موحدی کرمانی: آمریکا آرزوی عادی شدن روابط با ایران را در سر دارد
سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی امام جمعه موقت در دانشگاه تهران برگزار شد.

سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی امام جمعه موقت در دانشگاه تهران برگزار شد.

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، موحدی کرمانی گفت: در مسأله برجام اگر مراقب باشیم، تقوای سیاسی داشته باشیم و در حدی که لازم است فکر کنیم مطمئنا عنایات غیبی نصیبمان خواهد شد.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران در خطبه های دوم نماز جمعه با بیان اینکه برجام مخالف و موافق فراوان دارد و باید مراحل قانونی‌اش در ایران و آمریکا طی شود، اظهار کرد: در حال حاضر که میانه راه هستیم به پیروزی‌هایی دست یافته‌ایم و شش قدرت جهان ناچار شدند به پیروزی ایران اعتراف کنند.

:

گزیده اظهارات خطیب این هفته نماز جمعه تهران را در ادامه می‌خوانیم:

پیروزی های به دست آمده به رهبری و هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری و مقاومت ملت و شهامت و تلاش و ابتکار دانشمندان عزیز هسته‌ای ما است که روی کاغذ آمد و در شُرف امضا است،‌ به روح شهدای والامقام شهدای هسته‌ای، شهریاری رضایی نژاد، احمدی روشن و علی محمدی و سایر شهدا درود می فرستیم.

:

مجلس برجام را به دقت بررسی می‌کند و شایسته تقدیر است، در موضوع شناخت آمریکا هر چه فکر کنیم کم فکر کرده ایم چراکه آمریکای امروز همان آمریکای جنایت کار دیروز است و دشمنی آمریکا با اسلام و حمایت از دشمنان اسلام و زورگویی هایش به حال خود باقی است و آمریکا همان آمریکا است.

می گویند چارچوب تحریم ها حفظ می‌شود و تعلیق ممکن است اما لغو نه و آنچه که داده ایم قابل برگشت است، می گویند ایرانی ها باید کار متفاوت انجام دهند و لابد مقصودشان این است که دست از قرآن و عزت برداریم و امیدوارند هویت رژیم ایران تغییر کند و اینکه ما با ظالم و دزد و غارتگر سازش کنیم و زیر بار زور برویم اما آمریکا کور خوانده است چون ایران شعار حسینی دارد و پیوسته می گوید هیهات منه الذله.

:

ما به آمریکا می‌گوییم متقابلا آنچه که پذیرفته‌ایم اگر شما تعلیق کنید ما هم تعلیق می کنیم و آنچه که پذیرفته ایم قابل برگشت است، پس ایرانی‌ها نه تنها کاری متفاوت انجام نمی‌دهند بلکه علیرغم میل شما به حرکت انقلابی خود سرعت بیشتری می‌بخشند و نظام جمهوری اسلامی همچون کوه پابرجاست، چون حکومتی که خدا را دارد ماندنی است.

:

رژیم ظالم صهیونیستی است که نابودشدنی است و ما به خواست خدا در فاصله نه چندان دور شاهد نابودی و فروپاشی او خواهیم بود.

آمریکا حتی آرزوی عادی شدن رابطه با ایران را در سر دارد،‌ آمریکا در سایه عادی شدن رابطه با ایران می خواهد در کشور ما و منطقه نفوذ کنند و فرهنگ مبتذل و اقتصاد دلخواه خود و سیاست دشمنی با ایران و اسلام را در پوشش لبخند اعمال نماید. پس گول لبخندها را نخورید که در پوشش آن با اسلام دشمنی می‌کنند.

:

رهبر آگاه ایران با تمام قدرت راه های نفوذ را به روی آمریکا بسته و خواهد بست و مردم تابع رهبر با شعار «مرگ بر آمریکا» از آمریکا و فرهنگش استقبال خواهند کرد.

آمریکا حتی آرزوی عادی شدن روابط با اسرائیل را در سر دارد. آمریکا انتظار به رسمیت شناختن این رژیم کودک کش را در سر دارد اما این آرزو را به گور خواهند برد.

:

دلخواه آمریکا برای ایران فرهنگ فساد،‌ رواج فحشا،‌ بی بندو باری، فیلم های مبتذل ماهواره‌ای و صحنه‌های نامناسب اینترنتی است تا ایران را آندلس دوم کند، به خواست خدا آمریکا این آرزو را هم به گور خواهد برد.

آمریکا بداند ایران امروز، ایران دیروز و زمان شاه که سلطه آمریکا بر او حاکم بود، نیست.

:

آمریکا امروز با ایرانی مقتدر،‌ توانمند، مجهز به تجهیزات برتر دفاعی همراه با پشتیبانی مردم خود و مردم آزاده جهان مواجه است. پس ایران را تکریم کنید و به فرهنگ اصیل اسلامی اش احترام نمایید تا از خشم مردم و جهان در امان بمانید.

اگر می خواهید به مقام بلند برسید و کشور را از بردگی آمریکا بیرون آورید و به مرحله ای از قدرت برسید که پشت آمریکا را بلرزانید تنها راهش باور به خدا و وعده‌های خداست که رهبر انقلاب این چنین در مقابل استکبار ایستاده و به وعده الهی ایمان دارد. پس ایمان است که می تواند انسان را موفق کند.

:

آمریکا ادعا می‌کند می خواهد داعش را ریشه کن کند اما دروغ می گوید. آمریکا می‌خواهد آنجا که مایل است از داعش استفاده کند و داعش را اداره کند و در مجموع داعش را می‌خواهد و دروغ می گوید که خواهان ریشه کن کردن آن است.

:

دیروز نخست وزیر رژیم جعلی صهیونیستی به انگلیس دعوت شده بود و با شعار مردم آزاده انگلیس مواجه شد که خواهان محاکمه شدن او به عنوان جنایت کار جنگی بودند. امروز با خبر شدم که ۱۰۳ هزار نفر از مردم انگلیس نامه‌ای امضا کرده اند برای محاکمه نتانیاهو پس حقیقتا مرگ بر اسرائیل خدا رو شکر حرکتی که از ایران در تنفر از اسرائیل شروع شده به دنیا سرایت کرد.

./.


برچسب :    ، ، ، 
 • ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
 • اضافه کردن به Google Bookmarks
 • داغ کن - کلوب دات کام
 • Reddit
 • Twitter
 • facebook
 • balatariin
 • RSS
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 امتیاز از : 500 out of 5)
Loading...

نظرات کاربران

ارسال نظر

مشاهده قوانین ارسال نظر

 • جديدترين خبرها
 • منطقه آزاد ماکو
 • بازار
 • ورزش
 • جامعه
نظرسنجی

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS