امروز: دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۵:۳۳ Monday, 20 May 2024

اصولگرایان فعالیت‎های سیاسی خود را به انتخابات آینده مجلس معطوف می‎کنند

عضو هیئت رئیسه بنیاد باران گفت: سنگ‌اندازی‌هایی که توسط برخی از نمایندگان مجلس و سایر مراکزی که در اختیار جریانات اصولگرا در مواجه با دولت جریان دارند را ناشی از مقاومت و ایستادگی این جریان در مقابل تحول خواهی افکار عمومی به موازات انتخابات ۲۴ خرداد می‌دانم.   به گزارش...

عضو هیئت رئیسه بنیاد باران گفت: سنگ‌اندازی‌هایی که توسط برخی از نمایندگان مجلس و سایر مراکزی که در اختیار جریانات اصولگرا در مواجه با دولت جریان دارند را ناشی از مقاومت و ایستادگی این جریان در مقابل تحول خواهی افکار عمومی به موازات انتخابات ۲۴ خرداد می‌دانم.

 

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز،عضو هیئت رئیسه بنیاد باران درخصوص سنگ‌اندازی‌های برخی از نمایندگان مجلس در کار دولت ازجمله اعتراض آنها به برگرداندن دانشجویان ستاره‌دار به دانشگاه‌ها گفت: من سنگ‌اندازی‌هایی که توسط برخی از نمایندگان مجلس و سایر مراکزی که در اختیار جریانات اصولگرا در مواجه با دولت جریان دارند را ناشی از مقاومت و ایستادگی این جریان در مقابل تحول خواهی افکار عمومی به موازات انتخابات ۲۴ خرداد می‌دانم.

 

حسن رسولی در گفتگو با ایلنا، در آسیب‌شناسی نحوه فعالیت و حضور جناح اصولگرا در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جریانات و احزاب و شخصیت‌های اصولگرا بعد از انتخابات ۲۴ خرداد به این دلیل که نمی‌توانند مسئولیت حمایت از دولت نهم و دهم که متاسفانه شرایط بسیار ناگوار و بدی را در کشور رقم زدند، برعهده بگیرند، در شرایط کنونی بروز و ظهور سیاسی بسیار کمی در عرصه دارند.

 

عضو هیئت رئیسه بنیاد باران گفت: علی رغم انفعال جریان اصولگرا نسبت به جریانات اصلاح طلب در حال حاضر، طبق‌ شناختی که از جناح سیاسی اصولگرا دارم آن‌ها به صورت اقلیتی فعالیت‌های جدی سیاسی خود را معطوف به انتخابات آینده مجلس دارند.

 

وی افزود: اصولگرایان در ضمن اینکه مورد اقبال و توجه عمومی نیستند احساس می‌کنند با رفتاری که در بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات آینده مجلس ممکن است صورت بگیرد و با استفاده از محدودیت‌های احتمالی که در فصل انتخابات ممکن است بر جناح اصلاح طلب اعمال شود؛ برخلاف شرایط فعلی از تسهیلات مناسبی برخوردار خواهند بود و محدودیت‌های کمتری برای حضور در انتخابات خواهند داشت و لذا درحال حاضر قضاوت در خصوص چگونگی حضور آنها در انتخابات آینده مجلس عجولانه است.

 

رسولی درخصوص سنگ‌اندازی‌های برخی از نمایندگان مجلس در کار دولت ازجمله اعتراض آنها به برگرداندن دانشجویان ستاره‌دار به دانشگاه‌ها گفت: من سنگ‌اندازی‌هایی که توسط برخی از نمایندگان مجلس و سایر مراکزی که در اختیار جریانات اصولگرا در مواجه با دولت جریان دارند را ناشی از مقاومت و ایستادگی این جریان در مقابل تحول خواهی افکار عمومی به موازات انتخابات ۲۴ خرداد می‌دانم.

 

وی ضمن ابراز شگفتی نسبت به ادبیات وزیر سابق علوم در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه اخیر و بی‌سابقه دانستن چنین رفتارهایی افزود: از رفتارهای برخی از اصولگرایان در ارتباط با دولت، چنین برمی‌آید که آن‌ها به دنبال انتقال این پیام هستند که گویا قبل و بعد از انتخابات ۲۴ خرداد تغییری در دگرگونی مطالبات و سلیقه سیاسی مردم صورت نگرفته است و به دنبال برگرداندن شرایط به ۸سال گذشته هستند و مجموعه این اقدامات به طور کلی با چنین اهدافی صورت می‌گیرد.

 

انتهای پیام

 

توییت بینا

10:34 (۷ ماه قبل) ۱

کشف محموله ۸۷۶ کیلوگرمی مواد مخدر در مرز بازرگان

10:33 (۷ ماه قبل) ۲

پیامک‌ ثبت‌نام واریز سود سهام عدالت جعلی است

10:33 (۷ ماه قبل) ۳

ورود ۲۵هزار معلم جدید به مدارس از ابتدای آبان

10:32 (۷ ماه قبل) ۴

توربین نیروگاه برق خرمشهر را دزدها برده اند

11:55 (۱۱ ماه قبل) ۵

ایران هیچ اغراقی در توان موشکی خود نمی کند

11:53 (۱۱ ماه قبل) ۶

درخواست مجلس از وزیر صمت برای ابطال انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی

11:53 (۱۱ ماه قبل) ۷

اخطار شورای رقابت به خودروسازان گران‌فروش

16:29 (۱۱ ماه قبل) ۸

رهبر انقلاب: توافق اشکالی ندارد اما زیرساخت‌های صنعت هسته‌ای نباید دست بخورد

16:28 (۱۱ ماه قبل) ۹

دستگیری اعضای باند اسکیمر در ارومیه

14:15 (۱۲ ماه قبل) ۱۰

کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض الحسنه دریافت کردند

14:15 (۱۲ ماه قبل) ۱۱

قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می‌شود

15:12 (۱۲ ماه قبل) ۱۲

سلطان عمان وارد تهران شد

17:03 (۱۲ ماه قبل) ۱۳

رئیس‌جمهور سه قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

16:59 (۱۲ ماه قبل) ۱۴

ترکیه: ۹۶ کیلومتر از دیوار مرزی با ایران تکمیل شد

16:58 (۱۲ ماه قبل) ۱۵

نیروهای طالبان اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند

16:57 (۱۲ ماه قبل) ۱۶

بازنشستگان برای وام ۳۰میلیونی نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند

16:56 (۱۲ ماه قبل) ۱۷

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو به ۱ میلیون نفر رسید

9:22 (۱۲ ماه قبل) ۱۸

کرایۀ حمل کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

9:19 (۱۲ ماه قبل) ۱۹

تروریست ها ۵ مرزبان را در سراوان شهید کردند

8:32 (۱ سال قبل) ۲۰

تمامی کارت های ملی تا سال ۱۴۰۵ اعتبار خواهند داشت

پربازدیدها

آخرین عناوین