زمان فروش بلیت‌ هواپیما برای‌ نوروز‌ ۹۴
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در اولین جلسه ساماندهی سفرهای نوروزی امسال گفت: فروش بلیت هواپیما برای سفرهای نوروزی ۹۴ به صورت همزمان از اوایل بهمن آغاز می‌شود، شرکت‌ها هم اجازه ندارند به اسم چارتر بلیت را به قیمت بالاتر بفروشند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در اولین جلسه ساماندهی سفرهای نوروزی امسال گفت: فروش بلیت هواپیما برای سفرهای نوروزی ۹۴ به صورت همزمان از اوایل بهمن آغاز می‌شود، شرکت‌ها هم اجازه ندارند به اسم چارتر بلیت را به قیمت بالاتر بفروشند.
:
به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ، به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، علیرضا جهانگیریان، در اولین جلسه ستاد نوروزی که با حضور نمایندگان شرکت‌های هواپیمایی برگزار شد، اولین اولویت سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان نهاد حاکمیت در صنعت هوانوردی را رضایتمندی مصرف کننده نهایی و سپس حمایت از ایرلاین عنوان کرد.
‌وی تشکیل اولین جلسه ستاد نوروزی و اعلام سیاست‌ها و برنامه‌های صورت گرفته در راستای انجام سفرهای نوروزی را آغاز برنامه‌های نوروز ۹۴ دانست.
:
جهانگیریان ‌از شرکت‌های هواپیمایی خواست تا با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته فروش بلیت و انجام پروازها به صورت هماهنگ و منظم مدیریت شود.
:
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری‌ خواستار ایجاد نظم در بازار حمل و نقل هوایی شد و گفت: برای تحقق این مهم در پروازهای نوروزی امسال برنامه های ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.
:
جهانگیریان اضافه کرد: در نظر داریم مجوز پروازهای فوق العاده بین المللی را به موقع صادر کنیم و شرکت‌های هواپیمایی نیز موظف هستند میان پروازهای بین‌المللی و داخلی تناسب و تعادل برقرار کرده و ابتدا پروازهای داخلی را به طور کامل پوشش دهند.
:
وی از شرکت‌های هواپیمایی خواستار شفاف کردن سیستم فروش بلیت و همچنین اختصاص بخشی از فروش بلیت به صورت اینترنتی شد.
:
*‌ اختصاص درصد محدودی از پرواز‌ها به ظرفیت چارتری در نوروز ۹۴
:
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری‌ با بیان اینکه نظارت‌های سازمان هواپیمایی کشوری نسبت به گذشته دقیق‌تر شده است از شرکت‌های هواپیمایی خواستار شد با ارائه خدمات مناسب به مردم و پیش‌بینی و پیشگیری از مشکلات احتمالی در روند عملیات پروازی، عملیات نوروز ۹۴ را با موفقیت به انجام برسانند.
:
جهانگیریان اضافه کرد: در اولین گام مردم با خرید بلیت با صنعت هوانوردی ارتباط برقرار می‌کنند به همین منظور چنانچه در این بخش موفق عمل کرده و رضایت مسافر تامین شود در واقع ۵۰ درصد اعتماد مسافران جلب می‌شود.
:
وی ادامه داد: در ایام نوروز ۹۴ تنها درصد محدودی به ظرفیت چارتری شرکت‌های هواپیمایی البته مشروط به نظارت سازمان هواپیمایی کشوری اختصاص خواهد یافت و این بدان معنا نیست که شرکت‌ها بتوانند به اسم چارتر بلیت را به قیمت بالاتر بفروشند.
:
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در ادامه اصلاح آئین نامه تاسیس و فعالیت شرکت‌های هواپیمایی، ساماندهی و تسهیل ورود ناوگان هوایی جدید و همچنین تدوین آیین‌نامه حقوق مسافر را از عمده ترین اقدامات صورت گرفته سازمان هواپیمایی کشوری عنوان کرد.
:
وی گفت: این اقدامات توسط سازمان هواپیمایی کشوری در چارچوب تدوین مقررات انجام داده است.
جهانگیریان افزود: براساس قانون سازمان هواپیمایی کشوری و مصوبه هیات وزیران آیین‌نامه حقوق مسافر تدوین و کلیات آن در آخرین جلسه شورای عالی هواپیمایی به تصویب رسیده است.
:
./.

برچسب :    ، ، ، ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS