کشتي آزاد جوانان ايران هم در آسيا دوم شد
تيم کشتي آزاد جوانان ايران با کسب سه طلا، يک نقره و دو برنز به نايب قهرماني رقابت‌هاي کشتي آزاد ...

تیم کشتی آزاد جوانان ایران با کسب سه طلا، یک نقره و دو برنز به نایب قهرمانی رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جوانان آسیا بسنده کرد.

در رقابت‌های شش وزن دوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جوانان آسیا که در تایلند برگزار شد، مصطفی قیاسی در ۷۴ کیلوگرم و علیرضا کریمی در ۸۴ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند. فرزاد کولیوند (۶۰ کیلوگرم) و پیمان یاراحمدی (۶۶ کیلوگرم) هم برنز گرفتند.

به گزارش بینانیوز به نقل از ایسنا ، ایران دیروز هم یک طلا و یک نقره گرفت.
با احتساب نتایج امروز، ایران با ۶۳ امتیاز پس از هند ۶۸ امتیازی دوم شد و قزاقستان هم با ۵۵ امتیاز به مقام سوم رسید.
در کشتی فرنگی جوانان هم عنوان قهرمانی به کره جنوبی رسیده بود و ایران در رده دوم قرار گرفته بود.

نتایج شش وزن دوم:

در وزن ۵۵ کیلوگرم یونس سرمستی در دیدار رده‌بندی با ضربه فنی مقابل ماندیپ از هند شکست خورد و پنجم شد. او پیش از این توانسته بود رقبایی از مغولستان و قزاقستان را شکست دهد و در نیمه نهایی به وون سونگ هو از کره شمالی باخته بود.

در ۶۰ کیلوگرم فرزاد کولیوند موفق شد آریموتو از ژاپن را ۷ بر صفر شکست دهد و مدال برنز را بر گردن بیاویزد. کولیوند در دور اول حریف سریلانکایی را ضربه فنی کرده و در دور دوم ژارکین بایف از قرقیزستان را ۸ بر صفر شکست داده بود اما در نیمه نهایی کشتی خود را به حریفی از کره شمالی واگذار کرده بود.

در ۶۶ کیلوگرم پیمان یاراحمدی در مسابقه رده‌بندی ۸ بر صفر مقابل سائو از ویتنام به پیروزی رسید و مدال برنز را بر گردن آویخت. او با پیروزی در دورهای اول و دوم با نتیجه مشابه ۸ برصفر مقابل کشتی‌گیرانی از ژاپن و کره جنوبی به نیمه نهایی رسیده بود و در این مرحله ۷ بر صفر به ساکایف قزاق باخته بود.

در وزن ۷۴ کیلوگرم مصطفی قیاسی موفق شد ۸ بر یک کومار پرادیپ از هند را شکست دهد و صاحب مدال طلا شود. قیاسی در دور اول حریف ژاپنی را ۹ بر ۲ شکست داده بود و در دور دوم با پیروزی مقابل سانت سوگت از مغولستان با نتیجه ۱۰ بر ۲ به نیمه نهایی رسیده بود. او در نیمه نهایی آیتژانوف قزاق را ۱۰ بر ۲ شکست داد و به فینال رسید.

همچنین در وزن ۸۴ کیلوگرم علیرضا کریمی با پیروزی ۱۰ بر ۲ مقابل دولت بکوف از قزاقستان به مدال طلا رسید. کریمی در دور اول میر بکوف از قرقیزستان و در دور دوم گانبولد از مغولستان را شکست داد و در نیمه نهایی با پیروزی ۷ بر صفر مقابل گوون هیوک بئوم از کره جنوبی به فینال رسید.

در وزن ۹۶ کیلوگرم حاتم علی‌اکبر زاده با شکست در دور اول مقابل سلیم زودا فخرالدینی از تاجیکستان از دور رقابت‌ها کنار رفت.

رده‌بندی انفرادی:

۵۰ کیلوگرم: ۱- کادیان مانگال (هند) ۲- مصطفی یعقوبی (ایران) ۳- کوکی ایشیتانی (ژاپن) و محمودجان شاوکاتور (ازبکستان) ۵- این سانگ هیون (کره شمالی) و احمد الکعبی (یمن)

۵۵ کیلوگرم: ۱- تتسویا یاماساکی (ژاپن) ۲- سانگ هو وون (کره شمالی) ۳- عظیم ایواهوف (قرقیزستان) و ماندیپ (هند) ۵- گوی هیون کیم (کره جنوبی) و یونس سرمستی (ایران)

۶۰ کیلوگرم: ۱- رادیپ کومار (هند) ۲- کوک گوانگ کیم (کره شمالی) ۳- فرزاد کولیوند (ایران) و محمدسادیک دجورایف (ازبکستان) ۵- شینگو آریموتو (ژاپن) و پانک سیت دیماک (تایلند)

۶۶ کیلوگرم: ۱- بولات ساکایف (قزاقستان) ۲- ویکاس (هند) ۳- اورمات گازیبیکوف (قرقیزستان) و پیمان یاراحمدی (ایران) ۵- تموخین اردینبات (مغولستان) و سائو نگو (ویتنام)

۷۴ کیلوگرم: ۱- مصطفی قیاسی (ایران) ۲- پرادیو کومار (هند) ۳- تخرون خودجیف (ازبکستان) و ساکن آتجانوف (قزاقستان) ۵- زاوار کیاو (برمه) و باسان سوگت (مغولستان)

۸۴ کیلوگرم: ۱- علیرضا کریمی (ایران) ۲- عظمت دولت بیکوف (قزاقستان) ۳- سلیم خودجایف (تاجیکستان) و هیوک بیوم گوان (کره جنوبی) ۵- یویا اوکاجیما (ژاپن) و تورموخ گانبولد (مغولستان)

۹۶ کیلوگرم: ۱- سومیت (هند) ۲- یرموخامبت اینکار (قزاقستان) ۳- هان گیول کیم (کره جنوبی) و یوسوکه یوشیکاوا (ژاپن) ۵- آی هنگ (چین) و فخرالدین سلیم زودا (تاجیکستان)

۱۲۰ کیلوگرم: ۱- عبداله قمی (ایران) ۲- اولگ بولتیم (قزاقستان) ۳- اصلان بک گادویف (ازبکستان) و سارجیت (هند) ۵- جی یان کیم (کره جنوبی) و زیمین دا چین (چین)

رده‌بندی تیمی مسابقات کشتی آزاد ۲۰۱۳ جوانان آسیا:

۱- هند ۶۸ امتیاز

۲- ایران ۶۳ امتیاز

۳- قزاقستان ۵۵ امتیاز

۴- ژاپن ۴۱ امتیاز

۵- ازبکستان ۴۱ امتیاز

۶- کره جنوبی ۳۶ امتیاز

۷- قرقیزستان ۳۰ امتیاز

۸- کره شمالی ۲۴ امتیاز

۹- مغولستان ۲۴ امتیاز

۱۰ – تاجیکستان ۲۱ امتیاز


برچسب :    ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون امتیاز)
Loading...

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS