امروز: دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۳۴ Monday, 17 June 2024

گودرزي: اطلاعي از مديرعاملي پروين ندارم

گودرزي: اطلاعي از مديرعاملي پروين ندارم

دکتر محمود گودرزی گفت: اطلاعی از مدیرعاملی علی پروین در باشگاه پرسپولیس ندارم.

 

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از ایسنا ، وزیر ورزش و جوانان در حاشیه نشست با نواب رییس بانوان فدراسیون‌های ورزشی در پاسخ به این پرسش که آیا نقل قول‌های فوتبالی اخیر از شما صحت دارد؟ اظهار کرد: من معتقدم باید بر اساس رویه‌های قانونی و ساختارهایی که وجود دارد، کل کار بنا شود. در باشگاه‌ها هیات مدیره‌ها تعیین کننده هستند. باید اختیارات بدهیم که به آن‌ها داده‌ام. خودشان به عنوان هسته تخصصی تعیین کننده هستند و عزل و نصب دست خودشان است. نظر شخصی روی فرد خاصی ندارم. ممکن است هیات مدیره از من کسب مجوز کند اما آنچه را که آن‌ها اعلام می‌کنند با آن مخالفتی نمی‌کنم. سعی دارم از دخالت پرهیز کنم و تصمیم گیرنده ابتدایی و انتهایی نباشم. ما تقسیم کار می‌کنیم تا باشگاه‌ها در حوزه‌هایشان خودکفا باشند.

 

وی در واکنش به خبر منتشر شده در سایت باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه با حضور پروین در این باشگاه موافق هستید، تصریح کرد: آنچه که رییس هیات مدیره پرسپولیس گفته سرپرستی موقت پروین در این باشگاه بوده که من تا پایان فصل با آن موافقت کردم. آنچه که در صورتجلسه هیات مدیره نیز دیدم همین بوده است. در انتهای فصل هم می‌توانند تصمیم دیگری بگیرند.

 

وزیر ورزش و جوانان در واکنش به خبرنگاری که گفت اما گویا حکم مدیرعاملی برای پروین صادر شده است خاطرنشان کرد: من اطلاعی در این باره ندارم. مصوبه هیات مدیره بود که او سرپرست موقت شود. رویکرد عمومی من این است که کار دست متخصصین تجربی و علمی باشد و از ورود افراد سیاسی و غیر علمی که آورده مفیدی ندارند جلوگیری شود. کار باید به دست کاردان سپرده شود. این عین عدالت است. با کسی که ورزشی باشد و شرایط احراز داشته باشد مخالفتی ندارم. رویکرد من ورزشی تخصصی و علمی است.

 

دکتر گودرزی در پاسخ به این پرسش که با توجه به قطع همکاری فدراسیون فوتبال با اسپانسر تیم ملی آیا می‌خواهید از فوتبال حمایت بیشتری کنید، تاکید کرد: قطعا حمایت می‌کنیم و تیم ملی را تنها نمی‌گذاریم. امیدوارم فدراسیون با اسپانسرهای دیگر صحبت کند و این بار از دوش دولت برداشته شود. اگر هم این اتفاق نیفتد قطعا دولت کمک خواهد کرد.

 

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این پرسش که با توجه به انتشار نامه‌های دنیامالی به مراجع جهانی و مشخص شدن علت تعلیق قایقرانی آیا شما مجوزی برای این نامزد انتخاباتی صادر خواهید کرد، یادآور شد: آنچه که قانون و مقررات بگوید تابع هستیم. قوانین و مقررات برای ما محترم است و باید طبق آن حرکت کنیم. من نمی‌پسندم هیچ فدراسیونی توسط ایرانی‌ها تعلیق شود. نمی‌پسندم وقتی می‌شود در داخل کشور موضوع را حل کرد، چشم ما به مجامع بین‌المللی باشد. توصیه می‌کنم دوستان مبادرت به طرح موضوعات در مجامع جهانی نکنند و مسائل را در داخل کشور پیگیر باشند. کسانی که صلاحیت دارند قدم‌شان روی چشم و مراجع مربوطه اجازه می‌دهند که در انتخابات شرکت کنند اما کسانی که فاقد صلاحیت باشند قانون از حضورشان جلوگیری می‌کند.

 

وی در رابطه با مشکلات مالی حاکم بر فدراسیون‌های ورزشی خاطرنشان کرد: تا پایان سال یک پرداختی دیگر داریم. اگر کل اعتبارات مصوب وزارت ورزش را بررسی کنیم می‌بینیم که تاکنون 28 درصد از کل اعتبارات پرداخت شده است. در حالی که به فدراسیون‌ها حدود 50 درصد از اعتبارات‌شان را داده‌ایم.

 

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این پرسش که چه زمانی حکم مشاوری افشارزاده در امور بین‌الملل صادر خواهد شد گفت: حکم برای ایشان صادر می‌شود.

 

انتهای پیام

 

توییت بینا

10:34 (۸ ماه قبل) ۱

کشف محموله ۸۷۶ کیلوگرمی مواد مخدر در مرز بازرگان

10:33 (۸ ماه قبل) ۲

پیامک‌ ثبت‌نام واریز سود سهام عدالت جعلی است

10:33 (۸ ماه قبل) ۳

ورود ۲۵هزار معلم جدید به مدارس از ابتدای آبان

10:32 (۸ ماه قبل) ۴

توربین نیروگاه برق خرمشهر را دزدها برده اند

11:55 (۱۲ ماه قبل) ۵

ایران هیچ اغراقی در توان موشکی خود نمی کند

11:53 (۱۲ ماه قبل) ۶

درخواست مجلس از وزیر صمت برای ابطال انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی

11:53 (۱۲ ماه قبل) ۷

اخطار شورای رقابت به خودروسازان گران‌فروش

16:29 (۱ سال قبل) ۸

رهبر انقلاب: توافق اشکالی ندارد اما زیرساخت‌های صنعت هسته‌ای نباید دست بخورد

16:28 (۱ سال قبل) ۹

دستگیری اعضای باند اسکیمر در ارومیه

14:15 (۱ سال قبل) ۱۰

کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض الحسنه دریافت کردند

14:15 (۱ سال قبل) ۱۱

قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می‌شود

15:12 (۱ سال قبل) ۱۲

سلطان عمان وارد تهران شد

17:03 (۱ سال قبل) ۱۳

رئیس‌جمهور سه قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

16:59 (۱ سال قبل) ۱۴

ترکیه: ۹۶ کیلومتر از دیوار مرزی با ایران تکمیل شد

16:58 (۱ سال قبل) ۱۵

نیروهای طالبان اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند

16:57 (۱ سال قبل) ۱۶

بازنشستگان برای وام ۳۰میلیونی نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند

16:56 (۱ سال قبل) ۱۷

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو به ۱ میلیون نفر رسید

9:22 (۱ سال قبل) ۱۸

کرایۀ حمل کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

9:19 (۱ سال قبل) ۱۹

تروریست ها ۵ مرزبان را در سراوان شهید کردند

8:32 (۱ سال قبل) ۲۰

تمامی کارت های ملی تا سال ۱۴۰۵ اعتبار خواهند داشت

پربازدیدها

آخرین عناوین