از تبلیغات یکطرفه صدا و سیما برای جلیلی تا حرفه ای گری علیه روحانی!
عملکرد صداوسیما در موضوع هسته ای که تلاش می کرد با حرفه ای و بیطرف نشان دادن خود، صحت اظهارات مسئولین کشور در مورد توافقات هسته ای را زیر سئوال ببرد این سئوال را مطرح کرد، که مسئولین صداوسیما در هشت سال گذشته به چه دلیلی رسانه ملی را به بوق تبلیغاتی دولت تبدیل کرده بود.

عملکرد صداوسیما در موضوع هسته ای که تلاش می کرد با حرفه ای و بیطرف نشان دادن خود، صحت اظهارات مسئولین کشور در مورد توافقات هسته ای را زیر سئوال ببرد این سئوال را مطرح کرد، که مسئولین صداوسیما در هشت سال گذشته به چه دلیلی رسانه ملی را به بوق تبلیغاتی دولت تبدیل کرده بود.

به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز و به نقل از انتخاب ، یک مقام آگاه با اشاره به برخود متفاوت صداوسیما در مواجهه با مذاکرات موفقیت آمیز ژنو گفت: کاش صدا وسیما بجای الان در زمان احمدی نژاد حرفه ای عمل می کرد.

وی در گفت و گو با خبرنگار «انتخاب» ، گفت: عملکرد صداوسیما در موضوع هسته ای که تلاش می کرد با حرفه ای و بیطرف نشان دادن خود، صحت اظهارات مسئولین کشور در مورد توافقات هسته ای را زیر سئوال ببرد این سئوال را مطرح کرد، که مسئولین صداوسیما در هشت سال گذشته به چه دلیلی رسانه ملی را به بوق تبلیغاتی دولت تبدیل کرده بود.

این مقام آگاه اضافه کرد: گزارشهای صداوسیما  در مورد توافق هسته ای ژنو ، ظاهری متفاوتی با عملکرد هشت سال گذشته رسانه ملی داشت، صداوسیما در هشت سال گذشته با ارائه تبلیغاتی یکطرفه و بدون در نظر گرفتن واقعیات ، تنها بلندگوی تبلیغاتی دولت شده بود و اظهارات منتقدین داخلی و سایر رسانه های جهان را نشراکاذیب با قصد تشویش اذهان عمومی تلقی می کرد.

وی ادامه داد: اما در مورد توافق هسته ای مسئولین صداوسیما با گرفتن ژست بی طرفانه و حرفه ای گری، به مونتاژ اظهار نظرهای رییس جمهور و وزیر خارجه جمهوری اسلامی با رییس جمهور وزیرخارجه آمریکا کرده تا تناقضات آن را پررنگ کرده و صحت اظهارات مسئولین کشور را زیر سئوال ببرد.

جالب اینجاست که در این حوزه دیگر اصل «یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِنْ جَاءَکُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیَّنُوا» که برای رد کلیه اخباری که علیه ادعاهای دولت احمدی نژاد مطرح می شد برای مسئولین صداوسیما کاربرد ندارد.

وی گفت: اکنون سئوال از مسئولین صداوسیما این است که این مشی حرفه ای چرا در هشت سال گذشته بویژه از سال ۱۳۸۸ به بعد اجرا نشده و اکنون که متن انگلیسی موافقتنامه نیزمنتشر شده است و در آن عبارت راه حل جامع که شامل غنی سازی می شود نیز وجود دارد چرا مسئولین صداوسیما باز هم می خواهند در اختلاف بین دولت ایران وآمریکا نقش بیطرفی را ایفا کنند.

این مقام آگاه پرسید: آیا این همان صداوسیمایی نیست که یک ماه قبل در موضوع انتشار یک خاطره از آیت الله هاشمی درباره حذف شعار مرگ بر آمریکا با جسارت تمام به تخریب و هتک حرمت رییس مجمع تشخیص مصلح نظام پرداخت و مسئولین صداوسیما به حدی از غیرت انقلابی و استکبار ستیزی رسیده بودند که می خواستند آمریکا و ایادی داخلی آن را نابود کنند و امروز ادعای مسئولین آمریکا را بگونه ای تایید آمیز و با «زیرصدای» آنها از تریبون رسانه ملی برای تضعیف دولت پخش می کنند.

جالب اینجاست که حتی در روزهای اخیر و به بهانه گزارش صدروزه دولت گزارشگران فرمایشی صداوسیما مصاحبه های با مردمی که تصادفا اکثر آنها طیف طرفداران احمدی نژاد هستند پخش می کند که فصل مشترک آن انتقاد از انتصابات دولت و عزل نیروهای احمدی نژادی است همان موضوعی که آیت الله جنتی به شکل حمله تندی به دولت و رییس جمهور در نمازجمعه مطرح کرد.

وی در پایان گفت: در این شرایط بخش عمده ای از افکارعمومی مجبور است بجای گوش دادن به اخبار و تحلیلهای صداوسیما تماشای تکرار سریال جومونگ و تام جری بپردازد.

 ./.

 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

مطالب مرتبط

  هيچ پست مرتبطي وجود ندارد

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS