امروز: پنج شنبه، ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۱:۴۷ Thursday, 30 May 2024

اعلام اسامی تیم ستارگان پرسپولیس برای بازی با ستارگان میلان

اعلام اسامی تیم ستارگان پرسپولیس برای بازی با ستارگان میلان

اسامی تیم فوتبال ستارگان پرسپولیس برای رویارویی مقابل ستارگان میلان اعلام شد.

 

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از باشگاه پرسپولیس، پس از برگزاری نشست محمد رویانیان با علی پروین و دیگر اعضای کمیته فنی باشگاه و متعاقب آن نشست بزرگان دهه 40 و 50 در باشگاه و مشورت و تبادل‌نظر درباره نحوه انتخاب تیم ستارگان پرسپولیس اسامی این تیم برای رویارویی با میلان اعلام شد.

 

علی پروین دراین‌باره به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: قبلا هم گفتم و حالا هم تاکید می‌کنم این بازی می‌تواند بهانه‌ای برای همدلی و اتحاد هرچه بیشتر خانواده بزرگ پرسپولیس باشد. این بازی بهانه‌ای شده تا کدورت‌ و دلخوری‌ها را کنار بگذاریم و همه آنهایی که به عشق پرسپولیس و هواداران روزگاری در این تیم بوده و دوران جوانی‌شان را با این تیم سپری کرده‌اند، بیایند و کنار هم باشند. خدا را شکر پرسپولیس بزرگان و مردان پرافتخار بسیاری دارد و انتخاب یک تیم برای یک بازی شاید سخت‌ترین کار ممکن باشد اما ماشاالله پرسپولیسی‌ها آن قدر بامعرفت و صمیمی هستند که وقتی دور هم جمع شوند این حرف که کی بازی کند، معنی و مفهومی پیدا نمی‌کند.

 

او ادامه داد: یک جلسه با آقای رویانیان داشتیم و یک نشست صمیمی هم با بزرگان پرسپولیس و آنهایی که بانی شکل‌گیری پرطرفدارترین تیم فوتبال آسیا بودند. با آقایان جاسیمان، کلانی، معینی، طاووسی، وطنخواه و خوردبین در باشگاه جلسه داشتیم. آقای ظلی، عضو کمیته پیشکسوتان فدراسیون فوتبال هم به دعوت بنده قبول زحمت کرده و تشریف آورده بودند تا با فدراسیون هم هماهنگ باشیم. بنده هم روز سه‌شنبه و هم امروز با این عزیزان و بزرگان یا جلسه داشتم یا تلفنی صحبت کردم. آقای رضا وطنخواه چون در تبریز بودند، نتوانستند در جلسات حضور یابند. با آقای همایون بهزادی هم چون در کرج ساکن هستند و کسالت داشتند، تلفنی صحبت کردم. این دوستان ما نظرات و دیدگاه‌هایی داشتند که آنها را در نظر گرفتیم. بنده هم چند وقتی بود روی این موضوع فکر می‌کردم که چه کنیم و با چه معیاری تیم را شکل دهیم. در نهایت سه لیست انتخاب کردیم. یک لیست نفراتی که در تمرینات حضور پیدا می‌کنند و از بین آنها 20 الی نهایت 25 نفر برای بازی انتخاب می‌شوند. یک لیست هم شامل بزرگان پرسپولیس است که به علت عدم آمادگی جسمانی و آسیب‌دیدگی‌ها قادر به بازی نیستند اما در مراسم‌های خاص، تمرین، کنفرانس خبری، خداحافظی مهدوی‌کیا، ضیافت شام و … کنار تیم خواهند بود. همچنین عزیزانی که در این سال‌ها از پیشکسوتان و باشگاه به طرق مختلف حمایت مالی و معنوی کرده‌اند، از روز اول در کنار این تیم خواهند بود. اعضای کادر تیم هم پس از مشورت با دوستان انتخاب شده‌اند. البته ممکن است نام افرادی از قلم افتاده باشد که در این صورت متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

 

سرمربی تیم فوتبال ستارگان پرسپولیس در ادامه گفت: آقای رویانیان در جلسه سه روز پیش تاکید کردند که ملاک انتخاب نفرات موافق بودن یا مخالف بودن پیشکسوتان با ایشان نباشد که باید از چنین دیدگاهی تقدیر کرد. همچنین انصافا ایشان در لیست هیچ دخالتی نکرد و حتی یک بار هم از ما سوالی در‌این‌باره نپرسید و صرفا طی یکی، دو روز اخیر برای تشکر از بنده و سایر بزرگان پرسپولیس تماس‌هایی با ما داشتند. آقایان منتقمی، استیلی و قدوسی هم با ما در تماس بوده و امروز هم به دفتر بنده آمدند تا اقدامات مربوط به پشتیبانی برای بازی را انجام دهند. ما روز شنبه و یکشنبه و سه‌شنبه ساعت سه بعدازظهر در ورزشگاه کارگران تمرین می‌کنیم و هیچ محدودیتی برای هواداران و رسانه‌ها وجود ندارد و جا دارد از همکاری مدیران ورزشگاه کارگران که زمین را در اختیار ما قرار دادند، تقدیر و تشکر کنیم.

 

علی پروین اسامی اعضای تیم ستارگان پرسپولیس را به شرح ذیل در اختیار روابط عمومی باشگاه پرسپولیس قرار داد:

بزرگان پرسپولیس که تیم را از زمان شروع تمرین‌ها همراهی خواهند کرد: همایون بهزادی، جعفر کاشانی، حسین کلانی، امیر عابدینی، بیوک و رضا وطنخواه، هادی طاووسی، فریدون معینی، فریدون ممبینی، کاظم رحیمی، ابراهیم آشتیانی، محمد دادگان، محمد مایلی‌کهن، محمد صادقی، بهرام میرشیبانی، علیرضا عزیزی، محمدحسن انصاری‌فرد، عباس کارگر، وازگن سفریان، محمد رزمجو، داریوش مصطفوی، جواد الله‌وردی، جواد منافی، محمد دستجردی، محمد زادمهر، بیژن ذوالفقارنسب، ناصر نورایی، یعقوب فاطمی‌مقدم و مصطفی قنبرپور.

 

اسامی کادر تیم: حمید جاسمیان (مدیر)، محمود خوردبین (سرپرست)، کاظم سیدعلی خانی و محمد پنجعلی (دستیار)، علی قربانی (پزشک)، رضا ریاضتی (مدیر امور رسانه‌ای)، روح الله صابری و علی شاجانی (ماساژور)، الیاس مژده‌جو و حسین رحیمی کرمانشاهی (تدارکات)

 

اسامی حامی پیشکسوتان و باشگاه که در کنار تیم خواهند بود: حسین کلانی، حسین هدایتی، احمد یوسفی، آقای طباطبایی، شاهین خلیج

 

بازیکنان: حمید درخشان، ضیاء عربشاهی، حسین کاشی‌نژاد، وحید قلیچ، بهروز سلطانی، ناصر محمدخانی، جواد حسن‌زاده، روح الله عبادزاده، مرتضی فنونی زاده، نادر محمدخانی، رحیم یوسفی، محسن عاشوری، مرتضی کرمانی‌مقدم، سعید نعیم‌آبادی، حسن شیرمحمدی، سعید عزیزیان، فرشاد پیوس، حسین عبدی، حمید استیلی، مجتبی محرمی، محمد خاکپور، نادر باقری، محمود خوراکچی، بهزاد داداش‌زاده، رضا شاهرودی، علی دایی، افشین پیروانی، احمدرضا عابدزاده، مهدی مهدوی‌کیا، نعیم سعداوی، نیما نکسیا، بهروز رهبری‌فرد، یحیی گل‌محمدی، کریم باقری، ادموند بزیک، مهرداد میناوند، حامد کاویانپور، مهدی هاشمی نسب، اسماعیل هلالی، داوود فنایی، علی انصاریان، پایان رافت، مهدی تارتار، رحمان رضایی، رضا جباری، حسن خان‌محمدی، علیرضا امامی‌فر، علی کریمی، پژمان جمشیدی، هادی مهدوی‌کیا، بهنام ابوالقاسم‌پور.

 

انتهای پیام

 

توییت بینا

10:34 (۷ ماه قبل) ۱

کشف محموله ۸۷۶ کیلوگرمی مواد مخدر در مرز بازرگان

10:33 (۷ ماه قبل) ۲

پیامک‌ ثبت‌نام واریز سود سهام عدالت جعلی است

10:33 (۷ ماه قبل) ۳

ورود ۲۵هزار معلم جدید به مدارس از ابتدای آبان

10:32 (۷ ماه قبل) ۴

توربین نیروگاه برق خرمشهر را دزدها برده اند

11:55 (۱۱ ماه قبل) ۵

ایران هیچ اغراقی در توان موشکی خود نمی کند

11:53 (۱۱ ماه قبل) ۶

درخواست مجلس از وزیر صمت برای ابطال انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی

11:53 (۱۱ ماه قبل) ۷

اخطار شورای رقابت به خودروسازان گران‌فروش

16:29 (۱۲ ماه قبل) ۸

رهبر انقلاب: توافق اشکالی ندارد اما زیرساخت‌های صنعت هسته‌ای نباید دست بخورد

16:28 (۱۲ ماه قبل) ۹

دستگیری اعضای باند اسکیمر در ارومیه

14:15 (۱۲ ماه قبل) ۱۰

کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض الحسنه دریافت کردند

14:15 (۱۲ ماه قبل) ۱۱

قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می‌شود

15:12 (۱ سال قبل) ۱۲

سلطان عمان وارد تهران شد

17:03 (۱ سال قبل) ۱۳

رئیس‌جمهور سه قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

16:59 (۱ سال قبل) ۱۴

ترکیه: ۹۶ کیلومتر از دیوار مرزی با ایران تکمیل شد

16:58 (۱ سال قبل) ۱۵

نیروهای طالبان اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند

16:57 (۱ سال قبل) ۱۶

بازنشستگان برای وام ۳۰میلیونی نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند

16:56 (۱ سال قبل) ۱۷

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو به ۱ میلیون نفر رسید

9:22 (۱ سال قبل) ۱۸

کرایۀ حمل کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

9:19 (۱ سال قبل) ۱۹

تروریست ها ۵ مرزبان را در سراوان شهید کردند

8:32 (۱ سال قبل) ۲۰

تمامی کارت های ملی تا سال ۱۴۰۵ اعتبار خواهند داشت

پربازدیدها

آخرین عناوین