امروز: جمعه، ۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵ Friday, 27 January 2023

گودرزي: اطلاعي از مديرعاملي پروين ندارم

گودرزي: اطلاعي از مديرعاملي پروين ندارم

دکتر محمود گودرزی گفت: اطلاعی از مدیرعاملی علی پروین در باشگاه پرسپولیس ندارم.

 

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از ایسنا ، وزیر ورزش و جوانان در حاشیه نشست با نواب رییس بانوان فدراسیون‌های ورزشی در پاسخ به این پرسش که آیا نقل قول‌های فوتبالی اخیر از شما صحت دارد؟ اظهار کرد: من معتقدم باید بر اساس رویه‌های قانونی و ساختارهایی که وجود دارد، کل کار بنا شود. در باشگاه‌ها هیات مدیره‌ها تعیین کننده هستند. باید اختیارات بدهیم که به آن‌ها داده‌ام. خودشان به عنوان هسته تخصصی تعیین کننده هستند و عزل و نصب دست خودشان است. نظر شخصی روی فرد خاصی ندارم. ممکن است هیات مدیره از من کسب مجوز کند اما آنچه را که آن‌ها اعلام می‌کنند با آن مخالفتی نمی‌کنم. سعی دارم از دخالت پرهیز کنم و تصمیم گیرنده ابتدایی و انتهایی نباشم. ما تقسیم کار می‌کنیم تا باشگاه‌ها در حوزه‌هایشان خودکفا باشند.

 

وی در واکنش به خبر منتشر شده در سایت باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه با حضور پروین در این باشگاه موافق هستید، تصریح کرد: آنچه که رییس هیات مدیره پرسپولیس گفته سرپرستی موقت پروین در این باشگاه بوده که من تا پایان فصل با آن موافقت کردم. آنچه که در صورتجلسه هیات مدیره نیز دیدم همین بوده است. در انتهای فصل هم می‌توانند تصمیم دیگری بگیرند.

 

وزیر ورزش و جوانان در واکنش به خبرنگاری که گفت اما گویا حکم مدیرعاملی برای پروین صادر شده است خاطرنشان کرد: من اطلاعی در این باره ندارم. مصوبه هیات مدیره بود که او سرپرست موقت شود. رویکرد عمومی من این است که کار دست متخصصین تجربی و علمی باشد و از ورود افراد سیاسی و غیر علمی که آورده مفیدی ندارند جلوگیری شود. کار باید به دست کاردان سپرده شود. این عین عدالت است. با کسی که ورزشی باشد و شرایط احراز داشته باشد مخالفتی ندارم. رویکرد من ورزشی تخصصی و علمی است.

 

دکتر گودرزی در پاسخ به این پرسش که با توجه به قطع همکاری فدراسیون فوتبال با اسپانسر تیم ملی آیا می‌خواهید از فوتبال حمایت بیشتری کنید، تاکید کرد: قطعا حمایت می‌کنیم و تیم ملی را تنها نمی‌گذاریم. امیدوارم فدراسیون با اسپانسرهای دیگر صحبت کند و این بار از دوش دولت برداشته شود. اگر هم این اتفاق نیفتد قطعا دولت کمک خواهد کرد.

 

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این پرسش که با توجه به انتشار نامه‌های دنیامالی به مراجع جهانی و مشخص شدن علت تعلیق قایقرانی آیا شما مجوزی برای این نامزد انتخاباتی صادر خواهید کرد، یادآور شد: آنچه که قانون و مقررات بگوید تابع هستیم. قوانین و مقررات برای ما محترم است و باید طبق آن حرکت کنیم. من نمی‌پسندم هیچ فدراسیونی توسط ایرانی‌ها تعلیق شود. نمی‌پسندم وقتی می‌شود در داخل کشور موضوع را حل کرد، چشم ما به مجامع بین‌المللی باشد. توصیه می‌کنم دوستان مبادرت به طرح موضوعات در مجامع جهانی نکنند و مسائل را در داخل کشور پیگیر باشند. کسانی که صلاحیت دارند قدم‌شان روی چشم و مراجع مربوطه اجازه می‌دهند که در انتخابات شرکت کنند اما کسانی که فاقد صلاحیت باشند قانون از حضورشان جلوگیری می‌کند.

 

وی در رابطه با مشکلات مالی حاکم بر فدراسیون‌های ورزشی خاطرنشان کرد: تا پایان سال یک پرداختی دیگر داریم. اگر کل اعتبارات مصوب وزارت ورزش را بررسی کنیم می‌بینیم که تاکنون 28 درصد از کل اعتبارات پرداخت شده است. در حالی که به فدراسیون‌ها حدود 50 درصد از اعتبارات‌شان را داده‌ایم.

 

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این پرسش که چه زمانی حکم مشاوری افشارزاده در امور بین‌الملل صادر خواهد شد گفت: حکم برای ایشان صادر می‌شود.

 

انتهای پیام

 

توییت بینا

9:06 (۳ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۳ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۳ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۳ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۳ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۳ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۳ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۳ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۳ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۳ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۳ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۳ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۳ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۳ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۳ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۳ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۳ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۳ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۳ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۳ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید