رييس سازمان بسیج: سگ کودتاگران‌نوژه به «سران‌فتنه» شرف‌دارد
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با انتقاد از آزاد بودن محمد خاتمی و حمله به انگليس گفته «سگ» کودتا‌چیان «نوژه» به «سران فتنه» در هر لباسی که می‌خواهند باشد٬ شرف دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با انتقاد از آزاد بودن محمد خاتمی و حمله به انگلیس گفته «سگ» کودتا‌چیان «نوژه» به «سران فتنه» در هر لباسی که می‌خواهند باشد٬ شرف دارد.

 

به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ، سردار نقدی با حضور در همایش «بررسی نقش انگلیس در فتنه۸۸» که به همت سازمان بسیج اساتید در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، اظهار داشت: واقعیت مهمی که وجود دارد این است که انگلیس کینه عمیقی نسبت به اسلام و عمیق‌تر از آن نسبت به ایرانیان مسلمان دارد. آنان حتی برای سه دوره بعد از انتخابات ریاست جمهوری ایران که احتمال می‌دهند چه کسی رئیس‌جمهور شود، از الآن اطراف این افراد آدم چیده‌اند خصوصاً در مورد شخصیت‌های مذهبی و دینی که نفوذ در آنان سخت است و اطرافیان این افراد چشم بسته‌اند.

 

علاوه بر این گروه‌سازی، حزب‌سازی و پرورش روشن‌فکران مزدور از جمله ابزار اینان است و این موارد لشگر انگلیس را تشکیل می‌دهد.
 
رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه در دهه‌های اخیر یکی از اصلی‌ترین سلاح‌های آنان رسانه است، گفت: آنان از این طریق عملیات خاکستری انجام می‌دهند یعنی اقدامی را مرتکب می‌شوند و آن را به گردن دیگری می‌اندازند و فضای غبارآلود راه می‌اندازند. سردار نقدی تصریح کرد: در فتنه ۸۸ نیز همین ابزار را به کار گرفتند و فرمانده میدانشان را عوض کردند و در سال ۷۸ نماینده تازه نفس به تهران فرستادند و بر اساس اعتراف خود کارمندان سفارت انگلیس هفته‌ای دو بار برای موضوع انتخابات جلسه می‌گذاشتند و با کاندیدای فتنه‌گر انتخابات نیز رفت و آمد می‌کردند.
 
وی با بیان اینکه دشمن همه ابزارش را در فتنه ۸۸ به میدان آورد، گفت: چه گروه‌ها و احزابی که از آنان پیروی نکردند و چه عناصری که اطراف شخصیت‌ها می‌چرخیدند و چه فیلسوف‌نماهایی که در لندن مستقر شدند و هدایت فکری این جریان را برعهده گرفتند و برای آموزش فتنه‌گران نقش اساسی داشت. همچنین تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی را به عنوان برگ برنده رو کردند که کارگزاران اصلی آن عناصر مطبوعاتی رئیس‌جمهور اسبق ما بودند و همه آنان برای مأموریتی به تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی رفتند. در ایام فتنه ۵۵ خبرنگاران انگلیس در ایران مستقر بودند.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین، با بیان اینکه انگلیس آقازاده‌هایی را که آموزش داده بود در فتنه ۸۸ وارد عمل کرد، گفت:‌ باید در مورد فهرست آقازاده و سفرهای آنان به لندن که بعضاً هر هفته دو بار می‌رفتند را بررسی کنیم که این آقازاده‌ها در لندن چه کار می‌کردند. انگلیس همچنین فرقه بهائیت را عملیاتی کرد با اینکه می‌خواست این فرقه سفید بماند تا بتواند استفاده جاسوسی از آن کند. همچنین قتل‌های ساختگی را به راه انداختند و خانمی را در خیابان‌های فرعی کشتند تا به گردن جمهوری اسلامی بیندازند.
 
وی با بیان اینکه دشمنان می‌خواستند در ایران جنگ داخلی به راه بیاندازند، گفت: این اقدامات آنان بدین خاطر است که خودشان مرد میدان رویارویی مستقیم نیستند. آنان در این راه بهائیت را خرج عملیاتی کردند و آقازاده‌هایی را نیز وارد میدان کردند. یکی از آقازاده‌ها دسته چک‌های ۵۰هزارتومانی بین ارازل و اوباش پخش می‌کرد تا خیابان‌ها را شلوغ نگه دارند. حتی خود سفارت انگلیس را در آن ایام خرج کردند و از داخل سفارت آدم برای اغتشاش فرستادند.
 
نقدی علت وجود امنیت و آرامش در کشور را نبود سفارت آمریکا و انگلیس در ایران دانست و گفت: این حرف درستی است که آنان گفتند خدا هم ایرانی است چرا در این قائله سنگینی که به راه انداختند دست خدا را دیدند. وی ادامه داد: آنان جبهه‌ای درست کردند که اغلب سران قوا بعد از انقلاب در آن قرار داشتند و بسیاری از شخصیت‌ها، وزرا و مسئولان رده بالا وجود داشتند که از باطل حمایت می‌کردند و دیگر افراد سرشناس نیز سکوت کردند همه آدمهای اسم و رسم دار انقلاب در آن جبهه بودند ولی باز شکست خوردند.
 
رئیس سازمان بسیج، تأکید کرد: شرایط خیلی پیچیده‌ای را درست کردند و بعضی از منصوبان به انقلاب نیز از آنان حمایت می‌کردند ولی ما مشاهده کردیم در این وضعیت سخت ملت فریب نخورد. وی با بیان اینکه بدون شک سران فتنه از کودتاچیان نوژه پلیدتر هستند، گفت: کودتاچیان نوژه این شهامت را داشتند که بگویند که ما وابسته به شاه هستیم اما این نامردها اسم عدالت اسلام را جلو گذاشتند و با شاه عربستان بستند. از جمله آن آقای ناجوانمردی که از سران فتنه است و الآن آزاد است و عکس وی را در صفحه اول بعضی روزنامه‌ها می‌گذارند.
 
سردار نقدی ادامه داد: پول انتخابات را از شاه جنایتکار بحرین میگیرند و قرارهایشان را با شاه عربستان می‌گذارند و بعد عکس خود را با منصوبان امام می‌گیرند تا بگویند در خط امام هستند. آیا امام گفت با شاه عربستان گعده بگیرید؟ سگ کودتاچیان نوژه به اینان شرف دارد. ولو به هر خانواده‌ای منصوب باشند و هر لباسی بر تن داشته باشند. اینان در نیویورک با صهیونیست‌ها می‌بندند بعد تابلوی امام و دموکراسی می‌گیرند. در شاه عربستان دموکراسی پیدا می‌شود؟
 
سردار نقدی در ادامه پیرامون نقش رهبری در مقابله با فتنه گفت: این صبر و حکمت رهبری بود که باعث شد این فتنه شکست بخورد. شاید خیلی از ماها آتشمان تند بود اما تحمل رهبری و حکمت ایشان باعث شد هیچ‌کس از این ملت جا نماند. همه می‌خواهیم به قله برویم حال عده‌ای متوجه نشدند به همین خاطر صبر می‌کنیم ولو اینکه خون دل بخوریم، ولو اینکه هر که از جهان اسلام می‌آید می‌گوید چه شده است. همه اینها تحمل شد و هیچ کاری زودتر از موعدش انجام نشد.
 
وی گفت: وقتی برای مردم روشن شد که مسئله آنان با اسلام و نظام اسلامی است در ۹ دی جوشیدند. بنده جمعیتی با این فشردگی و از همه اقشار در عمرم ندیده بودم که این نشان از اخلاص مردم به اسلام و اباعبدالله بود. رئیس سازمان بسیج مستضعفین، تصریح کرد: اگرچه فتنه ۸۸ را رد کردیم اما امروز فتنه انگلیس از آن تاریخ به ما نزدیک‌تر است باید بگردیم و مصداق آن را پیدا کنیم.

./.


برچسب :    ، ، ، ، ، ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS