دارد. اگر ما با شرایط فوق هماهنگ باشیم و برای رضای خدا کار کنیم آن ها نابود خواهند شد و به نظر من این امر به زودی محقق می‌شود.
:
سردار عروج در خصوص توان دفاعی موشکی کشور و عدم توجه کافی به این مسئه، گفت: به لطف خدا، امام زمان(عج) و رهبر معظم انقلاب دست نیروهای مسلح خالی نمی‌ماند. عقیده من این است که دولتی ها هم سر عقل خواهند آمد و در بودجه بندی تجدیدنظر کنند. دولتی ها باید متوجه باشند که ایران به نوعی محاصره است. گرگ هایی که در کشورهای اطراف ایران هستند به دنبال از بین بردن تفکر امام و انقلاب‌اند. ما باید دل رزمندگان را گرم نگه داریم نه اینکه به نحوی آن ها را دلسرد کنیم.
:
فرمانده سابق دانشگاه امام حسین(ع) بیان کرد: دولتی ها و دست اندرکاران مقداری فکر کنند که با این بودجه بندی دل رزمنده ها سرد می شود و باید جواب گوی خدا باشند. البته نیروهای مسلح چشمشان به دست خدا است ولی باید پشتیبانی خوبی صورت بگیرد. وی تاکید کرد: ما اعتقاد داریم که سرنوشت جنگ با موشک و بمب اتم مشخص نمی‌شود و در جنگ تن به تن است که عاقبت یک نبرد معلوم می‌شود.
:
سردار عروج با اشاره به اینکه خیلی از منسئولان دولتی در جنگ حضور داشتند و حواشی را از نزدیک درک کرده اند اظهار داشت: برخی از این افراد که می‌خواهند ذائقه خود را تغییر دهند جواب خدا را چه خواهند داد؟ وي در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر در غرب برای هر نیروی نظامی که به میدان می‌آید حدود یک میلیارد تومان هزینه می‌کنند در حالی که برخی از مسئولان حاضر نیستند که 100 میلیون برای یک رزمنده هزینه کنند. البته امید ما به خداست و نظرمان به رهبر انقلاب است و نظر من این است که ایشان از هرجایی که بتوانند از نیروهای مسلح پشتیبانی می‌کنند.

:

./.

توییت بینا

9:06 (۵ ماه قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۵ ماه قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۵ ماه قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۵ ماه قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۵ ماه قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۶ ماه قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۶ ماه قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۶ ماه قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۶ ماه قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۷ ماه قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۷ ماه قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۷ ماه قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۷ ماه قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۷ ماه قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۷ ماه قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۷ ماه قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۷ ماه قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۷ ماه قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۷ ماه قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۷ ماه قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید