ارتش صلح مجازی در فیسبوک/ تصاویر
ارتش ما نیاز به یک پرچم داشت، برای همین پرچم سفید را که نشانه ی صلح است را انتخاب کردیم. هر کسی با هر نژاد و عقیده و ملیت و نوع پوشش می تواند به ما ملحق شود.

ارتش ما نیاز به یک پرچم داشت، برای همین پرچم سفید که نشانه ی صلح است را انتخاب کردیم. هر کسی با هر نژاد و عقیده و ملیت و نوع پوشش می تواند به ما ملحق شود.

:

به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ،‌ اواخر هفته قبل بود که موجی در فیسبوک بر علیه خشونت و جنگ راه افتاد، اکنون صفحه ارتش صلح در فیسبوک در طول سه روز بیش از ۱۳ هزار عضو گرفته و هر لحظه به تعداد طرفداران این صفحه افزوده میشود.

کاربران این شبکه اجتماعی عکسهایی از خود با مضمون نوع دوستی و وطن دوستی را برای صفحه ارتش صلح ارسال میکنند و عکسها در این پیج منتشر می شوند.

به نظر میرسد روند این حرکت صلح آمیز مرزها را هم پس خواهد زد و کاربران سایر کشورها هم به این اتحاد خواهند پیوست.

:

اظهارات ادمین این صفحه در گفتگو با بینانیوز را بخوانید:

:

جمعیت زمین ،خصوصا منطقه ی جغرافیایی ما روز به روز به گروه های کوچکتر تقسیم میشود. عده ای دائم از احساسات قومی، ملی، نژادی و اعتقادی ما سواستفاده میکنند تا مارا متقاعد به دشمنی با سایر هموطنان و همنوعانمان کنند.
:
برای همین ما تصمیم گرفتیم ارتشی را آماده کنیم به اسم ارتش صلح که اعلام کنیم جلوی ارتش جنگ صف آرایی خواهیم کرد.

اما ارتش ما تنها ارتشی است که از سلاح استفاده نمیکند. ما معتقدیم سلاح ما که کوبیدن به طبل آگاهیست از اسلحه های آدم کشی قدرت بیشتری دارد.
:
ارتش ما نیاز به یک پرچم داشت. برای همین پرچم سفید که نشانه ی صلح است را انتخاب کردیم. هر کسی با هر نژاد و عقیده و ملیت و نوع پوشش می تواند به ما ملحق شود.

:

ما اعتقادات شخصی و سلایق و دیدگاه های متفاوت و گاه متناقضی داریم اما به این نکته ی مهم رسیده ایم که راه مبارزه با خشونت، جنگ و رسیدن به صلح جهانی این نیست که ما برای اثبات اعتقادات و سلایقمان با دیگران در نبرد باشیم.

:

ما با تنوع اعتقادی و نژادی و سلیقه ای زیر یک پرچم سفید جمع شدیم که دنیا را برای تمام انسانها با هر نوع نگرش و سلیقه ای امن کنیم. دشمن ما هیچ دسته و گروه و دولتی نیست. ما مخالف هیچ کس نیستم حتی آنهایی که با هم در حال جنگ هستند.

:

ما با هیچ انسانی مشکلی نداریم، مشکل ما فقط با عمل انسانهاست مشکل ما با جنگ و خشونت است، مشکل ما نژادپرستی ست ، ما تلاش میکنیم آنها را وادار کنیم که برای برطرف کردن مشکلاتشان با هم راهی جز خشونت و جنگ را انتخاب کنند.

دنیای خونبار امروز ریشه در گدشته ی ما دارد. آن زمان که احساسات نژادی و اعتقادی ما را تحریک میکردند و ما را از هر عقیده و نگرش متفاوت میترساندند.

:

آنها برای اینکه ما به انسانهای خارج از مرزهای فکری و جغرافیایی دیگر نزدیک نشویم مارا میترساندند و از آنها برای ما چهره های وحشتناک و اندیشه های پلید میساختند.

ما میخواهیم با ارتش صلح این مرزهای وحشت و بدبینی را از بین برداریم و بگویم میشود در یک مرز به بزرگی زمین در کنار عده زیادی انسان به
خوبی زندگی کرد حتی اگر آنها مثل ما فکر نکنند آیین های ملی و مذهبی شان شبیه ما نباشد و از خیلی جهات با ما تفاوت داشته باشند.
:

BinaNews-8 (2):

BinaNews-8 (1)

: BinaNews-8 (11)

: BinaNews-8 (10)

: BinaNews-8 (9)

: BinaNews-8 (8)

: BinaNews-8 (7)

: BinaNews-8 (6)

: BinaNews-8 (5)

: BinaNews-8 (4)

: BinaNews-8 (3)

./.


برچسب :    ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS