رامبد جوان و پیامدهای شوخی با زابلی ها در شبکه سه/فیلم
در پایان برنامه شبانه (بعضی ها) که چند شب قبل، از شبکه سه با اجرای علی ضیاء در حال پخش پود! رامبد جوان برنامه را با ذکر خاطره‌ی بامزه به پایان رساند که این متن پایانی برنامه به مذاق هموطنان سیستانی و زابلی خوش نیامد.

در پایان برنامه شبانه (بعضی ها) که چند شب قبل، از شبکه سه با اجرای علی ضیاء در حال پخش پود! رامبد جوان برنامه را با ذکر خاطره‌ی بامزه به پایان رساند که این متن پایانی برنامه به مذاق هموطنان سیستانی و زابلی خوش نیامد.

:

به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز، پس از این پخش برنامه بود که سیل هجمه ها به نوع حرف زدن و ذکر این خاطره شدت گرفت و از آن به عنوان مسخره کردن زابلی ها و … نام برده شد.

:

اکنون ویدئو صحبتهای آن شب رامبد جوان و سایر پیامدهای آن را در اینجا بی کم و کاسب برایتان نقل میکنیم.

:

دانلود فیلم

:

سپس محمدرضا هدایتی، یکی از سرشناس ترین زابلی ها به حرفهای رامبد جوان و اتفاقات بعد از آن با انتشار متنی واکنش نشان داد:

:

رامبد جان جوان اخیرا”در مصاحبه اى خاطره اى رو با بینندگان به اشتراک گذاشته که گویا باعث رنجش تعدادى از هم ولایتى هاى من شده خاطره را شنیدم خیلى هم خوشم آمد،خوشم آمد چون زبان صادقانه رامبد را میشناسم ومیدانم که رامبد جان چه قدر فرهنگ آن استان را به دلیل بکر بودنش دوست داردوبه هیچ وجه قصد مسخره کردن نداشته اخیرا”هم در سریالى با او همکار هستم(کوچه مروارید) که قسمت اولش وارد بازارشده و تهیه کننده اش مردى از دیار خودمان است (سعید سالارزهى) بیاییم ما زابلی ها پیشتاز شویم وبه بقیه اقوام یاد بدهیم که طنز مسخره کردن نیست ، بیاییم شیرینى لهجه هاى زیبایمان را با هم شریک شویم زابلیهاى زجر کشیده من بیاییم از رامبد تشکر کنیم که اسمى از ما به زبان آورد اسمى از یک زابلى شیرین وزحمت کش هم به زبان آورد، خداییش مسولین چند بار اسم مارو به زبون آوردن ؟ وقتى به رامبد گفتم هنوز که هنوزه راننده ها یى که میخوان از زاهدان مسافر ببرن زابل میگن “زابل جان” دو نفر اشک تو چشاش جمع شد ،اگه اینجورى بشه که هیچ کس ظرفیت شوخى نداشته باشه مهران مدیرى که سریالش به خاطرشوخى با پزشکهامتوقف شده که هیچ عبید زاکانی هم اگه زنده بود ممنوع الکار میشد

:

rambod1

:

روز ۱۶ دی ۱۳۹۳ هم رامبد جوان با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به سوءتفاهم پیش آمده عذرخواهی کرد.

:

سلام به همه ى ایرونى هاى عزیز.
همونطور که قبل تر گفتم همه ى نظرات و کامنتها رو مى خونم و از دیشب چه جنجالى راه افتاده! همتون مى دونین که من هیچوقت در طول ٢٣ سال کار کردنم براى شاد کردن وخندوندن مردم،هیچ قوم و صنف و جناحى رو مسخره نکردم و باز همتون مى دونین که چقدر شاد بودن و خندیدنتون برام مهمه و براى همین خندوانه رو ساختم. خندوانه اى که در طول ١١۵ قسمتش باعث آزردگى هیچ کس نشد.
اگر مردم سیستان بابت خاطره ى من که به نظر خودم خیلى ساده و دوست داشتنى بود(خاطره ام) ناراحت و دلگیر شدن از تک تکشون عذر مى خوام. بابتش حتى مى تونم در جاى بزرگتر از اینجا هم اعلام کنم که همه رو دوست دارم و قصد تمسخر هیچ کس رو ندارم چه برسه به یه قوم باارزش از اقوام باارزش مملکتم که بهش مى بالم.

:
ولى رفقاى غیور و دلگیرِمن تا حدود ٢۴ ساعت قبل همه با هم دوست بودیم و من از مهرتون لبریز ،چطور مى شه که ناگهان بابت یک شوخى که فقط یک روایت بود و نه هیچ چیز طراحى شده، همتون این همه خشمگین مى شین و من تبدیل مى شم به دشمن سیستان و سیستانى، تبدیل مى شم به دشمن فرهنگ، تبدیل مى شم به دشمن فقر و زجر و غیرت و استوارى و خشکسالى ملتى که براى همه واضح و آشکارِ که چه بودن و چه هستن.؟؟؟ واقعاً این همه حس توهین از من ؟؟؟ این همه حس تمسخر از من؟؟؟

:
یا شما منو نمى شناسین یا من شمارو تا به حال نشناختم که این همه بى مهرى و متاسفانه این همه بى ادبى رو باور ندارم … که با فحشها و ناسزاهایى مواجه شدم که لحظه اى تصور کردم دشمن سر سخت ایران و ایرانى هستم.
من شمایى که عشق و مهر و ادب سالیانم رو به باد فحش و ناسزا و قضاوتهاى بى اساس گرفتین مى بخشم. از شمایى هم که از شوخىِ لحظه اى من آزرده شدین عذر خواهى مى کنم. یادمون باشه ما هموطنیم و خواهر و برادر. در یک خانواده مطمئن ترین چیز عشق و مهر و بخششه. باز هم دوستتون دارم. و خواهش مى کنم به این بى مهرى و متاسفانه بى حرمتى پایان بدین.

:

مخلص رامبد جوان

:

./.


برچسب :    ، ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 امتیاز از : 400 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

 • سلام رامبد عزیز.
  من یک سیستانی ام.سیستانی از همون دیار استان گلستان.اگر شوخی وطنز شما به مزاج تعدادی هم استانی من خوش نیامده به دل نگیرید بذارید به پای سختی ها وصبوری هایی که تحمل میکنندو دیده نمیشه ودلی پر از گلایه دارن.
  بذارید به پای قضاوتهای ناعادلانه ای که خیلی به ظاهر تحصیل کرده ها وبظاهر با تمدن ها از آنها داشته ان و مهمان نوازی و سادگی وصبر اونارو را به تمسخر گرفته وبه پای بی فرهنگی گذاشتند.
  مردم دیار من دلی به وسعت دریا دارندوزخم دیده ان.

  آقای هدایت راست میگن تا حالا کدوم مسئول یا حتی نماینده های خود استان به وضوح اسم از این استان ومردم مظلومش گرفته؟>مردم این دیار در میان گردو غبار ۱۲۰روزه شون سالهاست از یاد رفتن.معلومه وقتی چهره خندان شما یه مرتبه حرف از یکی از آونا بزنه ناخودآگاه منقلب میشن.
  آقای جوان خود شما بعنوان یک هنرمند بزرگ تا حالا کوچکترین نگاه دقیقی به مردم این استان داشتید؟تاحالا فیلمی از ایم مردم از صبوری ومهمانوازی اونا سخته شده؟جز فیلم قاچاق مواد مخدر؟
  شما که بنظر من آدمی منطقی هستید چون برخلاف خیلی از مجریها که همیشه از نصیحت کردنشون بدم میاد بطوریکه انگار دانای کل هستندوهمیشه در زمان مجری گری از روی کتاب وبا نقل قول حرف زدید واین خیلی زیبا ودقیقه .
  حالا خود شما اگر در شرایط اون مردم متولدوبزرگ می شدید بنظرتون خیلی بهتر از شرایط اونا داشتید؟نه مطمئنا به این حدی که الان هستید به سادگی نمی رسیدید.اینو گفتم تا شاید شما کاری کنید.فیلمی مستندی حرفی .
  آقای هدایت اگرچه افتخار مردم این دیارن اما کوتاهی کردن.ازهنر خودشون برای دفاع از مردم استانشون برای نشون دادن مظلومیت مردم وصبرشون استفاده نکردن………………
  البته مردم دیار من اگر اعتماد بنفس می داشتند می تونستن خیلی جاها با غرور فریاد بزنن که من سیستانی ام.نه اینکه در سمت متخصص ودانشمند خارج مرز ووزیر وفوتبالیست سکوت می کنندو خودشون رو به استانهای دیگه می چسبونن .ایراد به خود ما هم هست.
  موفق باشید و مثل همیشه شاد

  Thumb up 15 Thumb down 0


 • خوشحالم از این که میبینم اقای جوان شجاعت و مردم دار بودن خود را نشان میدهد و ناراحتم از هم استایهایی که شهید میدهند و خم به ابرویشان نمی اید و برای سخنی به این کوچکی با لحنی دلنشین نه تمسخرگونه اینقدر جنجال به پا میشود

  آقای هدایتی باید جواب گو من هم باشند که چرا درمورد ناامنی و ترورهای جدید سیستان سخن نمیگوید ولی برای اقای جوان اینقدر خودنمایی میکند ؟!!
  صحبت های اقای جوان کجا و توهینهایی که به ایشان کردید مردم سیستان؟؟
  متاسفانه همشهری های من بی عدالتی را یادگرفته اند…

  Thumb up 4 Thumb down 5


 • آقای جوان اگر خبرها را میخوانند بدانند که با این امر بیشتر در دلهای مردم جا باز کرده اند

  مردم متعصب سیستان را به خوبی خود ببخشند

  واقعا متاسفم به خاطر اینکه موضوعات خیلی مهم را مردم نمیبینند

  Thumb up 4 Thumb down 8


 • سلام دوستان! من اهل سیستان نیستم ولی بلاهایی سرم آمده که حال و روز شما سیستانی ها را درک می کنم ولی این مساله نباید باعث شود که برای جانبداری و به دست آوردن دل یک مردمی بیاییم و فرهنگ مردمی دیگر را زیر سوال ببریم. متاسفانه آقای هدایتی که اینجانب ارادت خاصی به او داشتم شروع به کوبیدن زبان عربی کرد، غافل از اینکه بعضی از قسمتهای کشور به این زبان تکلم می کنند.
  با درود به همه اقوام ایرانی امیدوارم قبل از گفتن هر چیزی مخصوصا در رسانه ملی سخنانمان را بسنجیم

  رای شما: Thumb up 3 Thumb down 2


 • سلام منم ی سیستانیم اما ن ب اون شکل و چهره دراکولای ک آقای جوان شرح داد ک گفت + توهینی ک ب لهجه و فرهنگ سیستانی کرده
  چرا باید اینجور تفکری داشته باشن واقعن فرهنگمون کجا اشکال داره بذارین مردم قضاوت کنن بکنن فرهنگ چیه ؟ کسی آماده چ توهینی ب شما کرده آقای جوان چرا دور بر می داری ما ازت هیچی نمی خوایم فقط اسم زابل رو ولو خوب نبر.

  Thumb up 6 Thumb down 1


 • این تفکر جوان تفکر بیشتر ملت ایران نسبت به سیستان است چرا که؟
  ۱٫ دانشجوی دانشگاه مشهد شده بودم و کمتر کسی حاضر بود با من هم خوابگاهی باشد چون آنها شناختی از تمدن و فرهنگ من نداشتند و مرا به عنوان تروریست می دیدند ولی غافل از آنکه مردم سیستان خود قربانی تروریست هستند و روزی نیست که تشییع شهید را برگزار نکنند
  ۲٫ سکوت و همراهی مردم سیستان با حکومت ایران را نشانه ضعف این مردم می دانند ولی غافل از آنکه این مردم خیلی صبورند و نمونه اش را در دهه هشتاد دیدید که چگونه فتنه گران در زاهدان با حضور سیستانیها از ترس جانشان شهر را ترک کردند و به کوهها پناه بردند و فتنه و آشوبهای چند هفته ای، کمتر از چند ساعت خاموش شد و این موضوع تا در هیچ رسانه و تریبونی بیان نشد.
  ۳٫ مشکلات معیشتی مردم و فراموشی توسط دولتهای ایران ، ولی باز هم سکوت مردم به خاطر حفظ حاکمیت، نه از ترس است بلکه همراهی با حکومت است

  Thumb up 7 Thumb down 1


 • با سلام خدمت رامبد جوان
  خاطره خوب و با مزه ای تعریف کردید و شرحی بود از واقعیت در خصوص برادران زابلی مقیم استان گلستان.

  Thumb up 3 Thumb down 7


 • با سلام
  به نظر من یه فرد وقتی در پخش زنده یه برنامه شرکت میکنه باید به گونه ای رفتار کنه که ضمن ابراز عقاید و موارد مورد نیاز برنامه احترام و حریم اقوام و افراد حفظ بشه این برخورد آقای جوان بسیار بی ادبانه و اشتباه بوده و باید عذرخواهی کنه، نمیشه که با هر چیزی شوخی کرد!!!!!!
  می ترسم تا چن روز دیگه با عقاید دینی مون هم شوخی دربیاره مثل اون روزنامه شارلی عبدو!!!!!!!
  خیلی متاسفم خیلی….

  Thumb up 5 Thumb down 1


 • حق مطلب رو ادا کرد رامبد جوان ..

  رای شما: Thumb up 4 Thumb down 3


ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS