برنامه کامل و ترکيب تيم‌ها در جام جهاني کشتي آزاد
به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از سايت فدراسيون کشتي، ترکيب تيم‌هاي شرکت کننده در رقابت‌هاي جام جهاني کشتي آزاد ...

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از سایت فدراسیون کشتی، ترکیب تیم‌های شرکت کننده در رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد مشخص شد.

 

این رقابت‌های طی روزهای ۲۴ و ۲۵ اسفندماه در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می‌شود.

 

ترکیب تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

 

گروه یک:

 

ایران:

 

۵۷  کیلوگرم: حسن رحیمی – مهران رضا زاده

 

۶۱ کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور – سید احمد محمدی

 

۶۵ کیلوگرم: میثم نصیری

 

۷۰ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی – پیمان یاراحمدی

 

۷۴  کیلوگرم: عزت اله اکبری – رضا افضلی

 

۸۶ کیلوگرم: احسان لشگری – میثم مصطفی جوکار – علیرضا کریمی

 

۹۷  کیلوگرم: رضا یزدانی – حامد طالبی زرین کمر

 

۱۲۵  کیلوگرم: کمیل قاسمی – پرویز هادی

 

سرمربی: رسول خادم

 

مربیان : رضا لایق – اکبر دودانگه – امیر توکلیان – حسین نقیبی

 

آمریکا:

 

۵۷ کیلوگرم: آنجل اسکوبدو – آندره حوچستراتر- سام هزوینکل

 

۶۱ کیلوگرم: ریس هامفری- جیمی کندی

 

۶۵ کیلوگرم: برنت متکالف – کلن راسل – جیسون چمبرلین

 

۷۰ کیلوگرم: نیک مارابل- موزا فی- جیسون ولچ

 

۷۴ کیلوگرم: جردن باروز- دان والیمونت

 

۸۶ کیلوگرم: کیت گیون- کلیتون فاستر- جان ریدر

 

۹۷ کیلوگرم: جی دی برگمن- جک وارنر- داستین کیلگور- وین میچالاک

 

۱۳۰ کیلوگرم: تروال دلاگنف- تیرل فورتن- زاچ ری-  برادلی

 

هند:

 

۵۷ کیلوگرم: آمیت کومار

 

۶۱ کیلوگرم: باجرانگ

 

۶۵ کیلوگرم: راجنش

 

۷۰ کیلوگرم: آمیت کومار دانخار

 

۷۴ کیلوگرم: رانا پاروین

 

۸۶ کیلوگرم: پاوان کومار

 

۹۷ کیلوگرم: سایوارت کادیان

 

۱۲۵ کیلوگرم: کریشان کومار

 

ترکیه:

 

۵۷ کیلوگرم: نبی اوزون

 

۶۱ کیلوگرم: رجب توپال

 

۶۵ کیلوگرم: مصطفی کایا

 

۷۰ کیلوگرم: صلاح‌الدین کلیچ سالیان

 

۷۴ کیلوگرم: مرات اوزترک

 

۸۶ کیلوگرم: فاتح اردین- احمت بلیچی

 

۹۷ کیلوگرم: ابراهیم بلوکباشی

 

۱۲۵ کیلوگرم: حمزه اوزکارادنیز

 

ارمنستان:

 

۵۷ کیلوگرم: آرتاک هوانسیان

 

۶۱ کیلوگرم: والودیا فرانگولیان

 

۶۵ کیلوگرم: آرتور آراکلیان – آرتور باغداساریان

 

۷۰ کیلوگرم: داویت آپویان

 

۷۴ کیلوگرم: والروژان کاجویان

 

۸۶ کیلوگرم: واهه تامرازیان

 

۹۷ کیلوگرم: ویکتور کازیاشویلی

 

۱۲۵ کیلوگرم: آندرانیک گالستیان

 

گروه دو:

 

روسیه:

 

۵۷ کیلوگرم: ویکتور لبدوف- ولادمیر فلگونتوف

 

۶۱ کیلوگرم: مراد نوکادایف- مرشد موتالیموف

 

۶۵ کیلوگرم: علی بک حاجی ایمایف- سوسلان رومانوف

 

۷۰ کیلوگرم: رمضان شمس‌الدین‌اف- ختاگ تسابولوف

 

۷۴ کیلوگرم: احمد حاجی ماگمداف- آتسماز ساناکولوف

 

۸۶ کیلوگرم: شامیل کودیاماگمدوف- آنزور اوریشف

 

۹۷ کیلوگرم: حاجی مراد گاتسالوف- یوری بلونوفسکی- ولادیسلاو بایتسایف

 

۱۲۵ کیلوگرم: آنزور خزریف- ارسلان‌بیک علی‌اف

 

ژاپن:

 

۵۷ کیلوگرم:  فومیتاکا موریشیتا – یوکی تاکاهاشی

 

۶۱ کیلوگرم: کاتسویوشی کاوازی

 

۶۵ کیلوگرم: توموتسوگو ایشیدا

 

۷۰ کیلوگرم: متعاقبا اعلام می‌شود

 

۷۴ کیلوگرم: سوشوکه تاکاتانی

 

۸۶ کیلوگرم: آتسوشی ماتسوموتو

 

۹۷ کیلوگرم: تاکشی یاماگوچی

 

۱۲۵ کیلوگرم: نوبویوشی آراکیدا

 

گرجستان:

 

۵۹ کیلوگرم: بک بود ژیشویلی، اوتار گوگایف

 

۶۱ کیلوگرم: بک لومتادزه

 

۶۵ کیلوگرم: زوارب یاکوباشویلی

 

۷۰ کیلوگرم: لوان کیخاشویلی- گئورگی تسوتکاریدزه

 

۷۴ کیلوگرم: گئورگی مارساگیشویلی

 

۸۶ کیلوگرم: نودار ایلادزه- لوان گوگریچی

 

۹۷ کیلوگرم: الدار کورتانیدزه- بک چیلادزه

 

۱۲۰ کیلوگرم: گنو پتریاشویلی- گئورگی ساکانالیدزه

 

مغولستان:

 

۵۷ کیلوگرم: بایاخبایار اردنبات – نومین باتبلود

 

۶۱ کیلوگرم: نیام انخسیاخان- بایانموخ بزنزراچ

 

۶۵ کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک- باتماگنای باتچولون

 

۷۰ کیلوگرم: ایدرخو گانتولگا- باتزوریک بویانجاو

 

۷۴ کیلوگرم: آناخبایار باتچولون- گامبودورج دورجوانچیگ

 

۸۶ کیلوگرم: اویتومن اوگودول- آنوربات پروجاو

 

۹۷ کیلوگرم: خودوربولگا دورجخاند- آمار باتمونخ

 

۱۲۵ کیلوگرم: چولونبات جارگالسیخان- زولبو ناتساگسورن

 

اوکراین:

 

۵۷ کیلوگرم: سرگئی راتوشنی

 

۶۱ کیلوگرم: واسیلی فدروشین

 

۶۵ کیلوگرم: ایوان پتریف

 

۷۰ کیلوگرم: آندری ناگورنی

 

۷۴ کیلوگرم: جیا چیخالادزه

 

۸۶ کیلوگرم: ابراگیم آلداتوف

 

۹۷ کیلوگرم:‌ پاولو اولنیک

 

۱۳۰ کیلوگرم: آلن زاسایف

 

* برنامه این رقابت‌ها به شرح زیر است:

شنبه ۲۴ اسفندماه:

ساعت ۱۱: آمریکا با ارمنستان – هند با ترکیه

ساعت ۱۲: آمریکا با هند – ایران با ارمنستان

ساعت ۱۳: گرجستان با ژاپن – مغولستان با روسیه

ساعت ۱۴: ژاپن با مغولستان – اوکراین با روسیه

ساعت ۱۷:۳۰: ایران با ترکیه – ارمنستان با هند

ساعت ۱۸:۳۰: آمریکا با ایران – ترکیه با ارمنستان

ساعت ۱۹:۳۰: مغولستان با گرجستان – ژاپن با اکراین

ساعت ۲۰:۳۰: گرجستان با اوکراین – روسیه با ژاپن

۲۵ اسفندماه:

ساعت ۱۱: ایران با هند – آمریکا با ترکیه

ساعت ۱۲: روسیه با گرجستان – اوکراین با مغولستان

ساعت ۱۳:۳۰: مسابقات کسب مقام نهم و هفتم

ساعت ۱۴:۳۰: مسابقه کسب مقام پنجم

ساعت ۱۷: مسابقه رده بندی

ساعت ۱۸: مسابقه فینال

اختلاف ساعت تهران با لس آنجلس یازده و نیم ساعت است به طوری که ساعت ۱۱ به وقت لس آنجلس، ۲۲:۳۰ دقیقه به وقت ایران است. به این ترتیب مسابقات تیم ایران از ساعت ۲۳:۳۰ شنبه شب (۲۴ اسفندماه) آغاز می‌شود. رقابت‌های رده بندی و فینال نیز از ساعت ۴:۳۰ بامداد دوشنبه (۲۶ اسفندماه) آغاز می‌شود.

انتهای پیام


برچسب :    ، ، 
  • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
  • اضافه کردن به Google Bookmarks
  • داغ کن - کلوب دات کام
  • Reddit
  • Twitter
  • facebook
  • balatariin
  • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

مطالب مرتبط

    هيچ پست مرتبطي وجود ندارد

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

  • جديدترين خبرها
  • منطقه آزاد ماکو
  • بازار
  • ورزش
  • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتی



نتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS