واگذاری استقلال و پرسپولیس با ۴۰درصد نقد
رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به برگزاری مزایده این دو باشگاه در روز دوشنبه، 27 بهمن افزود: مزایده واگذاری استقلال و پرسپولیس خارج از بورس و فرابورس و از طریق مزایده در سازمان خصوصی سازی برگزار خواهد شد.

رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به برگزاری مزایده این دو باشگاه در روز دوشنبه، ۲۷ بهمن افزود: مزایده واگذاری استقلال و پرسپولیس خارج از بورس و فرابورس و از طریق مزایده در سازمان خصوصی سازی برگزار خواهد شد.
:
به گزارش سایت خبری بینانیوز ، رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به برگزاری مزایده این دو باشگاه در روز دوشنبه، ۲۷ بهمن افزود: مزایده واگذاری استقلال و پرسپولیس خارج از بورس و فرابورس و از طریق مزایده در سازمان خصوصی سازی برگزار خواهد شد.
:

به گزارش فارس به نقل از سازمان خصوصی سازی، میر علی اشرف عبدالله پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: سالها قرار بود سهام دو تیم استقلال و پرسپولیس واگذاری شود اما به دلایل مختلف این اتفاق به تاخیر می افتاد که خوشبختانه این دو باشگاه در چند هفته گذشته قیمت گذاری شدند و آگهی واگذاری آنها نیز روز یکشنبه منتشر می شود.
:
رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به برگزاری مزایده این دو باشگاه در روز دوشنبه، ۲۷ بهمن افزود: مزایده واگذاری استقلال و پرسپولیس خارج از بورس و فرابورس و از طریق مزایده در سازمان خصوصی سازی برگزار خواهد شد.
:
وی با اشاره به این که آنچه واگذاری می شود برند، ساختمان مرکزی دو باشگاه، ورزشگاههای مرغوبکار و شهید درفشی فر و زمینی متعلق به باشگاه استقلال است اضافه کرد: همچنین به خریدار مکلف خواهیم کرد، در صورت تقاضای پیش‌کسوتان، ۲۰ درصد استقلال و پرسپولیس را به همان قیمتی که خریداری کرده است، به آنها بفروشد و در صورتی که پیش کسوتان درخواستی ارائه ندهند، مالک ۱۰۰ درصد سرخابی‌ها خواهند بود.
:
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص بدهی های این دو باشگاه نیز تصریح کرد: خریدار سرخابی ها تنها مالک دارایی های این دو تیم می شوند و بدهی های استقلال و پرسپولیس توسط هیاتی تسویه خواهد شد.

:
وی گفت: برای قیمت گذاری برند استقلال و پرسپولیس از ۶ روش استفاده شد و قیمت نهایی برای برند این دو تیم نیز متوسط قیمت این روشها تعیین شد.
:
پوری حسینی در مورد نحوه پرداخت مبلغ پیشنهادی خریداران نیز تصریح کرد: ۴۰ درصد از این مبلغ به صورت نقد و ۲۰ روزکاری پس از قطعیت معامله باید پرداخت شود و بقیه به صورت اقساط در مدت ۲ سال با فاصله ۶ ماهه پرداخت می شود.

:
رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: متقاضی خرید این دو باشگاه تنها قادر به خرید یکی از آنها خواهد بود و خریدار نباید مالک باشگاه دیگری باشد. همچنین خریداران نباید به سیستم بانکی بدهی سنگین داشته باشند و نداشتن پرونده قضایی و کیفری از دیگر شروط برای خریداران استقلال و پرسپولیس است.

:
پوری حسینی گفت: پس از برگزاری این مزایده و نیز مشخص شدن بالاترین رقم پیشنهادی برای هر یک از دو تیم استقلال و پرسپولیس، خریدار نهایی بعد از تایید صلاحیت توسط کمیته ای متشکل از وزیر امور اقتصادی و دارایی، وزیر دادگستری و وزیر ورزش و جوانان مشخص و اعلام خواهد شد.
:
./.

برچسب :    ، ، ، ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS