حسن کامران: مسابقه سه قوه در سفر به خارج کشور
عضو مجلس در هیئت نظارت بر سفرهای خارجی کارکنان دولت گفت: متأسفانه سه قوه در رفتن به خارج مسابقه می‌دهند و به بیت‌المال هم رحم نمی‌کنند.

عضو مجلس در هیئت نظارت بر سفرهای خارجی کارکنان دولت گفت: متأسفانه سه قوه در رفتن به خارج مسابقه می‌دهند و به بیت‌المال هم رحم نمی‌کنند.

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، حسن کامران در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا، درباره سفرهای خارجی کارکنان دولت اظهار کرد: متأسفانه سه قوه در رفتن به خارج مسابقه می‌دهند و به بیت‌المال هم رحم نمی‌کنند. اصولا وقتی که مردم در معیشت مشکل دارند و این همه جوان بیکار داریم، تعجب می‌کنم از مسئولانی که به خارج می‌روند.
:
وی افزود: مسئولانی که به سفرهای خارجی می‌روند، پول بلیط، غذا و هتل‌شان رایگان است، هر چه ما سخت می‌گیریم باز درهای توجیه باز است. دیروز جلسه هیئت نظارت بر سفرهای خارجی کارکنان دولت را داشتیم؛ مثلا در سفر رئیس جمهوری به اندونزی، ۳۸ نفر درخواست داشتند. ۹ تا کم کردیم یعنی ۲۹ نفر همراه رئیس جمهوری رفتند که البته به نظر من ۲۹ نفر هم زیاد است.
:
عضو مجلس در هیئت نظارت بر سفرهای خارجی کارکنان دولت اضافه کرد: مثلا گفتیم دو پزشک نرود، یک پزشک برود. خدمه ویژه نرود، ولی گفتند یکی باید باشد غذا را چک کند که مسموم نباشد. ۱۲ نفر خبرنگار و عکاس بودند، نیروهای امنیتی ایرادی ندارد اینها توجیه دارد ولی این همه خبرنگار و عکاس نیاز نیست. مترجم اشکالی ندارد، برخی چیزها لازم است و برخی چیزها نیاز نیست.
:
کامران با بیان اینکه «رؤسای سه قوه باید خودشان رعایت کنند»، تصریح کرد: همچنین مجلس باید به دولت تذکر دهد. نباید دستگاه دولتی نماینده مجلس به خارج بفرستد، باید مجلس خودش تشخیص دهد که کدام سفر برود، این نوعی نان قرض دادن به همدیگر است. نباید دستگاه‌های دولتی سفر جور کنند. این خودش فساد آور است.

./.


برچسب :    ، ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

 • – سمبل حکومت علی بر سر در عدالتخانه های کشور های مدعی، دست فرد نابینائیست که آهن گداخته بر دست دارد.
  – سمبل دروازه پایتخت کشور مدعی حکومت علی، ذوالفقار است.
  – سمبل محاکمات اسلامی، منشور علی است. در منشور عدالت علی قضات زمان می خرند برای مظلوم و زمان می گیرند از ظالم.
  – بانک علی، بانک مرکزی هر کشوری است که نامش علی است.
  – کتاب رسمی حکومت اسلامی، قرآن و نهج البلاغه است.
  – یک حاکم متقی می فهمد حال علی را وقتی از زبان او می شنود “فزت و ربه الکعبه” را
  – در این فکر بودم که اگر علی(ع) با آن هیبت و ابهت صدرالسلامی خود وارد کلبه کوچک من بشود من چه حالی پیدا می کنم! با خود گفتم علی نیست نهج البلاغه که هست، کارمانده علی که هست، دختر یهودی و مسلمان که هست، بازی با القابی چون ابوالحسن در دادگاه ها و ادارات که که هست، میهمانی رفتن های حنیف استاندار بصره و جای دیگر که هست. به حنیف نوشت “اگر خواستمی دانستمی چگونه عسل پالود و مغز گندم و بافته ابریشم را به گلو برم، لیکن هرگز هوای من بر من چیره نخواهد گردید و حرص مرا به گزیدن خوراک ها نخواهد کشید چه بود که در حجاز یا یمامه کسی حسرت گرده نانی برد، یا هرگز شکمی سیر نخورد و من سیر بخوابم و پیرامونم شکمهائی باشد از گرسنگی به پشت دوخته و جگرهایی سوخت”
  – برای مدیران باید بدل برنامه “از کی بپرسم؟” ساخت و اسم آن را گذاشت “از کی بترسم؟”.
  – علی بعد پیامبر هر چه دید و شنید رنج دین و غصه امت بود! او نیز چون پیامبر غصه ها را جرعه جرعه خورد و آن را به اولاد و پیروان مخلص خود به ارث گذاشت. وقتی ضربت شمشیر خورد تازه مردم با وجدان و نه بی وجدان فهمیدند “فُزْتُ وَ رَبِّ الْکَعْبَهِ- به خدای کعبه که رستگار شدم”! به چه معنی است! شمع وجود او در ۲۵ سال عزلت می سوخت که می دید دارند دیوار اسلام را کج می گذارند! و در ۵ سال خلافت خود او تمام تلاش خود را کرد تا مگر اندکی این دیوار صاف گردد که خواص و عوام متاثر از خواص نگذاشتند! کار او در روز، عدالت و در شب، مراقبت بود. مجسمه عدالت، شجاعت، درایت و هر فضیلت دیگر می دید که خیل عظیمی از مردم مستمند زیر پرچم اسلام و امپراطوری بزرگ اسلامی به نان شب محتاج اند!! چرا که تعداد قلیل به خود و دیگران قبولانده اند که حق حیات، حق رفاه، حق خوردن و هر حق دیگر مخصوص ایشان است.
  – اینست که رکورد حکومت اسلامی بدست اوست آنهم به مدت کمتر از ۵ سال.
  – هرکس که بدستش ترازوی دیجیتال نیست و قادر نیست هر لحظه و هرجا اعمال افراد را به میکروگرم محاسبه کند مدیر مناسبی برای کشور مدعی اسلام نیست.
  ره و ره رهیدیم
  سایه حق رسیدیم
  سایه حق علی بود
  ما به علی رسیدیم

  رای شما: Thumb up 0 Thumb down 0


ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS