معاون رییس جمهور: در آن 8 سال 800 میلیارد دلار خورده شد
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با بیان اینکه امروز شش کشور بزرگ دنیا در مقابل مردان دیپلماسی متعهد شدند ولی این تیم تحریم ها را با حفظ عزت نظام می شکند، گفت: در صورت توافق در مذاکرات ،100 میلیارد دلار به منابع اقتصاد کشور تزریق می شود.

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با بیان اینکه امروز شش کشور بزرگ دنیا در مقابل مردان دیپلماسی متعهد شدند ولی این تیم تحریم ها را با حفظ عزت نظام می شکند، گفت: در صورت توافق در مذاکرات ،۱۰۰ میلیارد دلار به منابع اقتصاد کشور تزریق می شود.

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، محمد باقر نوبخت شامگاه شنبه در مراسم چهارهمین سالگرد درگذشت عزت الله دامادی نماینده فقید مردم ساری در دوره چهارم مجلس شورای اسلامی افزود: امروز در حالی دستگاه دیپلماسی ایران با شش کشور بزرگ دنیا در حال مبارزه است که بعضی ناجوانمردانه علیه این تیم حرف های زشت و سخیف بکار می برند. شش وزیر امور خارجه مقابل وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی نشست برگزار می کنند، عده ای سطح این مناسبات را درک نکرده و علیه مردان دیپلماسی اهانت می کنند.

:
معاون رییس جمهوری با بیان این که امروز یک میلیون بشکه نفتی که به فروش می رسد، اجازه انتقال پول به داخل کشور را نداریم، ادامه داد: منابع پولی کشور در دنیا به دلیل تحریم بانک مرکزی بلوکه است و اگر این تحریم ها حذف شود بیش از ۱۰۰میلیارد دلار به منابع کشور وارد می شود. نوبخت با بیان اینکه چه مساله ای مهمتر از این که دولت تدبیر و امید با قدرت وارد مقوله مذاکرات برای حذف تحریم ها وارد شود، تصریح کرد: صد البته که باید در مذاکرات و توافقات به عزت نظام و حقوق ملت توجه کرد و مردان دیپلماسی به تبعیت از منویات مقام معظم رهبری و درایت رییس جمهوری این مقوله را مد نظر دارند. وی تصریح کرد: باید تحریم های ظالمانه را با عزت بشکنیم و سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای وضعیت فعلی اقتصادی کشور و یا در صورت لغو تحریم ها و آزادی و رونق منابع مالی دولت باید برنامه ریزی بودجه ای داشته باشد.
:
درآمد ۸۰۰ میلیارد دلاری دولت نهم و دهم
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با بیان این که مسوول برنامه ریزی کشور هستم، خاطر نشان کرد: دولت نهم و دهم طی هشت سال بیش از ۸۰۰ میلیارد دلار از محل فروش روزانه چهار میلیون بشکه نفت به ارزش هر بشکه ۱۰۸ دلار درآمد داشته و خورده شد و چیزی باقی نمانده است. وی ادامه داد: امروز فقط یک میلیون بشکه نفت به قیمت حدود ۵۰ دلار به فروش می رسد که حتی این مقدار به دلیل تحریم بانک مرکزی وارد کشور نمی شود، باید برنامه ریزی کرد.
:
نوبخت با بیان اینکه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برای منابع فعلی و احتمالی پس از حذف تحریم برنامه ریزی کرده است، گفت: در سفر های رییس جمهوری نیز وعده و وعید ها براساس اجرایی و به بهره رسیدن حداکثر دوساله طرح های عمرانی است. وی با بیان اینکه در سفرهای استانی هیات دولت طرح هایی که در کمتر از دوسال به بهره برداری نرسد مورد بررسی قرار نمی گیرد، بیان داشت: طرح های بیش از دو سال در برنامه ششم توسعه مورد توجه قرار می گیرد.
:
وی با بیان اینکه طرح های توسعه ای را که در کمتر از دوسال به بهره برداری می رسد، هر چه زودتر به سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور معرفی کنند، بیان داشت: سفر رییس جمهوری و هیات دولت به استان مازندران در آینده نزدیک صورت می گیرد. معاون رییس جمهوری به اهمیت توجه ویژه به استان های شمالی و استان مازندران اشاره کرد و گفت: مسولان مازندران باید برنامه های مهم و اولویت دار خود را به این سازمان ارسال کنند.
:
وی با بیان این که اختلافات داخلی با نگاه مثبت ایرادی ندارد، گفت: این که مازندران در حوزه کشاورزی، گردشگری و یا صنعت باید رشد و توسعه یابد اختلاف مثبت است که می توان با بررسی های کارشناسی حل و فصل کرد. نوبخت تصریح کرد : اگر اختلافات داخلی منفی باشد در واقع یعنی طرح های توسعه ای کارشناسی نیست و مسایل به صورت جناحی و حزبی دیده شده است و این امر خدمت به مردم را بی ارزش و اتحاد و امید را از بین می برد.
:
وی به شالیکاری سخت و رنج آور در شمال اشاره کرد و گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی به طور یقین به مشکلات مردم منطقه شمال و اهمیت تولیدات کشاورزی مازندران در امنیت غذایی کشور توجه دارد. وی حق مردم شمال و استان مازندران در نظام را بزرگ دانست و بیان داشت: با توجه به این که دولت از پشتیبانی خوب نمایندگان شمالی و استان مازندران برخوردار است حتما به این خطه بر اساس توانمندی و ظرفیت آن توجه ویژه ای می کند.

./.


برچسب :    ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

 • تعهد ما به اسلام به اندازه مقدار موی ریش و حجاب سرخویش است. نمی شود ریش گذاشت و رشوه گرفت، جای مهر گذاشت و اختلاس کرد، آیات قرآنی را مفت فروخت، آیات شیطانی را به قیمت خرید! خانم های محجبه هم همینطور. صحبت از زن مومنه و مرد مومن است. نمی شود حجاب بر سر کرد و در زیر آن کنز جمع کرد. ریش و حجاب لباس رزم مرد و زن مومن است. پرچم اسلام است. هرکس ندارد نگذارد. زیرا رنج داشتنش در دراز مدت بیش از نداشتنش هست. نشانه ایمان، بلندی ریش و گرفتگی صورت نیست. ذکر بر زبان و ورد بر دهان نیست. اینها را خوارج بهتر از ما بلد بودند. نشانه ایمان اینست که فردی از کل مسئولین دیروز و امروز کشور دست خود را بلند بکند و بگوید: من نخورده ام! من نبرده ام! من نگرفته ام! سرمایه دنیایم علم و ایمان من است و سرمایه آخرتم پرونده پاک من است. امروز اتفاقا یکی از دانشگاهیان به من می گفت همه چیز در این مملکت جور است جز تعدادی آدم ناجور که مزاحم امور هستند! منظورش این بود که این افراد بیخودی صف را به هم می زنند. پیش خود گفتم عجب نفرتی از این افراد قلیل در جامعه اسلامی ما وجود دارد. خدایا چرا حق ابوذرها در طول تاریخ محرومیت و در نهایت تبعید به ربذه است؟
  گفته ها دارم خدا
  سفته ها دارم خدا
  روز و شب این دل خدا با جان و دل خواند تو را
  هرچه دم دادی خدا از دم تو را خواند خدا
  این چه رودی است بر دلم
  بر چه سوئی است این دلم
  من چه دارم در دلم
  شاید تو را دارم خدا
  تو کجا و من کجا
  اینجا کجا آن کجا
  هر سحر با هر نماز تا هر زمان خوانم تو را
  آفتاب تا سر زند دائم تو را خوانم تو را
  ای خدای مهربان
  ای خدای مصطفی
  فرمان تو بر نفس ما چون نقص ما
  این نکن یا آن نکن
  آن فعل بد دیگر نکن
  از صمیم گفته هاست
  تا به خود گوئیم
  نماندیم تا نود
  چون نخواندیم تا نود
  کار نیک گفتی بکن
  با هرکه نیک نیکی بکن
  پند نیک-پندار نیک
  گفت نیک-کردار نیک
  من نکردم نیک نیک
  نیمی به ریش نیمی به خویش
  ریش ریش بیمار ریش
  خویش خویش پندار ریش
  ریش پاک آثار خویش بر روی خویش
  ریش خاک آثار خاک بر ریش خویش
  ریش حجاب هر بدی است
  با هرحجاب یک برتری است
  ریش خود دادی هوا
  بر خود نخواندی جز هوا
  زینت دیگر ندارم ای خدا
  با حجابم بی حجاب
  با لباسم بی لباس
  با خدایم بی خدا
  ریش من ابزار من
  خویش من افسار من
  لفظ پاک دنیای پاک
  قلب باز دنیای باز

  Thumb up 2 Thumb down 0


ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS