امروز: یکشنبه، ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۹ Sunday, 22 May 2022

اصولگرایان فعالیت‎های سیاسی خود را به انتخابات آینده مجلس معطوف می‎کنند

عضو هیئت رئیسه بنیاد باران گفت: سنگ‌اندازی‌هایی که توسط برخی از نمایندگان مجلس و سایر مراکزی که در اختیار جریانات اصولگرا در مواجه با دولت جریان دارند را ناشی از مقاومت و ایستادگی این جریان در مقابل تحول خواهی افکار عمومی به موازات انتخابات ۲۴ خرداد می‌دانم.   به گزارش...

عضو هیئت رئیسه بنیاد باران گفت: سنگ‌اندازی‌هایی که توسط برخی از نمایندگان مجلس و سایر مراکزی که در اختیار جریانات اصولگرا در مواجه با دولت جریان دارند را ناشی از مقاومت و ایستادگی این جریان در مقابل تحول خواهی افکار عمومی به موازات انتخابات ۲۴ خرداد می‌دانم.

 

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز،عضو هیئت رئیسه بنیاد باران درخصوص سنگ‌اندازی‌های برخی از نمایندگان مجلس در کار دولت ازجمله اعتراض آنها به برگرداندن دانشجویان ستاره‌دار به دانشگاه‌ها گفت: من سنگ‌اندازی‌هایی که توسط برخی از نمایندگان مجلس و سایر مراکزی که در اختیار جریانات اصولگرا در مواجه با دولت جریان دارند را ناشی از مقاومت و ایستادگی این جریان در مقابل تحول خواهی افکار عمومی به موازات انتخابات ۲۴ خرداد می‌دانم.

 

حسن رسولی در گفتگو با ایلنا، در آسیب‌شناسی نحوه فعالیت و حضور جناح اصولگرا در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جریانات و احزاب و شخصیت‌های اصولگرا بعد از انتخابات ۲۴ خرداد به این دلیل که نمی‌توانند مسئولیت حمایت از دولت نهم و دهم که متاسفانه شرایط بسیار ناگوار و بدی را در کشور رقم زدند، برعهده بگیرند، در شرایط کنونی بروز و ظهور سیاسی بسیار کمی در عرصه دارند.

 

عضو هیئت رئیسه بنیاد باران گفت: علی رغم انفعال جریان اصولگرا نسبت به جریانات اصلاح طلب در حال حاضر، طبق‌ شناختی که از جناح سیاسی اصولگرا دارم آن‌ها به صورت اقلیتی فعالیت‌های جدی سیاسی خود را معطوف به انتخابات آینده مجلس دارند.

 

وی افزود: اصولگرایان در ضمن اینکه مورد اقبال و توجه عمومی نیستند احساس می‌کنند با رفتاری که در بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات آینده مجلس ممکن است صورت بگیرد و با استفاده از محدودیت‌های احتمالی که در فصل انتخابات ممکن است بر جناح اصلاح طلب اعمال شود؛ برخلاف شرایط فعلی از تسهیلات مناسبی برخوردار خواهند بود و محدودیت‌های کمتری برای حضور در انتخابات خواهند داشت و لذا درحال حاضر قضاوت در خصوص چگونگی حضور آنها در انتخابات آینده مجلس عجولانه است.

 

رسولی درخصوص سنگ‌اندازی‌های برخی از نمایندگان مجلس در کار دولت ازجمله اعتراض آنها به برگرداندن دانشجویان ستاره‌دار به دانشگاه‌ها گفت: من سنگ‌اندازی‌هایی که توسط برخی از نمایندگان مجلس و سایر مراکزی که در اختیار جریانات اصولگرا در مواجه با دولت جریان دارند را ناشی از مقاومت و ایستادگی این جریان در مقابل تحول خواهی افکار عمومی به موازات انتخابات ۲۴ خرداد می‌دانم.

 

وی ضمن ابراز شگفتی نسبت به ادبیات وزیر سابق علوم در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه اخیر و بی‌سابقه دانستن چنین رفتارهایی افزود: از رفتارهای برخی از اصولگرایان در ارتباط با دولت، چنین برمی‌آید که آن‌ها به دنبال انتقال این پیام هستند که گویا قبل و بعد از انتخابات ۲۴ خرداد تغییری در دگرگونی مطالبات و سلیقه سیاسی مردم صورت نگرفته است و به دنبال برگرداندن شرایط به ۸سال گذشته هستند و مجموعه این اقدامات به طور کلی با چنین اهدافی صورت می‌گیرد.

 

انتهای پیام

 

توییت بینا

9:06 (۲ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۲ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۲ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۲ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۲ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۲ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۲ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۲ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۲ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۲ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۲ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۲ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۲ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۲ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۲ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۲ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۲ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۲ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۲ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۲ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید