پشت‌پرده پروژه‌‌ای با خبر «خوانندگی زنان»
پروژه سازان عليه دولت روحاني براي كاهش بار رواني افشاي فسادهاي دولت محبوب خود و خصوصا اثرات سهمگين حكم معاون اولشان، فعالتر از گذشته شده‌اند.

پروژه سازان علیه دولت روحانی برای کاهش بار روانی افشای فسادهای دولت محبوب خود و خصوصا اثرات سهمگین حکم معاون اولشان، فعالتر از گذشته شده‌اند.

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، پروژه‌نویسان دلواپس، این روزها با جعل یک خبر واهی مبنی بر مجوز دادن وزارت ارشاد به خوانندگان زن، جو کاذبی را علیه وزیر ارشاد به راه انداخته‌اند تا به زعم خود دغدغه‌های این روزهای کشور را به یک آلبوم موسیقی معطوف سازند، نه فسادهای چند ده میلیاردی آن دوره ۸ ساله! و در حالیکه وزیر ارشاد می‌گوید: «طی چند روز گذشته عده‌ای با اطلاع‌رسانی نامناسب، به مراجع، علما، ائمه جمعه و نمایندگان مجلس، اطلاعات غلطی می‌دهند که وزارت ارشاد مجوز تک‌خوانی برای خانم‌ها صادر می‌کند. این در حالی‌ است که اصولا به هیچ آلبوم تک‌خوانی خانم مجوز ندادیم…» اما برای پروژه نویسان، مرغ همچنان یک پا دارد و …!
:
پروژه سازان که همان فعالان جریان انحرافی و افراطی هستند، با کمک رسانه‌های جریان پایداری (حامیان احمدی نژاد و جلیلی) طی چند روز اخیر، انتشار یک آلبوم موهوم! را فرصت بسیار طلایی و مغتنم دانسته و با القای دروغ مجوز دادن ارشاد به خوانندگان زن، در حجمی وسیع، سعی در تحریک احساسات برخی روحانیون و علمای قم را داشته که متاسفانه با موضعگیری برخی از شخصیت‌های روحانی، در پروژه خود تا حدودی موفق بوده‌اند.
:
برای مثال آیت‌الله جعفر سبحانی پنج‌شنبه شب در دیدار شهردار تهران از عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به صدور مجوز برای تک خوانی بانوان!! به شدت انتقاد کرد و افزود: «بنده بسیار گلایه‌مند هستم که فرزند یک روحانی فتوایی درباره تک‌خوانی بانوان می‌دهد؛ یعنی تمام مشکلات ما حل شده و تنها این مشکل باقی مانده است که دختری بیاید و تک خوانی بکند؟ چقدر برای ما زننده است؛ این فتوا به کشورهای همانند امارات و دیگر کشورهای عربی می‌رود و بر می‌گردند می‌گویند که این‌ها دروغ می‌گویند و ادعا می‌کنند که اسلامی هستند؛ ولی نمی‌‌دانند که این حرف یک نفر است حرف نظام نیست.»
:
پروژه‌نویسان دلواپس! خصوصا از اینکه می بینند این بار بر پایه یک خبر دروغ و واهی، احساسات را جریحه‌دار کرده‌اند بر خود می بالند! (به هرحال در فرهنگ تمامیت‌خواهان، شعار هدف وسیله را توجیه می‌کند!) خصوصا اینکه افتضاح حکم اخیر علیه معاون اول رییس دولت مهرورز و عدالت محور! حسابی باعث ریزش نیروهای اطراف این جماعت شده و تلاش وافر داشته و دارند با خبرسازی های کاذب جو سیاسی را به موضوعات دیگری سوق داده و اندکی از فشارهای سنگین ناشی از افشای بزرگترین فساد اقتصادی قرن ایران، بکاهند. امری که امکان وقوعش نیست چون حالا حتی شهروندان روستایی ایران از این همه فساد در آن دوره ۸ ساله آگاهی یافته و مسببانش را نفرین می کنند.
:
در خاتمه به علما و روحانیون محترمی که به این سرعت و بدون بررسی اصل موضوع  و کذب بودن خبر، چنین واکنش های غضب‌آلودی به دولت روحانی و وزیرانش روا می‌دارند می توانند بگویند چرا در قبال آن همه بریز و بپاش‌هایی که نتیجه‌اش به حبس ۵ ساله معاون آن دولت منجر شد، حتی تاکنون (پس از اثبات اتهام و صدور رای در مرجع قضایی) اعلام موضع نمی‌فرمایید؟

./.


برچسب :    ، ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS