جمع آوری ماهواره از برج‌های سعادت‌آباد
این چندمین بار است که نیروهای انتظامی برای جمع آوری بشقاب های ماهواره ای وارد برج های سعادت آباد می شوند.

این چندمین بار است که نیروهای انتظامی برای جمع آوری بشقاب های ماهواره ای وارد برج های سعادت آباد می شوند.

:

به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ، نیروی انتظامی از صبح امروز (۴شنبه) با ورود به برج های تعاونی های هفت گانه کارکنان نهاد های مختلف دولتی در منطقه بهرود سعادت آباد اقدام به جمع آوری دوباره بشقاب های ماهواره از این واحد ها کرد.
:
به گزارش ایرنا به نقل از نگهبانی ساختمان تیسفون واقع در خیابان شهید صبحی منطقه بهرود، نیروهای پلیس با در اختیار داشتن حکم قضایی از نگهبان ساختمان درخواست می کنند که برای جمع آوری بشقاب ها به پشت بام راهنمایی شوند.
:
ورود ماموران به برج های سعادت آباد برای جمع آوری ماهواره
:
سه نفر از ۸ نیروی پلیس همراه با نگهبان ساختمان به پشت بام رفته و مابقی نیروها نیز به برج های دیگر اعزام شدند.
:
تعاونی های هفت گانه سعادت آباد متعلق به تعاونی های نهاد های و دستگاههای مختلف دولتی می باشند.
:
این چندمین بار است که نیروهای انتظامی برای جمع آوری بشقاب های ماهواره ای وارد برج های سعادت آباد می شوند.
:
گزارش خبرنگار ایرنا حاکی است که اقدام ماموران برای جمع آوری آنتن های ماهواره هم اکنون در این منطقه ادامه دارد.

./.


برچسب :    ، ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

 • کار نیکو کردن از پر کردن است. اما نه هرکاری و نه این کار. شعار ارتش “اسلحه، ناموس سرباز است” و شعار اسلام “لااکراه فی الدین” است. با بی سلاحی، مرز کشور ایمن نمی ماند و با تک صدائی وحدت یک ملت (فبشرعبادالذین یستمعون القول فیتبعون احسنه زمر،۱۸) و چه خوب قرآن آن را(هزاران کانال را) در همین آیه فوق، ۱۴۰۰ سال پیش که ماهواره ائی در کار نبوده بخوبی پیش بینی کرده است. شایسته سالاری، فرهنگ افزائی و چند صدائی تنها اقالید آبادی و آبادانی یک کشور هستند. تجربه چند سال گذشته نشان داده است با سخت افزار سراغ نرم افزار رفتن خطای فاحش است. چرا که جنگ با ماهواره جنگ با برنامه روزمره مردمی است که درطول سالیان متمادی برنامه های مطلوب خود را در کانالهای مختلف داخلی و خارجی یافته اند و حاضر نیستند از آن قدمی پا پس نهند. همچنانکه حاضر نیستند از موبایل، اینترنت و ایمیل خود دست بردارند. بهای آن را بارها و بارها پرداخته اند! و هر بار با خرید و جایگزینی تجهیزات گرانقیمت که همه از جیب اسلام و پول خانواده های ایرانی بوده است. بر فرض محال امروز توانستیم یکی از هزار دیش یک کوچه و یا یک برج را جمع آوری کنیم چند روز دیگر که دیشی در کار نیست چگونه می شود بر مردم فرمان معکوس داد؟ از آن طرف چند موضوع مهم دیگر را هم نباید از نظر دور داشت. اول از همه اکثر مردم خانه نشین هستند، رفت و آمدها به حداقل رسیده است، میهمانی ها مگر به سال! همسایه از همسایه بی خبر است، خیابانها پر ترافیک است. برنامه های سیما جوان گریز و عالم گریز است. مطمئنا اگر تلویزیون او را در خانه نگه ندارد او را دیگر برنامه های سطح خیابان ها مشغول خواهد کرد که آثارش به مراتب زینبارتر است. دسترسی به هر برنامه ائی امروز آسان است. از طریق ماهواره/سی دی/فلش و هر ضبط کننده دیگر او آموزش روزانه خود را خواهد گرفت. لذا اگر هدف حفظ جوان ایرانی است راه حفظ کردن نهی از ماهواره نیست. کند کردن سرعت اینترنت نیست. هیچ ضدی برای این وسیله ارتباط جمعی در دنیا وجود ندارد الا دست خود جوان را گرفتن(تامین معاش و ازدواج او و کاهش عوارض بی همسری) و چه بگویم از بزرگسالان که دست جوانان را از پشت بسته اند! بسیاری از خانواده های مقید به دیدن خود و فرزندان خود از برنامه تقریبا پاک ماهواره ها هستند و گرنه باید فاتحه همه چیز را پیش از این می خواندیم. بالاغیرتا از مامور و معذور گرفته تا مسئول و مضبوط امروز چند نفر در ایران ماهواره نمی بینند؟ قشر زیادی از جوانان ما دانشجو هستند، اغنای افکار ایشان دیگر با مسجد و صدا و سیمای ایران امکان پذیر نیست. کیست که نداند صدا و سیما برای مقامات برنامه پخش می کند و ماهواره ها برای مردم! در ثانی اگر جوان ایرانی از برنامه های مفید ماهواره ها به هر دلیلی امروز عقب بماند قطعا از کل دنیا عقب مانده است. دوره ندیدن و نخواندن گذشته، چگونه دیدن و چگونه بکارگرفتن رمز حفظ و ارتقای خانواده های ایرانی است.

  رای شما: Thumb up 1 Thumb down 0


ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS