امروز: دوشنبه، ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۷ Monday, 28 September 2020

چهره های سرشناس سیاسی یاوران غدیر در انتخابات شورای شهر ارومیه

حبیب نجف پیر، وکیل دادگستری، مجتبی فوقی، مشاور فعلی استاندار آذربایجان غربی، مقصود مرتاض، فرماندار سابق،حسین بخشایشی، مشاور شهردار ارومیه ، حسین پناهی،بازنشسته سپاه و مهران حاجیلو، رئیس اسبق روابط عمومی شهرداری ارومیه از چهره های سرشناس سیاسی ائتلاف یاوران غدیر در انتخابات شورای شهر ارومیه هستند. به گزارش سایت...

حبیب نجف پیر، وکیل دادگستری، مجتبی فوقی، مشاور فعلی استاندار آذربایجان غربی، مقصود مرتاض، فرماندار سابق،حسین بخشایشی، مشاور شهردار ارومیه ، حسین پناهی،بازنشسته سپاه و مهران حاجیلو، رئیس اسبق روابط عمومی شهرداری ارومیه از چهره های سرشناس سیاسی ائتلاف یاوران غدیر در انتخابات شورای شهر ارومیه هستند.

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز ، با نزدیک شدن به انتخابات شوراها یاوران غدیر که از برخی بزرگان شهر تشکیل شده است تصمیم به جمع یندی و ارائه لیست گرفته اند که طبق اخبار رسیده حدودا ده نفر از پانزده نفر انتخابی انتخاب شده اند.

البته این طبیعی است که عده ای که در این لیست قرار نگرفته اند اعتراض هایی را انجام دهند ولی در واقع لیست یاوران متشکل از آرای حدود بیست نفر از بزرگان است که در کل باعث رد شدن یا ماندن در لیست می شود.

اخبار مختلفی از اسامی نفرات به گوش می رسد ولی آنچه که مورد تایید همه بود اسامی زیر است که در صورت تغییر حتما در خبر اصلاح خواهد شد.

مقصود مرتاض:وی معاونت فرمانداری در سالهای دهه هفتاد و همچنین معاونت خدمات شهری شهرداری ارومیه در زمان شورای دور اول و دور دوم را در کارنامه خود دارد. وی در دولت نهم فرماندار سه شهر شاهین دژ پیرانشهر نقده نیز بوده است. بعد از بازنشستگی مدتی مدیرعامل کارخانه آذرباطری شد.در انتخابات مجلس نهم نیز رئیس ستاد ابراهیم بازیان بود.

حسین بخشایشی:وی که در دور اول شورا و دور دوم شورا مدیرعامل فضای سبز ارومیه بود در سالهای بعد شهردار منطقه 3 و در اوخر نیز شهردار منطقه 1 شده بود . وی هم اکنون مشاور شهردار ارومیه است و یکی از مدیران موفق شهرداری به حساب می آید.

حسین پناهی:بازنشسته سپاه است و چند سالی است که در دانشگاههای آزاد اسلامی و امام حسین تدریس می کند.وی به واسطه 38هزار رایی که در سال قبل در مجلس نهم آورد توانست میان رقبا در این لیست قرار گیرد.

اکبر نوروزنژاد:وی سابقه 15 سال تحصیل و تدریس دروس حوزوی و تدریس در دانشگاهها و همچنین مشاوره در امورات گوناگون را در رزومه خود دارد. گفته می شود وی عضو گروه جهادی منتظران مصلح است که در مناسبت های مختلف با حضور در دهات و شهرهای محروم کارهای عمرانی از قبیل ساخت و ساز و تعمیر مدارس و مساجد و همچنین تبلغ در مساجد و مدارس انجام می دهند.وی در رقابت با محمد خلیل پور و قنبری دو روحانی دیگر توانست به علل گوناگون در لیست یاوران قرار گیرد.

مهران حاجیلو:کارمند آموزش و پرورش و مشاور فرهنگی محمد حضرت پور است. در دوره شهرداری بازیان رئیس روابط عمومی شهرداری ارومیه بود. برادرش شهید است و خودش نیز رزمنده.از طرفداران پروپاقرص جواد جهانگیرزاده است.رابطه اش با پایگاه ثارالله و جهانگیرزاده و حضرت پور از عوامل مهم قرار دادن وی در لیست یاوران غدیر است.

رضا هادیلو:وی ریاست شورای اسلامی شهرستان ارومیه را به عهده داشته است و از یاران نزدیک جهانگیرزاده به شمار می رود . هادیلو یکی از نفرات اصلی جمع آوری رای در محال نازلو چای برای جهانگیرزاده در سه دوره نمایندگیش بوده است.شنیده شده است وی و برادرانش در کارخانه شن و ماسه مشغول به کارند.

قاسم رشیدنژاد:معاون مبارزه با مواد مخدر فرماندهی نیروی انتظامی آذربایجان غربی بود و هم اکنون بازنشسته است.اطلاعات دیگری از وی در دسترس نیست.

حبیب نجف پیر:از کارمندان یکی از ادارات خاص بوده و دو سال است بازنشست شده است.وی به علت نزدیکی به پایگاه ثارالله توانسته در لیست یاوران غدیر قرار گیرد.

رسول اقدم:معاون هماهنگی و تبلیغات سپاه شهدای استان بوده است (طبق شنیده ها) و قبلا نیز در کنگره 12هزار شهید استان کار می کرده. به علت تعامل با خانواده شهدا و عضویت در پایگاه ثارالله توانست در لیست یاوران غدیر قرار بگیرد.

مجتبی فوقی:مشاور فعلی استاندار آذربایجان غربی و مسئول پیگیری طرح های مهر ماندگار است.سابقا مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی بوده و یکی از گزینه های مطرح برای معاونت عمرانی استانداری در سال گذشته بود.وی یکی از یاران جلالزاده بشمار می آید ولی عملا به خاطر پتانسیلها و ارتباط و دوستی چندین ساله از اوایل انقلاب با اعضای پایگاه ثارالله توانست در این لیست قرار گیرد.

البته این اسامی در حال حاضر به صورت رسمی از طرف یاوران غدیر تایید نشده است و احتمال دارد بعضی از تغییرات در این اسامی رخ دهد.

توییت بینا

9:06 (۵ ماه قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۵ ماه قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۵ ماه قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۵ ماه قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۵ ماه قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۶ ماه قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۶ ماه قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۶ ماه قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۶ ماه قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۷ ماه قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۷ ماه قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۷ ماه قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۷ ماه قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۷ ماه قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۷ ماه قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۷ ماه قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۷ ماه قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۷ ماه قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۷ ماه قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۷ ماه قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید