اجاره‌های میلیونی تنها برای یک شبانه‌روز
افرادی هستند که به دلیل ناتوانی مالی قادر به خرید خودرو نیستند و به ناچار خودروهای ارزان‌قیمت را اجاره می‌کنند. اما در این میان افرادی هم هستند که به خودروهای خود قانع نیستند و علاقمند به رانندگی با لوکس‌ترین خودروها با اجاره‌های میلیونی برای یک شب هستند

افرادی هستند که به دلیل ناتوانی مالی قادر به خرید خودرو نیستند و به ناچار خودروهای ارزان‌قیمت را اجاره می‌کنند. اما در این میان افرادی هم هستند که به خودروهای خود قانع نیستند و علاقمند به رانندگی با لوکس‌ترین خودروها با اجاره‌های میلیونی برای یک شب هستند
:
به گزارش سایت خبری بینانیوز ،‌افرادی در جامعه هستند که توانایی خرید خودروهای مورد علاقه خود را ندارند یا علاقمند به استفاده خودروهای روز دنیا هستند و به جای اینکه خودرویی را خریداری کنند، برای اجاره آن اقدام می‌کنند تا نیازهای خود را چه در کوتاه‌مدت، چه در بلندمدت رفع کنند. این نیازها برای افراد، متفاوت است و از این خودروها برای کاربردهای مختلف استفاده می‌کنند.
:
به گزارش اقتصاد نیوز، با توجه به نزدیک بودن تعطیلات، بسیاری از افراد به دلیل مسافرت و تفریح در شهرهای مختلف و نیاز به خودروی شخصی، وسیله نقلیه موردنیاز خود را برای مدتی اجاره می‌کنند. همچنین برخی به دلیل مسائل کاری خود، برخی برای گذراندن وقت با ماشین‌های لوکس و بهره بردن از بهترین امکانات روز و… تصمیم می‌گیرند این کار را انجام دهند.
:
البته یکی از موضوعات بسیار مهم و اساسی که افراد به خاطر آن، خودرو اجاره می‌کنند، جریان برگزاری جشن عروسی است که زوج‌های جوان جدا از مسائل چشم‌ و هم‌چشمی، می‌خواهند چنین شبی را با خودروی مورد علاقه خود بگذرانند و همچنین برای این شب به یادماندنی، هزینه‌های بسیاری را متقبل می‌شوند.
گاهی هم خانواده‌ها برای مسافرت‌های خود به صورت دسته‌جمعی اقدام می‌کنند و دوست دارند در زمان سفر دور هم باشند و به این دلیل خودروهای گروهی را اجاره می‌کنند.
:
به طور کلی می‌توان گفت، روز به روز به طرفداران اجاره خودرو اضافه می‌شود. همچنین طبق گفته اکثر اجاره‌کنندگان خودرو، با توجه به قیمت بالای خودروها، اجاره خودروی موردنیاز، بسیار به صرفه‌تر از خرید آن است.
:
اجاره‌ها به دو مدل صورت می‌گیرند، اجاره‌های کوتاه‌مدت و اجاره‌های بلندمدت. اجاره‌های کوتاه‌مدت همان اجا‌ره‌های روزانه است که به مدت یک یا چند روز خودرو را اجاره می‌گیرند و ممکن است گاهی کمتر از یک روز هم شود. که البته اگر مدت آن کمتر از ۱۰ ساعت باشد، همان کرایه ۱۰ ساعت باید پرداخته شود. اجاره‌های بلندمدت به آنهایی می‌گویند که بیشتر از ۲۸ روز و کمتر از ۳۶۰ روز هستند که البته این اجاره‌ها، خود شامل مزایایی همانند پوشش بیمه‌ای متنوع بر حسب نیاز شما، ا‌رائه خودروی جایگزین در صورت عدم رضایت یا خرابی خودرو، امکان اجاره کلیه خودروهای موجود در ناوگان، پشتیبانی و ارائه خدمات تعمیر و نگهداری خودرو در تمام طول مدت اجاره، ارائه مجوز طرح ترافیک روزانه و هفتگی و… می‌شوند.
:
موسساتی که خودروها را اجاره می‌دهند در ایام سال پکیج‌هایی را ارائه می‌دهند تا بتوانند تعداد مشتریان خود را افزایش دهند. البته گاه این پکیج‌ها از مزایایی برخوردارند و با قیمتی مناسب‌تر در اختیار عموم قرار می‌گیرند و استفاده از آنها به نفع مشتریان است. که هم‌اکنون برخی از موسسات پکیج‌هایی به صورت اجاره خودرو از بیست و هشتم اسفندماه تا هفتم فروردین‌ماه، از هفتم تا پانزدهم فروردین‌ماه و البته یک پکیج به صورت کامل از بیست و هشتم اسفندماه تا پانزدهم فرودین‌ماه در نظر گرفته‌اند که هر کدام با قیمت‌های خاصی ارائه شده‌اند. البته ممکن است این پکیج‌ها در موسسات دیگر و در فصل‌های دیگر، به گونه‌ای متفاوت باشد و به صورت یک‌روزه، دو روزه، سه روزه و… عرضه شوند.
:
قابل توجه است که اجاره گرفتن خودروها خود شرایطی دارد که فرد اجاره‌کننده باید آنها را اجرا کند و آن شرایط را داشته باشد، شرایطی از قبیل ارائه کارت ملی، مدارک محل اشتغال، مدارک محل سکونت، دو فقره چک یکی به عنوان ضمانت به اندازه مبلغ خودروی مورد نظر و دیگری برای جرایم و همچنین دارا بودن گواهینامه. در هنگام تحویل خودرو چک‌ها عودت داده می‌شوند. اگر خودروی موردنظر را به همراه راننده کرایه کنید لازم به دادن چک نیست.
:
در این گزارش لیستی از قیمت‌ بعضی خودروهای اجاره‌ای آورده شده است که همه‌ رنج قیمتی در میان آنها دیده می‌شود. البته خودروهایی با قیمت‌های عجیب‌تر نیز، وجود دارند که در سایت‌های آنلاین و موسسات به مشتریان اجاره داده می‌شوند.

:

لیست قیمت بعضی خودروهای اجاره‌ای (تومان)

خودرو

اجاره روزانه(بدون راننده)

اجاره هفتگی

اجاره ماهانه

مازراتی گرن کابریو S

۷,۲۰۰,۰۰۰

بی ام دبلیو z4

۲,۶۴۰,۰۰۰

پورشه باکستر

۲,۸۸۰,۰۰۰

لکسوس IS300

۹۶۰,۰۰۰

کیا اسپورتیج

۵۰۶,۰۰۰

۳,۱۸۷,۸۰۰

۱۱,۳۸۵,۰۰۰

هیوندای IX35

۵۰۶,۰۰۰

۳,۱۸۷,۸۰۰

۱۱,۳۸۵,۰۰۰

کیا سورنتو

۶۰۵,۰۰۰

۳,۸۱۱,۵۰۰

۱۳,۶۲۹,۰۰۰

هیوندای اکسنت

۲۷۵,۰۰۰

۱,۷۳۲,۵۰۰

۶,۲۰۴,۰۰۰

رنو لوگان

۱۵۴,۰۰۰

۹۷۰,۲۰۰

۳,۴۶۵,۰۰۰

تویوتا کمری

۳۹۶,۰۰۰

۲,۴۹۴,۸۰۰

۸,۹۱۰,۰۰۰

کیا سراتو

۲۳۱,۰۰۰

۱,۴۵۵,۳۰۰

۵,۲۱۴,۰۰۰

بی ام و ۷۴۰i

۲,۴۰۰,۰۰۰

هیوندای سوناتا

۴۶۲,۰۰۰

۲,۹۱۰,۶۰۰

۱۰,۳۹۵,۰۰۰

تویوتا کرولا

۳۴۱,۰۰۰

۲,۱۴۸,۳۰۰

۷,۶۸۹,۰۰۰

هیوندای سانتافه

۶۰۵,۰۰۰

۳,۸۱۱,۵۰۰

۱۳,۶۲۹,۰۰۰

تویوتا لندکروز

۸۸۰,۰۰۰

۵,۵۴۴,۰۰۰

۱۹,۸۰۰,۰۰۰

مرسدس بنز اس ۳۵۰

۱,۶۵۰,۰۰۰

۱۰,۳۹۵,۰۰۰

۳۷,۱۲۵,۰۰۰

مرسدس بنز اس ۵۰۰

۱,۳۰۰,۰۰۰

مرسدس بنز C200

۸۰۰,۰۰۰

نیسان ماکسیما

۴۵۰,۰۰۰

پورشه پانامرا

۳,۵۰۰,۰۰۰

۲۴,۵۰۰,۰۰۰

بی ام و X6 (2013)

۲,۵۰۰,۰۰۰

بی ام و X6 (2012)

۱,۸۰۰,۰۰۰

بی ام و X6 (2011)

۱,۵۰۰,۰۰۰

پژو ۲۰۶ (۱۳۹۰)

۹۰,۰۰۰

۵۶۰,۰۰۰

۲,۰۰۰,۰۰۰

پژو پارس (۱۳۸۹)

۱۰۰,۰۰۰

۶۰۰,۰۰۰

۲,۲۰۰,۰۰۰

آزرا (۲۰۰۹)

۲۵۰,۰۰۰

۱,۶۵۰,۰۰۰

۶,۰۰۰,۰۰۰

بی ام و ۶۳۰i (2009)

۸۰۰,۰۰۰

۵,۲۰۰,۰۰۰

۱۷,۰۰۰,۰۰۰

./.

برچسب :    ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS