امروز: جمعه، ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۱ Friday, 3 February 2023

کريمی: پرسپوليس تبعات شکايتش را بپذيرد

کريمی: پرسپوليس تبعات شکايتش را بپذيرد

علی کریمی

بازيکن پيشين تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به هر حال اين حق طبيعي باشگاه پرسپوليس است که از من شکايت کند اما بايد تبعات بعد از آن را هم بپذيرند.

 

به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ، علي کريمي در حاشيه تمرين امروز (جمعه) تيم فوتبال تراکتورسازي اظهار داشت: در چند بازي نتايج خوب نگرفتيم و دچار مشکل شديم که اميدوارم از بازي با سايپا اين روند تغيير کند و بتوانيم با شکست دادن اين تيم بار ديگر تلاش خود براي نزديک شدن به صدر جدول را آغاز کنيم.

به گزارش تسنيم، وي در مورد حاشيه‌هاي پيش آمده براي تيم تراکتورسازي نيز تاکيد کرد: همه تيم‌ها حاشيه دارند و بيشتر يا کمتر با اين مسائل روبه‌رو مي‌شوند. تراکتورسازي که تاکنون حاشيه‌هاي اينچنيني نداشته است هم دست به گريبان اين مسائل شده است. گويا اين هم از شانس ما است و پاقدم ما بوده که چنين اتفاقاتي در اين تيم رخ داده اما اميدوارم هرچه هست ختم به خير شود و آنچه صلاح تيم است اتفاق بيفتد.

بازيکن تيم تراکتورسازي تصريح کرد: اگر 2، 3 بازي نتيجه بگيريم شرايط ما عوض مي‌شود و به شرايط مناسب براي قهرماني بازمي‌گرديم که اميدوارم اين شرايط مهيا شود.

کريمي درباره برگزاري تمرينات تيم تراکتورسازي در تهران نيز يادآور شد: فکر نمي‌کنم تغيير محل تمرين به مسائل پيش آمده در تبريز ارتباطي داشته باشد. سرماي شديد تبريز سبب شده بود تا تمرينات ما يا در سالن و يا در زمين يخ زده برگزار شود که طبيعتاً شرايط خوبي براي تمرين نبود.

وي ادامه داد: به هرحال براي فوتبال ما خوب نيست که از نظر امکانات و زمين تمرين معمولي‌ترين شرايط را نداريم، اميدوارم شرايط خوبي فراهم شود و البته به دليل آنکه بازي با سايپا هم در کرج و نزديک تهران بود چند روزي زودتر آمديم تا در اينجا تمرينات خود را برگزار کنيم.

بازيکن سابق تيم فوتبال پرسپوليس در مورد بحث‌هاي پيش آمده ميان او و اين باشگاه همچنين بحث شکايت باشگاه پرسپوليس از اين بازيکن خاطرنشان کرد: قضاوت در اين زمينه را به عهده طرفداران پرسپوليس مي‌گذارم. طبيعتاً اين مسائل در شرايطي که اين همه بدهي براي پرسپوليس به‌وجود آمده و عده‌اي هنوز از سال گذشته طلب دارند مطرح مي‌شود.

کريمي افزود: اين حق باشگاه است که اگر طلبي از کسي دارد آن را بگيرد اما من اميدوارم مسئولان اين باشگاه آنقدر شجاعت داشته باشند که در نهايت بگويند چه اتفاقي افتاده است. يک روز مي‌گويند شکايت کرديم و روز بعد مي‌گويند شکايت نکرده‌ايم.

وي ادامه داد: به هر حال مشخص است که وقتي موضوعي در کميته انضباطي مطرح مي‌شود يعني شکايت شده است و من هم دوشنبه همين هفته براي پيگيري اين موضوع به کميته انضباطي مي‌روم.

بازيکن پيشين تيم فوتبال پرسپوليس ادامه داد: به هر حال اين حق طبيعي پرسپوليس است که اين شکايت را انجام دهد اما بايد تبعات بعد از آن را هم قبول کنند. من از باشگاه پرسپوليس چک دارم اما به احترام هواداران اين تيم حتي سمت اين چک هم نرفتم اما بي‌ترديد در جلسه دوشنبه کميته انضباطي همين چک‌ها سند من خواهد بود.

کريمي تصريح کرد: به هر حال در جلسه کميته انضباطي اين چک باشگاه پرسپوليس را ارائه خواهم کرد تا مشخص شود چک سرپرست پرسپوليس پيش من چه کار مي‌کند. به قول برخي دوستان اين چک را که از سرپرست و باشگاه پرسپوليس زورگيري نکرده‌ام.

وي ادامه داد: اگر مي‌خواستم زورگيري کنم مبلغ بالاتري از آنها مي‌گرفتم اما مبلغ اين چک در مقابل هزينه‌هايي که اکنون در اين باشگاه انجام مي‌شود بسيار ناچيز است.

وي تاکيد کرد: به هرحال اميدوارم در جلسه روز دوشنبه کميته انضباطي حق به حق‌دار برسد.

بازيکن تيم فوتبال تراکتورسازي در مورد مطرح شدن بحث مربيگري‌اش در اين تيم نيز خاطرنشان کرد: اين موضوع تنها در حد يک صحبت مطرح شد اما من همان موقع هم اعلام کردم هيچ فکر و قصدي براي مربيگري ندارم. فعلاً مي‌خواهم بازي کنم و تصميمي براي ورود به عرصه مربيگري ندارم.

علي کريمي درباره بازي دربي پرسپوليس و استقلال نيز تصريح کرد: به هر حال دربي در همه جاي دنيا جايگاه خودش را دارد و دربي تهران هم از اين قاعده مستثني نيست. از هفته آينده حاشيه‌هاي مربوط به اين دربي آغاز خواهد شد.

وي ادامه داد: اميدوارم هر 2 تيم خوب بازي کنند و اين ديدار برنده داشته باشد. معتقدم هر تيمي که شايستگي‌اش را داشته باشد مي‌تواند در اين بازي پيروز شود.

کريمي با آرزوي اينکه دربي تهران مساوي نشود، گفت: اگر اين بازي باز هم مساوي شود ديگر لوث خواهد شد. اميدوارم اين بار ديگر تماشاگران از ديدن دربي خسته نشوند و يک بازي جذاب و تماشاگرپسند را شاهد باشيم که در پايان آن حق به حق‌دار برسد.

./.

توییت بینا

9:06 (۳ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۳ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۳ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۳ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۳ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۳ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۳ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۳ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۳ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۳ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۳ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۳ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۳ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۳ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۳ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۳ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۳ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۳ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۳ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۳ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید