جايي كه مطهری كتك می خورد و الهام چرخنده..!/ تصاویر
الهام زهرايي (چرخنده) در جلسه‌اي كه به پاس ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی در میان جوانان عصر به همت فراکسیون زنان ...

الهام زهرایی (چرخنده) در جلسه‌ای که به پاس ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی در میان جوانان عصر به همت فراکسیون زنان …

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، الهام زهرایی (چرخنده) در جلسه‌ای که به پاس ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی در میان جوانان عصر به همت فراکسیون زنان، کمیسیون فرهنگی و اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس در کمیسیون فرهنگی مجلس برگزار شد گفت: من با دستان خالی و بدون هچی و فقط با اتکا به ذکر “یا زهرا” با افتخار باعث شوم ۳ هزار و ۹۰۰ نفرم مزین به پوشش چادر شوند… بعضی افراد به تغییر من شک دارند و برخی دیگر در شوک هستند اما من می گویم که هم اکنون با دو پسرم زندگی می کنم و عکس های شخصی که در شبکه های اجتماعی و از رسانه های خارجی منتشر می شود عکس های زمان متأهلی بنده بوده که ممکن است آنها با خریدن همسر من به این عکس ها دست پیدا کرده باشند لذا من به حمایت شما احتیاج دارم. (منظور وی عکس‌های بی‌حجاب وی است که در اینترنت منتشر شده‌اند)
:
در همین زمینه، سامان گیلانی در سایت پارسینه نوشت: سیزدهم مرداد همین امسال بود که خانم الهام زهرایی«چرخنده» (هنرپیشه سریالهای تلویزیونی) در برنامه‌ای تلویزیونی که از سیمای قم پخش شد رسما اعلام کردند که حجاب برتر را به عنوان حجابشان برگزیده اند….از آن روز تقریبا ۱۸۰ روز گذشته است، بگذریم که عمر معروفیت الهام خانم چرخنده به زمانی بر میگردد که ایشان گفته بود مرا در خیابان زدند و بگذریم از آنکه نه برای این ادعا تا به حال متهمی دستگیر شده و نه مجرمی اعتراف کرده است.
:
بعد از ۱۸۰ روز از چادری شدن این بازیگرزن سینمای ایران وی دوباره مدعی شد که در این مدت ۳۹۰۰ بانو ایرانی را با حجاب برتر آشتی داده است و چادری کرده است. اینکه اگر چرخنده این امر را ممکن کرده باشد واقعا قابل تقدیر است زیرا این سرعت را تمام نهادهای فرهنگی به علاوه مجلس شورای اسلامی منهای شورای نگهبان که به طرح عفاف و حجاب مجلس ایراد گرفته است هم با هم ندارند!
:
اگر این ادعا واقعا درست باشد که انشالله هم هست میتوانیم مثل دوست صمیمی اسفندیار رحیم مشایی که مدعی بود بسیاری از کشورها به ما یشنهاد داده اند تا شیوه ی اداره کردن کشور به آنها صادر کنیم ، میتوانیم صنعت چادری کردن خانمها را بومی کرده و تازه اضافه آورده و صادر کنیم.
:
ذهن مخدوش نویسنده این چند خط چرت و پرت یک سوال باقی مانده دارد که اگر خانم چرخنده این بار نویسنده را نچرخانیده و یه پاسخ یک خطی بدهند ، نویسنده قول می دهد که همینجا نه یک بار بلکه صد بار برای خانم الهام چرخنده از همان تقدیرهایی برگزار کند که برای ایشان امروز در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی (همانجا که علی مطهری همان نماینده که زیاد حرف میزد نزاشتند نطقش تمام شود) برگزار کردند، برگزار کند.
:
۶ ماه می‌شود ۱۸۰ روز، وقتی ۳۹۰۰ را تقسیم بر ۱۸۰ میکنیم عدد به دست آمده میشود تقریبا ۲۲، یعنی خانم چرخنده در هر روز ۲۲ بانو را چادری کرده اند البته اگر بدون تعطیلی این امر را انجام داده باشند. اگر خانم چرخنده به دلیل فعالیت فراوان فرهنگی در ۲۴ ساعت تنها ۴ ساعت هم بخوابند(خواب برای انسان معمولی ۸ ساعت است) یعنی ایشان در هر ساعت یک خانم را چادری کرده است. ممنون میشوم اگر خانم چرخنده توضیح بدهد چگونه در هر یک ساعت یک خانم را چادری کرده اند؟!

:

nom01 nom02 nom03 nom04 nom05

:

./.


برچسب :    ، ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS