یک روزنامه اصولگرا: اگر کروبی و موسوی از حصر بیرون بیایند، ترور می‌شوند!
"اگر آنها از حصر بيرون بيايند، طعمه خوبي براي ترور خواهند بود. ترور آنها، تنش و چالش داخلي وخارجي را عليه جمهوري اسلامي ايران دامن خواهد زد، که عده‌اي در داخل و دشمنان خارجي خواهان چنين اتفاقي هستند."

“اگر آنها از حصر بیرون بیایند، طعمه خوبی برای ترور خواهند بود. ترور آنها، تنش و چالش داخلی وخارجی را علیه جمهوری اسلامی ایران دامن خواهد زد، که عده‌ای در داخل و دشمنان خارجی خواهان چنین اتفاقی هستند.”

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، روزنامه سیاست روز در سرمقاله خود در باره حصر مهدی کروبی و میرحسین موسوی می‌نویسد: اگر آنها از حصر بیرون بیایند، طعمه خوبی برای ترور خواهند بود. ترور آنها، تنش و چالش داخلی وخارجی را علیه جمهوری اسلامی ایران دامن خواهد زد، که عده‌ای در داخل و دشمنان خارجی خواهان چنین اتفاقی هستند.

:

به گزارش خرداد، این روزنامه در ادامه نوشته است: آنها دلشان برای آقای موسوی و کروبی نسوخته که چنین برای آنها سینه چاک می‌کنند، فشارهایی که برای آزادی آنها وارد می‌شود، آغازی خواهد بود برای فتنه‌ای دیگر با ابعاد متفاوت‌تر و با توجه به این که جمهوری اسلامی ایران در شرایط گفت‌وگوهای هسته‌ای قرار دارد و حساسیت آن با نزدیک شدن به زمان سرنوشت؛ موضوع مهم و حساس، اکنون گفت‌وگوهای هسته‌ای است نه شکستن حصر ۲ مجرم که هزینه‌های بسیاری را به کشور و مردم تحمیل کردند و همچنان هم ادامه دارد. چند روز پیش یک شخصیت سیاسی مخالف پوتین در روسیه ترور شد، «بوریس نمتسف» سیاستمدار مخالف دولت روسیه چرا باید در چنین شرایطی که روسیه در آن قرار دارد، کشته شود؟

:

نویسنده در پایان نوشته است: اکنون که سران فتنه در حصر و حفاظت هستند، فرافکنی‌ها و فضاسازی‌های منفی علیه جمهوری اسلامی ایران از سوی رسانه‌های غربی و مقامات کشورهای اروپایی و آمریکایی علیه ایران انجام می‌شود، اگر پس از آزادی آنها، اتفاقی برای آنها بیفتد، انگشت اتهام همان مدافعان سران فتنه به سوی نظام جمهوری اسلامی ایران دراز خواهد شد، اما بدون شک خود آنها در بروز آن اتفاق نقش اول را دارند. هیچ تضمینی نمی‌تواند وجود داشته باشد که پس از شکستن حصر و حفاظت، جان آنها در خطر نباشد.

:

به گزارش خرداد، علاوه‌بر روزنامه سیاست امروز، سایت اصولگرای برهان نیز در مطلبی(اینجا) مدعی شد که دولت روحانی مخالف برداشته‌شدن حصر موسوی و کروبی و زهرا رهنورد است. سایت برهان با اشاره به اینکه “هسته‌ی اصلی خط «تردید» دولتی‌ها این است که با رفع حصر سران فتنه، التهابات سیاسی در سطح سیاست داخلی کشور افزایش می‌یابد، نوشته است: اتاق‌های فکر دولت به‌خوبی آگاه‌اند که فرجام رفع حصر برای آنان «فرصت‌ساز» نیست، بلکه «چالش‌آفرین» است و در رویکرد استراتژیک، رفع حصر لایه‌ی حیاتی دولت یعنی استمرار هویت گفتمانی اعتدال را در قوه‌ی مجریه و قوه‌ی مقننه نشانه گرفته است.

:

این سایت با انتشار مطلبی با عنوان “چرا دولت موافق رفع حصر نیست؟ دولت یازدهم، فردای رفع حصر” به مسئله حصر موسوی، کروبی و زهرا رهنورد و همچنین مواضع دولت یازدهم نسبت به این مسئله پرداخته و نتیجه گیری کرده است که دولت روحانی مخالف رفع حصر است. این سایت در حالی مدعی مخالفت دولت با رفع حصر شده است که حسن روحانی در زمان تبلیغات انتخاباتی وعده حل این مشکل را داده بود. روحانی بعد از روی کارآمدن دولت نیز بارها و به صورت تلویحی بر  تحقق این وعده خود تاکید کرد.

:

به گزارش خرداد، سایت برهان با اشاره به اینکه “هسته‌ی اصلی خط «تردید» دولتی‌ها این است که با رفع حصر سران فتنه، التهابات سیاسی در سطح سیاست داخلی کشور افزایش می‌یابد، نوشته است: این افزایش تصاعد هندسی التهابات سیاسی همراه با رویکرد سیاست‌ورزی سران فتنه که کنش رفتاری خود را خارج از محدوده‌ی قانون تعریف کرده‌اند، بار دیگر احتمال پیشبرد اهداف از کانال سیاست‌های خیابانی و آشوب‌طلبانه را متصور می‌سازد و این برای دولت تدبیر و امید، غیرقابل پذیرش است.

./.


برچسب :    ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS