مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب دیدار کردند
رهبر انقلاب در این دیدار عنوان کردند: در ماه حرام، مشرکین مکه هم جنگ را قطع می کردند. از مشرکین آن روز مکه بدتر، امروز کسانی هستند که در ماه حرام خانواده‌های یمنی را به عزا می‌نشانند.

رهبر انقلاب در این دیدار عنوان کردند: در ماه حرام، مشرکین مکه هم جنگ را قطع می کردند. از مشرکین آن روز مکه بدتر، امروز کسانی هستند که در ماه حرام خانواده‌های یمنی را به عزا می‌نشانند.
:
به گزارش سایت خبری بینانیوز ، جمعی از مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی صبح امروز و به مناسبت عید مبعث رسول اکرم(ص) با رهبر انقلاب دیدار کردند.
:
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، جمعی از مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی به مناسبت عید مبعث رسول اکرم امروز با رهبر انقلاب دیدار کردند.
:
رهبر انقلاب در این دیدار عنوان کردند: در ماه حرام، مشرکین مکه هم جنگ را قطع می کردند. از مشرکین آن روز مکه بدتر، امروز کسانی هستند که در ماه حرام خانواده‌های یمنی را به عزا می‌نشانند.
:
ایشان تاکید کردند: ملت یمن و بحرین و فلسطین مظلومند. ما از مظلوم حمایت می‌کنیم، هر مقدار که می‌توانیم.‌
:
:
خلاصه بیانات
رهبر انقلاب: جاهلیت امروز با توان بسیار بالا و خطر صدها برابر جاهلیت دوران اول اسلام بازتولید شده/ البته اسلام هم امروز مجهز شده و نیروی عظیم اسلامی با ابزار گوناگون در دنیا گسترده است/ ملت‌ها و زمامداران کشورهای اسلامی! بدانید ما می‌توانیم مقابل این جاهلیت بایستیم.‌
:
رهبر انقلاب: ما همسایه هستیم؛ امنیت خلیج فارس به نفع همه است. اگر امن باشد استفاده می‌کنیم؛ اگر ناامن باشد برای همه ناامن خواهدبود/ امنیت خلیج فارس با کسانی است که خلیج فارس خانه‌ی آنهاست/ آمریکا چه کاره است؟ آمریکا دنبال منافع خود است و اگر لازم بداند منطقه را ناامن می‌کند.‌
:
رهبر انقلاب: ملت‌های منطقه بیدار شده‌اند/ بیداری اسلامی را موقتاً سرکوب کردند اما بیداری و بصیرت سرکوب‌شدنی نیست/ نباید نیروی بسیار زیاد امت اسلامی را نادیده گرفت‌.
:
رهبر انقلاب: عامل ناامنی و کشتار در یمن برخی کشورهای مسمای به مسلمانی اما فریب‌خورده‌اند/ پشتیبان و طراح تروریسم، آمریکاست/ ایران با تروریسم مبارزه کرد و به آن سیلی زد و با مشت بر فرق آن کوبید و بعد از این نیز همین‌طور خواهد بود‬‌.
./.

برچسب :    ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

 • تو گوئی دشمنان اسلام، قرآن را به جای ما مسلمانان می خوانند! از تدابیر خدا برای تضعیف مسلمانان استفاده می کنند! آیات ۵-۲ سوره روم پیشگوئی می کند “روم در نزدیکترین سرزمین(ایران) شکست می خورد ولی پس از مغلوب شدن به زودی(در طول چند سال) پیروز و غالب خواهد گردید.” رومیان در آن هنگام که پیامبر (ص) در مکه بود و مؤمنان در اقلیت بودند توسط ایران شکست خورده بودند. مشرکان مکه این را به فال نیک گرفتند و دلیل بر حقانیت شرک خود دانستند! و گفتند: ایرانیان مجوسى هستند و مشرک (دوگانه پرست) اما رومیان مسیحیند و اهل کتاب. همانگونه که ایرانیان بر رومیان غلبه کردند پیروزى نهائى از آن عرب مشرک است و به خود امید دادند به زودى طومار اسلام برچیده خواهد شد و مشرکین پیروز میدان خواهند بود. طولی نکشید رومیان در مدت کمتر از ده سال بر ایران پیروز شدند و وارد سرزمین فارس شدند. اما غافل از اینکه پیروز این دو نبرد سرنوشت ساز نه دو ابر قدرت آن روز دنیا(روم و ایران) که اعراب مسلمان مومن است. آن روز هم اعراب دو تفکر متفاوت داشتند و امروز هم اعربب یک قوم با دو تفکر هستند. در این شرایط حساس اعراب معتقد و صاحب پیام باید حساب خود را از اعراب بدپیام و ضدپیام جدا بکنند. پیام بعثت برای همه انسانهای پاک سرشت بشارت و برای بدسرشت عداوت است.
  به تو روز بشیر روز نذیر است
  به ما روز بشیر روز خطیر است
  شمردم روزها دیدم خطیر است
  چرا هر روز ما روز خطیر است
  به هجر دیدم نبی گفتم خطیر است
  ندیدم قبر او گفتم خطیر است
  علی دیدم غدیر گفتم خطیر است
  به خط دیدم علی گفتم خطیر است
  حسین دیدم حسن گفتم خطیر است
  عزیز دیدم به اشک گفتم خطیر است
  اخی دیدم به مشک گفتم خطیر است
  نعم دیدم نعیم گفتم خطیر است
  لهب دیدم لحد گفتم خطیر است
  به شعر گفتم بشیر دیدم خطیر است
  عناد دیدم نفاق گفتم خطیر است
  عباد دیدم عناد گفتم خطیر است
  چقدر این خط ما خط خطیر است
  به ما تا دشمن است روز خطیر است

  Thumb up 2 Thumb down 0


ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS