بهداد سلیمی قهرمان جهان نشد
بهداد سلیمی با ثبت رکورد 457 کیلوگرم در مجموع دو حرکت نایب قهرمان جهان شد.

بهداد سلیمی با ثبت رکورد ۴۵۷ کیلوگرم در مجموع دو حرکت نایب قهرمان جهان شد.

:

به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ، در آخرین روز از مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان، ونه برداران دسته فوق سنگین بر روی تخته آمدند تا قهرمان این وزن نیز مشخص شود. مهم ترین اتفاق در رقابتهای فوق سنگین، بازگشت مجدد بهداد سلیمی پس از یک سال غیبت به صحنه جهانی بود. در سال گذشته و در غیاب سلیمی عنوان قوی ترین مرد جهان به روسلان آلبگوف روس رسید اما بهداد برای پس گرفتن این عنوان قدم به تخته مسابقات گذاشت اما نتوانست این عنوان را پس بگیرد.
:
سلیمی در این مسابقه با ثبت رکورد ۲۰۶ کیلوگرم یکضرب، ۲۵۱ کیلوگرم دوضرب و مجموع ۴۵۷ کیلوگرم نایب قهرمان جهان شد. او در حرکت یک ضرب با ثبت رکورد ۲۰۶ کیلوگرم به کارش پایین داد و به مدال نقره رسید.
:
حرکت یک ضرب
همانطور که انتظار می رفت رقابت اصلی در این وزن میان بهداد سلیمی، روسلان آلبگوف و الکسی لووچف از روسیه بود. سلیمی برای نخستین حرکت پشت وزنه ۲۰۶ کیلوگرم قرار گرفت که آن را بالای سر برد. دو رقیب بهداد نتوانستند حرکت اول خود را با موفقیت پشت سر بگذارند. در حرکت دوم البگوف ۲۰۵ کیلوگرم را بالای سر برد اما لووچف باز هم ۲۰۵ کیلوگرم را انداخت. لووچف سومین وزنه را هم انداخت اما آلبگوف وزنه ۲۱۰ را بالای سر برد تا کار سیلمی سخت شود. سلیمی مقابل وزنه ۲۱۱ کیلویی دو بار ناکام ماند و نقره گرفت.
:
در پایان مبارزه یکضرب، آلبگوف با ۲۱۰ کیلوگرم مدال طلا را کسب کرد، سلیمی با ۲۰۶ کیلوگرم دوم شد و یوهنی ژارناسک از بلاروس با ۱۹۹ کیلوگرم به مدال برنز رسید.
:
حرکت دوضرب
زمانی که آلبگوف در نخستین حرکت ۲۴۵ کیلوگرم را بالای سر برد، یک کیلوگرم وزنه درخواستی برای سلیمی افزایش داده شد. او با ۲۴۶ کیلوگرم کارش را دوضرب آغاز کرد که در مهار آن موفق بود. در حالی که آلبگوف در دومین حرکت ۲۵۲ کیلوگرم را درخواست داده بود، سلیمی پشت وزنه ۲۵۱ کیلوگرم قرار گرفت که توانست آن را بالای سر ببرد. او در آخرین حرکت باید وزنه ۲۵۷ کیلوگرم را مهار می کرد که موفق عمل نکرد و با مجموع ۴۵۷ کیلوگرم نایب قهرمان جهان شد. او در دو ضرب مدال برنز را کسب کرد. الکسی لووچف دیگر وزنه بردار روس با مهار وزنه ۲۵۷ کیلوگرم مدال طلا دوضرب را بدست آورد و آلبگوف نیز با ۲۵۲ کیلوگرم به مدال نقره رسید.
:
تابلوی نتایج دسته ۱۰۵+ کیلوگرم

۱- روسلان آلبگوف، از روسیه با رکورد ۲۱۰ کیلوگرم (یک ضرب)، ۲۵۲ کیلوگرم (دو ضربه) مجموع ۴۶۲ کیلوگرم (دو طلای یک ضرب و مجموع و نقره دو ضرب)
۲- بهداد سلیمی از ایران با رکورد ۲۰۶ کیلوگرم (یک ضرب)، ۲۵۱ کیلوگرم (دو ضرب) مجموع ۴۵۷ کیلوگرم (دو نقره یک ضرب و مجموع و برنز دو ضرب)
۳- مسعود محمد از مصر با رکورد ۱۹۳ کیلوگرم (یک ضرب)، ۲۴۳ کیلوگرم (دو ضرب)، مجموع ۴۳۶ کیلوگرم( برنز مجموع)
۵- یوهنی ژارناسک از بلاروس با رکورد ۱۹۹ کیلوگرم (یک ضرب)، ۲۲۷ کیلوگرم (دو ضرب)، مجموع ۴۲۶ کیلوگرم (برنز یک ضرب)
– الکسی لووچوف از روسیه با رکورد ۲۵۷ کیلوگرم طلای دو ضرب را گرفت. او در یک ضرب اوت کرد بنابراین در مجموع رکوردی برای او ثبت نشد.

./.


برچسب :    ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS