امروز: شنبه، ۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۲۹ Saturday, 30 September 2023

احمدی مقدم: ناجا محدودکننده آزادی نیست

احمدی مقدم: ناجا محدودکننده آزادی نیست

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه مسئول اعمال محدودیت، همین کسانی هستند که با بهانه ترفیع کشور، ترویج فساد می‌کنند، گفت: ناجا محدود کننده آزادی نیست بلکه مدافع امنیت و هویت مردم است.

 

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از ایسنا ،  سردار اسماعیل احمدی مقدم صبح امروز در صبحگاه مشترک این نیرو با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: آزادسازی خرمشهر دارای ابعاد و لایه‌های مختلفی است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

 

وی با بیان اینکه آزادسازی خرمشهر تیر خلاصی بر نیروهای شومی بود که سالها بر سر اروند با ایران منازعه داشته به گونه‌ای که سعی داشتند ضعف استراتژیک عراق را با دسترسی به خلیج فارس رفع کنند گفت: بارها عراق اعلام کرد که ظرف چند روز حکومت ایران را ساقط و خوزستان را به مرزهای عراق الصاق می‌کند اما زمانی که متوجه شد نمی‌تواند در این راستا توفیقی کسب کند تمام قوای خود را در یک منطقه متمرکز کرد تا بخشی از خوزستان را بگیرد.

 

فرمانده ناجا با اشاره به آزادسازی خرمشهر گفت: نظام ایران با آزادسازی خرمشهر تثبیت شد و ما مسیر سختی را گذراندیم و علیرغم تمام فشارها توانستیم از این موانع عبور کنیم و فتح البابی برای موفقیت‌های بیشتر باشد. به گونه‌ای که آزادسازی خرمشهر در تاریخ ایران بی‌سابقه بود و حتی یک وجب از خاک ایران نیز جدا نشد.

 

وی ادامه داد:‌ عراق در ابتدای جنگ تنها 12 لشگر داشت اما تمام عراقی‌های ذکور تا پنجاه سالگی را به جبهه فراخواند و در پایان جنگ شاهد آن بودیم که عراق 55 لشگر در میدان داشت اما عراقی‌ها بعد از پذیرش قطعنامه نیز جنگ را تمام نکردند و قطعنامه را قبول نکردند و تا نزدیکی کرمانشاه و خرمشهر پیش رفتند و اما موفق نشدند و تمرکز خود را بر جنگ سیاسی، اقتصادی متمرکز کردند.

 

وی با بیان اینکه امروز با بهانه هسته‌ای و جدیدا نیز با بهانه‌هایی همچون حقوق بشر، قدرت موشکی و … یکی یکی بهانه‌ها را اضافه می‌کنند گفت: هرآنچه که موجب ارتقای ایران، الگوسازی و آسیب ناپذیری کشورمان شود دشمنان به شدت در برابر آن ایستادگی کرده و استقلال ما را هدف قرار داده‌اند.

 

احمدی مقدم با بیان اینکه استقلال هزینه دارد و مردم ایران با ایستادگی این هزینه را متقبل شده‌اند گفت: روزی منافقان با شعار دموکراسی در کنار ملت بودند و امروزه در قالب روزنامه نگاری و مدافعان آزادی گرداننده سایت‌های آن ور آبی هستند و در صف دشمن قرار گرفته و تبلیغ بی حجابی می‌کنند و می‌گویند چرا مستقل هستید بیایید و وابسته شوید.

 

وی با بیان اینکه سلاح رسانه بسیار گمراه کننده است گفت: این افراد در لباس دوست ظاهر می‌شوند و ما نباید به دشمنان اعتماد کرده و همواره باید آماده و هوشیار باشیم.

 

وی با بیان اینکه امروزه تلاش می‌کنند بین دولت، سیاست مداران و مردم تفرقه ایجاد کنند، گفت: برای آنها قابل تحمل نیست که علیرغم تمام مشکلات و فشارها ایران به سمت جلو حرکت می‌کند.

 

وی با بیان اینکه برخی فکر می‌کنند که چون به مذاکره تن دادیم باید عقب نشینی کنیم گفت: اینگونه نیست و ایران به دنبال تثبیت حقانیت خود است و چیزی برای ارائه ندارد.

 

احمدی مقدم با بیان اینکه عده ای تلاش می‌کنند مردم و جناح‌ها را با یکدیگر درگیر نشان دهند گفت: امروز ایران از لحاظ شاخص‌های جرم و امنیت اجتماعی در مطلوب ترین وضعیت نسبت به کشورهای توسعه یافته است و این یک ادعا نیست بلکه می‌توانند از نظر شاخص‌های اینترپل، یو ان او دی سی و مراجع بین المللی این صحبت می‌شود.

 

وی با بیان اینکه دشمنان تلاش می‌کنند فضایی را ترسیم کنند که در آن ما احساس شکست خوردگی و عقب ماندگی کنیم، گفت: تا زمانی که در سایه ولایت فقیه هستیم و به مانند تار و پود یک فرش به هم متصل شده‌ایم این پیشرفت‌ها ادامه دارد.

 

وی با بیان اینکه تلاش می‌کنند از آزادی‌هایی که نظام و دولت در عرصه فرهنگ و فضای مجازی قائل شده است شرایطی را ایجاد کنند که ناچار به اعمال محدودیت شویم گفت: وقتی عنوان شد که ناهنجاری‌های فرهنگی باید فرهنگی حل و فصل شود ترویج کشف حجاب می‌کنند که واکنش چندانی نداشت اما باید بدانیم که مسئول اعمال محدودیت، همین افرادی هستند که با بهانه ترفیع،‌ ترویج فساد می‌کنند و تلاش دارند که ناامنی،‌ بی هویتی، جرم، مواد مخدر، شهوت‌رانی و ابتذال را ترویج دهند.

 

وی با بیان اینکه ناجا محدود کننده آزادی نیست گفت: ناجا مدافع امنیت و هویت است و اجازه نمی‌دهد که افراد گرفتار فساد و مواد مخدر شوند و نیروی انتظامی نگهبانان بیداری هستند که از استقلال کشور در مقابله با فساد اجتماعی و اخلاقی مراقبت می‌کنند.

 

فرمانده ناجا با اشاره به ثبات اقتصادی و سیاسی کشور و همچنین حمایت دولت از نیروی انتظامی گفت: این مسائل سبب شده است که وقوع تمام جرایم به جز سرقت در کشور کاهش یابد و در سال 93 نیز شاهد شیب نزولی سرقت هستیم.

 

انتهای پیام

 

توییت بینا

11:55 (۳ ماه قبل) ۱

ایران هیچ اغراقی در توان موشکی خود نمی کند

11:53 (۳ ماه قبل) ۲

درخواست مجلس از وزیر صمت برای ابطال انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی

11:53 (۳ ماه قبل) ۳

اخطار شورای رقابت به خودروسازان گران‌فروش

16:29 (۴ ماه قبل) ۴

رهبر انقلاب: توافق اشکالی ندارد اما زیرساخت‌های صنعت هسته‌ای نباید دست بخورد

16:28 (۴ ماه قبل) ۵

دستگیری اعضای باند اسکیمر در ارومیه

14:15 (۴ ماه قبل) ۶

کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض الحسنه دریافت کردند

14:15 (۴ ماه قبل) ۷

قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می‌شود

15:12 (۴ ماه قبل) ۸

سلطان عمان وارد تهران شد

17:03 (۴ ماه قبل) ۹

رئیس‌جمهور سه قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

16:59 (۴ ماه قبل) ۱۰

ترکیه: ۹۶ کیلومتر از دیوار مرزی با ایران تکمیل شد

16:58 (۴ ماه قبل) ۱۱

نیروهای طالبان اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند

16:57 (۴ ماه قبل) ۱۲

بازنشستگان برای وام ۳۰میلیونی نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند

16:56 (۴ ماه قبل) ۱۳

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو به ۱ میلیون نفر رسید

9:22 (۴ ماه قبل) ۱۴

کرایۀ حمل کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

9:19 (۴ ماه قبل) ۱۵

تروریست ها ۵ مرزبان را در سراوان شهید کردند

8:32 (۵ ماه قبل) ۱۶

تمامی کارت های ملی تا سال ۱۴۰۵ اعتبار خواهند داشت

10:33 (۵ ماه قبل) ۱۷

از معلمان نمونه منطقه آزاد ماکو تجلیل شد

10:28 (۵ ماه قبل) ۱۸

بارسلونا قهرمان لالیگا شد

10:26 (۵ ماه قبل) ۱۹

انتخابات ریاست‌جمهوری ترکیه به دور دوم کشیده شد

10:10 (۵ ماه قبل) ۲۰

رئیسی: بانک‌ها در پرداخت تسهیلات مسکن تبعیض‌آمیز عمل نکنند

آخرین عناوین