شکست استقلال و فولاد خوزستان در هفته سوم لیگ برتر
تیم فوتبال استقلال در هفته سوم لیگ برتر فوتبال برابر ذوب‌آهن شکست خورد تا اولین باخت آبی‌پوشان در لیگ رقم بخورد و در هفته سوم، هر دو تيم اصفهاني مقابل دو تيم سرخابي تهران به پيروزي هاي با ارزش دست يابند.

تیم فوتبال استقلال در هفته سوم لیگ برتر فوتبال برابر ذوب‌آهن شکست خورد تا اولین باخت آبی‌پوشان در لیگ رقم بخورد و در هفته سوم، هر دو تیم اصفهانی مقابل دو تیم سرخابی تهران به پیروزی های با ارزش دست یابند.

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، به نقل از خبرگزاری مهر، در ادامه مسابقات هفته سوم لیگ برتر فوتبال عصر جمعه و از ساعت ۱۹:۲۰ دو تیم استقلال و ذوب‌آهن در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود ذوب آهن به اتمام رسید. احسان پهلوان و مرتضی تبریزی به ترتیب در دقایق ۶۳ و ۸۵ برای ذوب‌آهن گلزنی کردند. استقلال در این مسابقه برای اولین‌بار از «پرو پژیچ» مهاجم کُروات خود رونمایی کرد و این بازیکن در ترکیب اصلی قرار داشت. کرار جاسم هم همانند هفته گذشته روی نیمکت قرار داشت و در نیمه دوم به زمین آمد.
:
شاگردان پرویز مظلومی در نیمه نخست مقابل ذوب‌آهن بازی را بهتر شروع کردند و در همان ۱۵ دقیقه ابتدایی صاحب موقعیت‌های زیادی شدند. آزاد بودن خسرو حیدری در زمین این فرصت را به استقلال داده بود تا حملات زیادی را روی دروازه ذوب‌آهن تدارک ببیند. بیشتر این حملات روی حرکات حیدری و جابر انصاری از سمت چپ تیم ذوب‌آهن برنامه‌ریزی می‌شد. پرو پژیچ هم که انگیزه زیادی برای گلزنی در این مسابقه داشت، می‌توانست در دقیقه ۳۳ برای استقلال گلزنی کند که ضربه او را محمد رشید مظاهری دروازه‌بان ذوب‌آهن دفع کرد.
:
در مقابل تیم ذوب‌آهن نتوانست در نیمه اول خودی نشان بدهد و به جز چند ضربه کرنر و ضربه ایستگاهی راهی برای رسیدن به محوطه جریمه استقلال پیدا نکرد تا بازی درنیمه نخست با همان تساوی صفر بر صفر به اتمام برسد. در نیمه دوم اما ورق بازی برگشت و ذوب‌آهن با چهره‌ای تهاجمی پا به میدان گذاشت. شاگردان گل محمدی در این نیمه استقلال را با فرار بازیکنان سرعتی و ارسال از کناره‌ها تحت فشار گذاشتند تا به هدفشان برسند. حملات ذوب آهن در نهایت در دقیقه ۶۳ جواب داد و احسان پهلوان روی اشتباه «مگویان» مدافع استقلال توانست گل اول مسابقه را به ثمر برساند.
:
جذابیت این مسابقه بعد از گل ذوب‌آهن چند برابر شد و هر دو تیم بارها دروازه همدیگر را تا آستانه باز شدن پیش بردند. بازیکنان ذوب آهن بعد از این گل هم عقب ننشستند و به دنبال زدن گل دوم بودند. آنها در دقایق ۶۹ و ۷۱ دو فرصت خوب گلزنی به دست آوردند که از دست رفت. در مقابل پژیچ هم می‌توانست دردقیقه ۷۸ کار رابه تساوی بکشد که دروازه بان ذوب آهن باز هم ناجی تیمش شد.
:
در دقایق ۸۰ و ۸۳ هم این بازیکنان ذوب‌آهن بودند که فرصت خوب گلزنی را از دست دادند ولی در نهایت مرتضی تبریزی که اواخر نیمه دوم وارد زمین شده بود، توانست روی یک ضد حمله و اشتباهات مکرر خط دفاعی گل دوم ذوب آهن را در دقیقه ۸۵ وارد زمین کند تا بازی با همان دو گل به اتمام برسد. استقلال بعد از دو پیروزی متوالی در لیگ، مقابل ذوب‌آهن شکست خورد تا به رده سوم سقوط کند. ذوب‌آهن هم که لیگ را با دو باخت شروع کرده بود، با این پیروزی از بحران خارج شد و ضمن کسب ۳ امتیاز از قعر جدول جدا شد و پرسپولیس را به رده شانزدهم فرستاد!
:
یدالله جهانبازی داور این مسابقه به «هرایر مگویان» و محسن کریمی از استقلال و مرتضی تبریزی از ذوب‌آهن کارت زرد نشان داد. مجتبی حسینی مربی ذوب‌آهن هم در نیمه دوم به خاطر اعتراض به عملکرد داور از روی نیمکت اخراج شد. با نتایج این هفته، پرسپولیس پرطرفدارترین تیم فوتبال ایران اولین حضور خود را در جایگاه آخر جدول رده بندی لیگ پس از ۴۷ سال از موجودیت خود تجربه کرد.
:
غافلگیری خانگی تراکتور برابر راه‌آهن

دیدار تیم‌های تراکتورسازی و راه‌آهن درحالی با تساوی به پایان رسید که میزبان تبریزی تا دقایق پایانی بازی از میهمانش پیش بود و شانس رسیدن به رده دوم را هم داشت اما ۲ امتیاز حساس خانگی را از دست داد. این بازی درحالی با تساوی یک بر یک به پایان رسید که تا دقیقه ۸۸ تیم مدعی و میزبان تبریزی با یک گل از میهمان تهرانی‌اش پیش بود.
:
در این بازی که با قضاوت اشکان خورشیدی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد، سروش رفیعی در دقیقه ۲۲ برای تراکتورسازی گلزنی کرد اما سروش نصرآزادانی در دقیقه ۸۸ گل تساوی راه‌آهن را به ثمر رساند تا تیم تبریزی را از رسیدن به دومین پیروزی متوالی‌اش در لیگ پانزدهم محروم سازد. یان رمزی، آگوستو سزار و سعید آقایی از تیم تراکتورسازی و حسین کریمی از تیم راه‌آهن بازیکنان اخطاری این بازی بودند.
:
شاگردان تونی اولیویه‌را با این تساوی ۵ امتیازی شده و موقتا در رده چهارم باقی‌ ماندند اما راه‌آهن تهران با ۲ امتیاز و گل زده بیشتر نسبت به گسترش فولاد تبریز، موقتا به رده سیزدهم صعود کرد تا از قعرنشینی در پایان هفته سوم دور شود.
:
۲ دیدار دیگر هفته سوم لیگ برتر:
* فولاد خوزستان صفر ……………استقلال خوزستان ۲
گل: حسن بیت‌سعید (۵۳) و فرشاد جان افزا (۹۳) برای استقلال خوزستان
:
* سایپا تهران ۲ …………………….. پدیده مشهد ۱

گل: غلامرضا رضایی (۱۳ و ۶۷)  برای سایپا دقیقه ۸۲ (گل به خودی سایپا)

:

جدول لیگ برتر در پایان هفته سوم

تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ سپاهان اصفهان ۳ ۳ ۰ ۰ ۶ ۲ ۴ ۹
۲ سایپا البرز ۳ ۲ ۱ ۰ ۴ ۱ ۳ ۷
۳ استقلال خوزستان ۳ ۲ ۰ ۱ ۴ ۲ ۲ ۶
۴ استقلال تهران ۳ ۲ ۰ ۱ ۴ ۳ ۱ ۶
۵ ملوان انزلی ۳ ۲ ۰ ۱ ۳ ۲ ۱ ۶
۶ تراکتورسازی تبریز ۳ ۱ ۲ ۰ ۴ ۲ ۲ ۵
۷ استقلال اهواز ۳ ۱ ۱ ۱ ۱ ۲ ۱- ۴
۸ ذوب آهن اصفهان ۳ ۱ ۰ ۲ ۲ ۲ ۰ ۳
۹ صبای قم ۳ ۰ ۳ ۰ ۲ ۲ ۰ ۳
۱۰ سیاه جامگان مشهد ۳ ۱ ۰ ۲ ۲ ۳ ۱- ۳
۱۱ پدیده مشهد ۳ ۰ ۲ ۱ ۴ ۵ ۱- ۲
۱۲ نفت تهران ۳ ۰ ۲ ۱ ۱ ۲ ۱- ۲
۱۳ راه‌آهن تهران ۳ ۰ ۲ ۱ ۳ ۵ ۲- ۲
۱۴ فولاد خوزستان ۳ ۰ ۲ ۱ ۳ ۵ ۲- ۲
۱۵ گسترش تبریز ۳ ۰ ۲ ۱ ۲ ۴ ۲- ۲
۱۶ پرسپولیس تهران! ۳ ۰ ۱ ۲ ۵ ۸ ۳- ۱


بیت سعید در صدرجدول گلزنان لیگ

حسن بیت سعید بازیکن جوان استقلال خوزستان با گلی که با ضربه سر تماشایی وارد دروازه فولاد کرد صدرنشین جدول گلزنان شد. بیت سعید با ۳ گل بالاتر از سجاد شهباززاده، امید ابراهیمی، مهدی طارمی و غلامرضا رضایی قرار داد. این ۳ بازیکن در در سه هفته اول، هر کدام ۲ گل به ثمر رسانده اند.

./.


برچسب :    ، ، ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS