يك فرمانده‌ سپاه: دولت سرعقل خواهد آمد
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران در خصوص توان دفاعی موشکی کشور گفت: به لطف خدا، امام زمان(عج) و رهبر معظم انقلاب دست نیروهای مسلح خالی نمی‌ماند. عقیده من این است که دولتی ها هم سر عقل خواهند آمد و در بودجه بندی تجدیدنظر کنند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران در خصوص توان دفاعی موشکی کشور گفت: به لطف خدا، امام زمان(عج) و رهبر معظم انقلاب دست نیروهای مسلح خالی نمی‌ماند. عقیده من این است که دولتی ها هم سر عقل خواهند آمد و در بودجه بندی تجدیدنظر کنند.

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، به نقل از «فارس»، سردار خسرو عروج، مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به این سوال که بسیاری از افراد القا می کنند که نبرد مستشاری در عراق و سوریه وظیفه ما نیست، اظهار داشت: باید دید که عقبه یک رزمنده به کجا وصل است و این مسئله از نظر نظامی نکته مهمی است. اگر عقبه رزمندگانی که در جبهه حق علیه باطل در تمام دنیا مبارزه می‌کنند، به خدا ختم شود پیروزی قطعی است و جای حرف و سخنی نیست.
:
وی افزود: دنیا به دلیل اینکه نمی‌تواند سرچشمه فرهنگ ناب ما را مورد دستخوش قرار دهد مدام صحنه هایی را درست می‌کند که ما را از واقعیت ها دور کند. در پاسخ به برخی ها ;i در ایران فکر می‌کنند فرهنگ مقاومت جواب نمی‌دهدو دوران جنگ و مقاومت گذشته، باید گفت که دوران رزمنده ای که در خط خدا کار می‌کند تمامی ندارد. برای یک رزمنده زمانی که جنگ فیزیکی نیست ، کار به مراتب سخت تر است.
:
مشاور عالی فرمانده کل سپاه که با دانا گفتگو می کرد، تصریح کرد: مسئولان در ایران اسلامی باید طوری رفتار کنند که مردم از آن ها رفتار اهل بهشت را برداشت کنند و قطعا در این صورت هر فردی که وجدان داشته باشد قطعا به این مسیر گرایش پیدا خواهد کرد. البته این راه کیفی است و افرادی که در آن حضور دارند کم هستند. وی در بخش دیگری از سخنانش در رابطه با آینده گروه های تروریستی در منطقه گفت: همه چیز بستگی به ما(جبهه حق) دارد. اگر ما با شرایط فوق هماهنگ باشیم و برای رضای خدا کار کنیم آن ها نابود خواهند شد و به نظر من این امر به زودی محقق می‌شود.
:
سردار عروج در خصوص توان دفاعی موشکی کشور و عدم توجه کافی به این مسئه، گفت: به لطف خدا، امام زمان(عج) و رهبر معظم انقلاب دست نیروهای مسلح خالی نمی‌ماند. عقیده من این است که دولتی ها هم سر عقل خواهند آمد و در بودجه بندی تجدیدنظر کنند. دولتی ها باید متوجه باشند که ایران به نوعی محاصره است. گرگ هایی که در کشورهای اطراف ایران هستند به دنبال از بین بردن تفکر امام و انقلاب‌اند. ما باید دل رزمندگان را گرم نگه داریم نه اینکه به نحوی آن ها را دلسرد کنیم.
:
فرمانده سابق دانشگاه امام حسین(ع) بیان کرد: دولتی ها و دست اندرکاران مقداری فکر کنند که با این بودجه بندی دل رزمنده ها سرد می شود و باید جواب گوی خدا باشند. البته نیروهای مسلح چشمشان به دست خدا است ولی باید پشتیبانی خوبی صورت بگیرد. وی تاکید کرد: ما اعتقاد داریم که سرنوشت جنگ با موشک و بمب اتم مشخص نمی‌شود و در جنگ تن به تن است که عاقبت یک نبرد معلوم می‌شود.
:
سردار عروج با اشاره به اینکه خیلی از منسئولان دولتی در جنگ حضور داشتند و حواشی را از نزدیک درک کرده اند اظهار داشت: برخی از این افراد که می‌خواهند ذائقه خود را تغییر دهند جواب خدا را چه خواهند داد؟ وی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر در غرب برای هر نیروی نظامی که به میدان می‌آید حدود یک میلیارد تومان هزینه می‌کنند در حالی که برخی از مسئولان حاضر نیستند که ۱۰۰ میلیون برای یک رزمنده هزینه کنند. البته امید ما به خداست و نظرمان به رهبر انقلاب است و نظر من این است که ایشان از هرجایی که بتوانند از نیروهای مسلح پشتیبانی می‌کنند.

:

./.


برچسب :    ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS