استخدام جدید,  بانک صادرات ایران سال ۹۴ بانک صادرات در 21 استان کشور نیروی جدید استخدام می‌کند.

برچسب :    ، ، ، ، 

استخدام جدید, نیروی هوایی ارتش سال ۹۴ نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تأمین نیروی انسانی خود از بین دارندگان مدرک کارشناسی در رشته های مندرج در جدول زیر به صورت نظامی پیمانی داوطلب مرد می پذیرد.

برچسب :    ، ، ، 

شرایط جذب در نیروی انتظامی اعلام شد رئیس مرکز گزینش و استخدام ناجا با اشاره به حضور گسترده جوانان مومن، متعهد و تحصیل کرده برای خدمت در ناجا، گفت: اولویت اول ما در سال جاری تحقق سهمیه جذب نیرو از طریق نشان گذاری، عضویابی و شایسته گزینی براساس جذب هوشمندانه و گزینش حقیقی است.:

برچسب :    ، ، ، 

نامه رئیس‌جمهور برای استخدام در آموزش‌ و پرورش جزئیات نامه و مجوز نهاد ریاست جمهوری برای استخدام ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش، حکایت از برگزاری این آزمون و اطلاعات شفاف آن دارد.

برچسب :    ، ، 

شرایط استخدام در آموزش‌وپرورش اعلام شد سرپرست دانشگاه فرهنگیان شرایط استخدام در آموزش و پرورش را اعلام کرد.

برچسب :    ، ، ، 

شرط ایجاد ۹۰۰ هزار شغل جدید در سال وزیر کار در خصوص رشد اقتصادی کشور بیان داشت: برای تحقق سالانه ۹۰۰ هزار شغل نیاز به رشد ۸ درصدی داریم و برای تحقق چنین رشدی باید همه توانمندی های خود را در بخش های گوناگون ارتقا دهیم. برای رشد اخلاقی جامعه، نیازمند ارتقا فرهنگ کار و تحول اقتصادی هستیم.

برچسب :    ، ، ، ، 

وضعیت استخدامی کدام کارمندها تغییر می‌کند؟ مشکل هم از جایی آغاز شد که صدها هزار نیروی شرکتی خود را مشمول آن می‌دانستند و ناگهان موجی از درخواست‌ها برای تبدیل وضعیت از شرکتی به قراردادی به راه افتاد. تعداد نیروهای شرکتی که خواستار قراردادی شدن وضعیت خود بودند توسط کارشناسان بازار کار دستکم سه میلیون نفر عنوان شده بود اما برخی هم می‌گفتند دولت در نظر دارد 500 هزار نیرو را تبدیل وضعیت کند.

برچسب :    ، ، ، ، 

استخدام در بانک مرکزی بانک مرکزی امروز طی اطلاعیه‌ای بر وب سایت خود از استخدام در این بانک خبرداد.

برچسب :    ، ، ، ، 

جزئیات استخدام 2530 نفری دولت اما نکته قابل توجه در این میان سهم گروه‌های جنستی در استخدام دستگاه‌های دولتی است. در سایت سازمان سنجش رشته تحصیلی، سن و جنسیت افرادی که می‌توانند مشاغل مورد نظر را در اختیار بگیرند عنوان شده است. نکته قابل توجه این است که از مجموع 2530 نفری که قرار است در مشاغل گوناگون استخدام شوند تنها 13 نفر باید زن باشند، 2058 نفر الزاما باید مرد باشند و 459 نفر می‌تواند زن و یا مرد باشند.

برچسب :    ، ، ، 

استخدام ۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش معاون توسعه و مدیریت پشتیبانی آموزش و پرورش گفت: در حال پیگیری دریافت مجوز استخدام ۵ هزار نیرو در آموزش و پرورش هستیم که مربیان پیش دبستانی در اولویت این استخدام هستند.

برچسب :    ، ، 
صفحه 1 از 1312345...10...قبلی »
نظرسنجي

نمره شما به دولت دکتر روحانی؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...
ديدني ها
داغترين ها
تبليغات

تبلیغات در سایت خبری بینانیوز

درج آگهی

خرید اینترنتینتایج زنده مسابقات بهمراه جدول لیگ

خبرهای خبرگزاری ها

براي مشاهده جديدترين خبرهاي درج شده در خبرگذاري هاي ديگر از ليست بالا خبرگذاري خود را انتخاب نماييد

عضویت در خبرنامه


 

برای دریافت خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید
بينانيوز ، بينش و بينايي مي بخشد - Copyright © 2016 RSS