بازیگر معروف نقشهای طنز توسط پدرش ربوده شد!
يك بازیگر سرشناس فیلم‌ها و سریال‌های طنز از پدرش که او را با دست‌وپای طناب‌پیچ‌شده به کمپ ترک اعتیاد برده و با تهیه عکس وی در کنار معتادان، او را تهدید به انتشار تصاویر کرده بود، شکایت کرد.

یک بازیگر سرشناس فیلم‌ها و سریال‌های طنز از پدرش که او را با دست‌وپای طناب‌پیچ‌شده به کمپ ترک اعتیاد برده و با تهیه عکس وی در کنار معتادان، او را تهدید به انتشار تصاویر کرده بود، شکایت کرد.

:

به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ، روزنامه شهروند درباره این ماجرا نوشت:  پدر یکی از بازیگران مشهور نقش‌های طنز، با طراحی سناریویی مرموز پسرش را با دست و پای بسته به مرکز ترک اعتیاد تحویل داد و با لنز دوربینش تصاویر او را در کنار معتادان ثبت کرد.

:

چند روز قبل یکی از بازیگران مشهور با مراجعه به دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ادعای عجیبی را مطرح کرد. این پسر جوان که معمولا در سریال‌های طنز ایفاگر نقش‌های کمدی است، به بازپرس پرونده گفت: «چند روز پیش با همسرم در خانه بودیم که پدرم به دیدارمان آمد. بعد از کمی صحبت کردن، احساس کردم حرف‌های عجیبی می‌زند. در میانه بحث با یکدیگر بودیم که بدون مقدمه به من تهمت اعتیاد زد.

:

اصرار داشت که این کار آخر و عاقبت ندارد و زندگی‌ام را از هم خواهد پاشید. از حرف‌هایش تعجب کرده بودم. نمی‌دانستم چرا این حرف‌ها را به من می‌زند. تا این‌که ناگهان به سمتم حمله کرد، از جیبش طناب درآورد و دست و پایم را بست. شوکه شده بودم، اما نمی‌خواستم واکنش نشان بدهم تا آبروریزی نشود. سپس مرا سوار خودرو کرد و چند دقیقه بعد در کمال ناباوری در مقابل یک کمپ ترک اعتیاد ایستاد.»
:
عکس یادگاری در مرکز ترک اعتیاد

:
این بازیگر طنز که به شدت از این ماجرا متأثر بود، در ادامه شکایتش گفت: «وقتی به آن‌جا رسیدیم چند نفر من را به داخل ساختمان مرکز ترک اعتیاد بردند. هنوز باور نداشتم که چه حادثه‌ای برایم رخ داده، در سالن نشسته بودم، چند مرد معتاد دیگر هم در آن‌جا بودند. من را که دیدند، به سمتم آمدند. مشغول صحبت در رابطه با کار و نقش‌هایم بودیم که ناگهان متوجه شدم پدرم با دوربین مشغول عکس گرفتن از ماست. نمی‌دانستم چرا این کار را می‌کند. تا این‌که مرا به گوشه خلوتی برد و گفت: آخر و عاقبتت مثل اینها می‌شود، تا وقتی که ترک نکرده‌ای نباید به خانه برگردی.»
:
طرح شکایت به خاطر آدم‌ربایی

:
چند روز بعد، این بازیگر مشهور به خانه برگشت. وقتی پدرش از این موضوع اطلاع پیدا کرد به او پیغام داد که اگر دوباره به کمپ بازنگردد عکس‌هایی را که از او با معتادان کمپ انداخته است، منتشر می‌کند. همین تهدید که آبروی او را به خطر انداخته بود کافی بود تا این بازیگر سرشناس برای شکایت از پدرش راهی دادسرا شود. این پسر خنده‌روی سینما و تلویزیون در رابطه با حادثه مرموزی که از طرف خانواده‌اش بر سرش آمد، گفت: «آن روز پدرم من را با زور به مرکز ترک اعتیاد برد، حتی وقتی به خانه برگشتم متوجه شدم بعضی از اسناد و مدارک و رسید‌های بانکی‌ام نیز گم شده است. به همین خاطر امکان دارد که خانواده‌ام با نقشه‌ای از پیش تعیین‌شده این کار را با من کرده باشند. من هرگونه اعتیاد خودم را تکذیب می‌کنم.»

./.


برچسب :    ، ، ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS