محمدجواد حق‌شناس: احتمالا رحیمی معاون اول هاشمی بود!
عضو حزب اعتماد ملی گفت: اصولگرایان اگر به جای منتسب کردن رحیمی به آیت الله هاشمی اشتباه خود را بپذیرند و بابت این اشتباه از ملت عذر خواهی کنند راحت پذیرفته می‌شود تا بخواهند فرار رو به جلو داشته باشند.

عضو حزب اعتماد ملی گفت: اصولگرایان اگر به جای منتسب کردن رحیمی به آیت الله هاشمی اشتباه خود را بپذیرند و بابت این اشتباه از ملت عذر خواهی کنند راحت پذیرفته می‌شود تا بخواهند فرار رو به جلو داشته باشند.

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، محمدجواد حق‌شناس در واکنش به اظهارات برخی اصولگرایان مبنی بر قرابت رحیمی(معاون اول رئیس جمهور سابق) به آیت الله هاشمی و اصلاح طلبان اظهار داشت: وی در دولت اول هاشمی استاندار کردستان شد.اگر استدلال آن ها در ست هم باشد که آقای احمدی نژاد هم در دولت دوم هاشمی استاندار بوده است و بیشتر می تواند نفر هاشمی تعریف شود.
:
وی ادامه داد: اگر آقایان با این نگاه صحبت می کنند خیلی ها در دولت هاشمی مسئولیت داشتند. خط و ربط سیاسی نیروها به لحاظ زمان بندی در مقطع ۷۶ به بعد است که جریان اصلاح طلبی و اصولگرایی تازه شکل می گیرد و در جریان ۸۴ جریان رادیکالی با محوریت احمدی نژاد متولد می شود که با همراهی جریان اصولگرایی در جایگاه اجرایی کشور می نشیند.
:
عضو شورای مرکزی اعتماد ملی دو قطبی کردن جامعه را مهمترین شاخص پس از قدرت گیری احمدی نژاد دانست و گفت: احمدی نژاد همواره خود را نقطه مقابل هاشمی تعریف می کرد و با این رویکرد در پی موقعیت یافتن بود، به تعبیری دیگر مقابله با آیت الله هاشمی موقعیت خودشان را تعریف کنند و یارگیری کرد این نگاه را هم اصولگرایان منصف و هم افکار عمومی در جامعه متوجه میشوند.
:
حق شناس با طرح این سوال که رحیمی معاون اول دولت هاشمی بود یا معاون اول دولت احمدی نژاد؟ افزود: رحیمی با رای نمایندگان مجلس هفتم به ریاست دیوان محاسبات می رسد که در آن زمان هم رئیس مجلس حداد عادل است. در واقع چارچوب و موقعیت افراد در آن زمان روشن است. جالب آنکه رحیمی در کمپین احمدی نژاد بود درحالی که این روزها میبینیم اصولگرایان چشم های خود را به روی تخلفات دوران خود بسته اند.
:
وی تاکید کرد: تخلفات رحیمی متعلق به زمانی است که ریاست دیوان محاسبات را برعهده داشته است. اقداماتی که ادامه یافته و تا زمانی که به سمت معاون اولی احمدی نژاد می رسد هم وجود داشته است، بنابراین احمدی نژاد و طیفی از نمایندگان مجلس هفتم که وی را به این جایگاه رسانده اند پاسخگو باشند. معاون اول احمدی نژاد با این وجود دبیر کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی می شود در حالی که چنین سابقه ای دارد.
:
این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: اصولگرایان اگر به جای منتسب کردن رحیمی به جریان اصلاح طلب و آیت الله هاشمی اشتباه خود را بپذیرند و بابت این اشتباه از ملت عذر خواهی کنند راحت پذیرفته می شود تا بخواهند فرار رو به جلو داشته باشند. وی اضافه کرد: علت مواضع اصولگرایان نسبت به این موضوع پیچیده نیست. آن ها نگرانند و به جای تصحیح اشتباهی که از نماینده اصولگرای آن ها به وجود آمده خطای دیگری را مرتکب می شوند.

:

./.


برچسب :    ، ، ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS