سید احمد علم الهدی: جوانان نسبت به انقلاب دچار تردید شده‌اند
جوانان نسل سوم درباره «حقانیت» انقلاب دچار «تردید» شده‌ و این فکر به ذهنشان خطور کرده که «شاید» پهلوی حکومت «بر حقی» بوده است. برای جوانان این پرسش پیش آمده که چرا بنی‌صدر «خائن» بود٬ موسوی «فتنه‌گر» از آب درآمد٬ دولت خاتمی مروج «بی‌بند و باری» شد و احمدی‌نژاد هم «آن‌گونه» از آب درآمد.

جوانان نسل سوم درباره «حقانیت» انقلاب دچار «تردید» شده‌ و این فکر به ذهنشان خطور کرده که «شاید» پهلوی حکومت «بر حقی» بوده است. برای جوانان این پرسش پیش آمده که چرا بنی‌صدر «خائن» بود٬ موسوی «فتنه‌گر» از آب درآمد٬ دولت خاتمی مروج «بی‌بند و باری» شد و احمدی‌نژاد هم «آن‌گونه» از آب درآمد.

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، به نقل از صبح توس، سیداحمد علم الهدی در گردهمایی مسئولین ستادهای نمازجمعه خراسان رضوی با محوریت ستاد نمازجمعه و جوان گرایی، که در دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان برگزار شد، اظهار کرد: نسل سوم که پیروزی انقلاب را درک نکرده اند، زمانی چشم باز کرده که انقلاب را ندیده اند. امام جمعه مشهد با تأکید بر این که انقلاب بهترین حرکتی بود که صورت پذیرفت، گفت: برای نسل فعلی گذشته صرفأ انقلاب و پیروزی آن است.
:
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه هالیوود با ساختن فیلمهایی پیروزی انقلاب را یک کودتای ظالمانه علیه رژیم پهلوی به تصویر می کشد و جوانان امروز ما را دچار تردید می کند. وی با تاکید بر اینکه تجدید خاطرات گذشته و انقلاب نباید از خاطمان برود افزود: صدا و سیما هر ساله فیلم ترن را پخش می کند؛ غافل از آنکه دیدن این فیلم هیچگونه تاثیری بر نسل سوم انقلاب ندارد و تنها تاثیرگذاری آن بر نسلی هست که انقلاب را از نزدیک مشاهده کرده بود.
:
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه نسل سوم ما امروز با سوال اینکه چرا انقلاب کردیم روبروست و چرا هر دولتی که بر سر کار آمد آن را در تخطئه کردیم ادامه داد: جوانان می‌‌گویند بنی‌صدر که خائن بود، موسوی هم که جزء سران فتنه از آب در آمد، دولت اصلاحات هم که بی بندوباری و ولنگاری را ترویج کرد و احمدی‌نژاد هم که آنگونه از آب درآمد. از این رو جوانان نسل سوم در حقانیت انقلاب دچار تردید شده‌اند و این فکر به ذهنشان خطور می کند که شاید رژیم پهلوی نظامی بر حق بوده است.
:
آیت الله علم الهدی با اشاره به مدرنیته و جنگ ها و خونریزی ها در صحنه ی بین الملل افزود: تمام دنیا را بی دینی فرا گرفته ؛ بنابراین دکترین اسلام سیاسی به عنوان فاکتور نجات بخش جهانیان باید به تمام دنیا تسری یابد. عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه هماه ی شعارها صرفا مرگ بر امریکا نیست افزود: شعارها می بایست ماهیت انقلاب را روشن کند و مسئولین نماز جمعه نیز باید از افراد با ذوق و اهل ادبیات در تنظیم شعارهای جدید و نو کمک بگیرند.
:
وی با بیان اینکه هر زمان بحث نماز جمعه مطرح بوده است تمام نگاه ها و فشارها به سمت امام جمعه روانه می شود افزود: برخی بدون توجه به اینکه مدیریت نماز جمعه بر عهده ی ستاد نماز جمعه است، امام جمعه را مورد هدف خود قرار می دهند. وی یادآور شد نماز جمعه می بایست طوری مدیریت شود که نسل سوم را به خود جذب کند و آنان نیز وارد میدان انقلاب شوند.

:

./.


برچسب :    ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

 • خدایا اسم ما را بخر عرض ما را نبر. آس ما را بخر تاس ما را نبر. ناز ما را بخر بار ما را نبر. سعد ما را بخر نحس ما را نبر. عرش ما را بخر فرش ما را نبر. ساق ما را بخر ساک ما را نبر. یاد ما را بخر داد ما را نبر. هرچه بردیم بخر هرچه باختیم نبر. هرچه داشتیم بخر بی تو داشتیم نبر. از تو گفتیم بخر بی تو گفتیم نبر. سهل ما را بخر سهو ما را نبر. خیر ما را بخر شر ما را نبر. باد ما را بخر بید ما را نبر. بیش ما را بخر خویش ما را نبر. فخر ما را بخر فقر ما را نبر. آز ما را بخر راز ما را نبر. تاک ما را بخر تاج ما را نبر. کیش ما را بخر مات ما را نبر.. و این قطعه که سزاوار هر مومن متعقدی است که دلواپس روز معاد است:
  سعیی به سعی من نیست
  فخری به فخر من نیست
  فخار این زمینم
  فرشی به فرش من نیست
  رَستم که تا رسیدم
  بی رس کجا رسیدم
  بر لوح دل نوشتم
  رنجی به رنج من نیست
  ما عهد خود شکستیم
  با خود یکی شکستیم
  عهد زمین محک نیست
  عهد غدیر شکستیم
  با بدگمان بگوئید
  ظرف زمان زمین نیست
  بر کار خود نبالیم
  با بد خدا طرف نیست
  انکار حق بعید است
  اشکال فرد همین است
  تا مرگ به چشم نبیند
  با چشم سر بصر نیست
  قرآن کتاب عشق است
  بر من نظام عشق است
  بر صالحان بگوئید
  قرآن جناب عشق است

  Thumb up 2 Thumb down 0


ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS