پاسخ وزیرکشور: آماده‌ام جریان پول کثیف را توضیح دهم
وزیر کشور با تاکید بر اینکه راه ورود پول کثیف به قدرت باید بسته شود، اعلام آمادگی کرد: در یک جلسه یک‌ ساعته در صحن غیرعلنی مجلس فرایند پول‌های کثیف را در اقتصاد برای نمایندگان توضیح دهد.

وزیر کشور با تاکید بر اینکه راه ورود پول کثیف به قدرت باید بسته شود، اعلام آمادگی کرد: در یک جلسه یک‌ ساعته در صحن غیرعلنی مجلس فرایند پول‌های کثیف را در اقتصاد برای نمایندگان توضیح دهد.

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، عبدالرضا رحمانی فضلی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در حاشیه بازدید از مرکز نگهداری و درمان معتادان اخوان واقع در ملارد کرج گفت: قاچاقچیان مواد مخدر باید به دار مجازات آویخته شوند و قوه قضاییه هیچ رحمی نباید در برخورد با این افراد داشته باشد. وی افزود: در دنیا فشار هست که چرا ما قاچاقچیان را اعدام می‌کنیم، علت این است که مواد مخدر یک درآمد و گردش مالی چندهزار میلیاردی دارد و این قاچاقچیان از اشرارند و به شبکه های تروریستی کمک می‌کنند و پول می دهند.
:
وی با اشاره به اینکه در کشور ۷۵۰ هزار معتاد در حال درمان هستند گفت: بیش از ۹۰ درصد موارد را مردم در مراکز درمانی کمک می کنند و باید مددجویان نیز خودشان در امر بهبودشان مشارکت داشته باشد. دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ادامه داد: قرار است سه مرکز دیگر در تهران راه اندازی کنیم، ظرف یکی دوماه می‌توانیم تا ۱۰ هزار معتاد را در تهران جمع آوری کنیم و از سم زدایی و ترک گرفته تا مهارت آموزی را برای آنها انجام دهیم.
:
پاسخ وزیر کشور به اظهارات لاریجانی درباره پول کثیف

رحمانی فضلی همچنین درباره پول‌های کثیف ضمن تاکید بر اینکه به کسانی هشدار دادیم که در قدرت هستند، گفت: اگر دقت نکنیم امکان دارد پول‌های کثیف در حوزه سیاست و قدرت ورود پیدا کند. باید دقت کنیم روزنه ها را ببندیم و راه ورود این پول به قدرت بسته شود. درباره نظری هم که آقای لاریجانی در مجلس دادند، از آنجا که ایشان را انسانی بسیار منصف و در برخورد با مسایل جدی می‌دانم، به نظر اطلاع درستی به ایشان نداده بودند و از اصل صحبت‌هایم اطلاعی نداشته و تصور کرده بودند بنده گفتم انتخابات کنونی دچار مشکل است. بنده این را نگفتم ولی به همه تذکر دادم که مواظب باشید، به هرحال حوزه قدرت حوزه مهمی است و دارندگان پول‌های کثیف می‌خواهند برای خود حاشیه امن ایجاد کنند.
:
مجلس برای مبارزه با پول کثیف با وزارت کشور همصدا شود

وی با اشاره به اینکه گفتند” مگر در کشور قانون نداریم”، اظهار کرد: بنده نگفتم قانون نداریم،حتما کشور بر اساس قانون اداره می‌شود، ولی قانون به تنهایی کافی نیست. ما قانون داشتیم اما شهرام جزایری به وجود آمد، قانون داشتیم و فساد ۳۰۰۰ میلیاردی رخ داد، قانون داشتیم و بابک زنجانی ها به وجود آمدند. باید در کنار قانون اجرای دقیق و قوی و نظارت درست برقرار باشد. اگر اجرا، نظارت و قانون در کنار هم باشند می‌توانیم با این جریان مبارزه کنیم. دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: بنده انتطار دارم مجلس که برخاسته از متن مردم و در جهت احقاق حق مردم و تقویت نظام است با وزارت کشور همصدا شود تا بتوانیم با این جریانات پول کثیف که مقام معظم رهبری بارها و بارها تحت عنوان فساد اقتصادی از آن اسم بردند، مبارزه جدی کنیم.
:
آمادگی وزیر کشور برای ارایه گزارش “پول کثیف” در جلسه غیرعلنی مجلس

رحمانی فضلی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا با توجه به هجمه هایی که اخیرا در این خصوص به شما وارد شده گزارشی درباره پولهای کثیف دارید ، اظهار کرد: آمادگی دارم که جریان پول کثیف و فرایند آن را هرکجا لازم باشد ارایه کنم. از همین جا اعلام می‌کنم که آماده ام در یک جلسه یک‌ساعته در صحن غیرعلنی مجلس فرایند پول‌های کثیف را در اقتصاد برای نمایندگان مجلس توضیح دهم.

:

./.


برچسب :    ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

 • افزونی هر چیز فساد آور است الا تحصیل علم. برای آنکه گرفتار فساد نشوید مرتب زکات آورده را بدهید! و حرام مال را خارج کنید! فقط با این دو روش می توان انسان زیست و گرفتار دام تارعنکبوتی ثروت، شهوت، قدرت و…نشد! به یک لیوان آب اگر یک قاشق شکر بریزید آب را شیرین و گوارا می کند. اما مازاد بر یک قاشق ناخواستنی است. درحد اشباع بیرون انداختنی است! همه داشتن ها حتی از راه حلال درحدش خوب و بیش از آن مایه گرفتاری است. تصور فردی را بکنید که کنار ساحل ایستاده است و امواج آب مرتب پای های او می شوید. تا این حد لذت بخش است. هرچه ارتفاع موج بالا برود دردسر انسان برای حفاظت خود زیادتر می شود! به حد شانه ها برسد نامقبول اما قابل تحمل است. اما آب اگر از سر گذشت انسان محکوم به عدم و هلاکت است! پس اعتدال شرط هر تحصیل است. برای یک لیوان یک قاشق شکر کفایت می کند! و برای آدم ایستاده در کنار ساحل آب تا ارتفاع زانو! و برای انسان معتدل داشتن ترکیب مساوی مادیات با معنویات!

  با تو سرا این دو سرا یک سرا
  دیده ندید جز همه جا یک سرا
  هاتف ما گفت به ما یک صبا
  بر در ما نیست به جز یک سرا
  ساحت شب تا به سحر یک سرا
  مقصد این دور زمان یک سرا
  با تو کنند محکمه این سرا
  تا به تو تکلیف کنند آن سرا
  جنت فردوس بگویند سرا
  برزخ و دوزخ کجا آن سرا
  یا که تو ساختی به جنت سرا
  یا که بماندی به دوزخ سرا
  هشت در جنت به مولا سرا
  هفت در دوزخ به دنیا سرا
  عبد خدائی روی آن سرا
  حزب فغانی روی این سرا
  فاسد و فارغ کجا یک سرا
  عابد و عاشق فقط یک سرا

  Thumb up 3 Thumb down 0


ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS