امروز: جمعه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۰:۵۹ Friday, 12 April 2024

باشگاه تراکتورسازی: سازمان لیگ رسما عذرخواهی و جبران خسارت کند

باشگاه تراکتورسازی: سازمان لیگ رسما عذرخواهی و جبران خسارت کند

باشگاه تراکتورسازی تبریز، با صدور بیانیه‌ای در چهار بند، هیات مدیره این باشگاه را مجدانه پیگیر احقاق حقوق از دست رفته باشگاه و هواداران کرد.

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، این بیانیه تاکید دارد که سازمان لیگ باید از رسماً از هواداران این باشگاه عذرخواهی کند.

:

به نقل از باشگاه تراکتورسازی، در این بیانیه که به دنبال اتفاقات جنجالی دیدار تراکتور – نفت و پیرو نتایج بررسی‌های کمیته حقیقت‌یاب صادر شده، آمده است: “چند روز گذشته کمیته حقیقت یاب اتفاقات استادیوم یادگار امام تبریز در دیدار پایانی لیگ چهاردهم بیانیه‌ای ۹ بندی را در توجیه اتفاقات تلخ هفته پایانی لیگ برتر منتشر کرد که همه یادها را سوی بیت معروف ( گنه کرد در بلخ آهنگری ، به شوشتر زدند گردن مسگری .. ) برد بیانیه‌ای که عدالت نقش کم رنگ صحنه نگارش این توجیه نامه بود.
:
این بیانیه یک پیام بسیار مهم به فوتبال دوستان داشت، آن هم اذعان به اشتباه .. اذعان به اشتباهی که سرنوشت قهرمان لیگ چهاردهم را تغییر داد و سرمایه‌های مادی و معنوی زیادی را در باشگاه تراکتورسازی سوزاند. سرمایه‌هایی که برای تحقق رویاهای یک ملت هزینه شده بود. دل‌هایی که بی دلیل شکستند و هنوز بعد از گذشت نزدیک به یک ماه مرحمی برای آنها فراهم نگردیده است. آن هم در باشگاهی که قدم به قدم برای پیشرفتش برنامه ریزی شده است و با روند روبه رشد خود پله های ترقی را از لیگ یک تاکنون که بعنوان قطب فوتبال کشور مطرح است، طی کرده است.
:
تراکتور هم اکنون باشگاهی است که رئیس جمهور ایران اسلامی آن را متعلق به کل ایران و وزیر ورزش آن را ذخیره ملی و تیمی بزرگ می دانند. تراکتور هم اکنون یک سرمایه ملی است و باید برای حفظ آن کوشید.
:
در طی جلسه اخیر اعضای هیات مدیره باشگاه در چهار بند به شرح زیر خواستار احقاق حقوق از دست رفته تیم شدند.
:
۱) فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به عنوان متصدیان اصلی برگزاری مسابقات لیگ برتر با عنایت به خسارت‌های مادی و معنوی که به هواداران پرشمار و باشگاه مردمی تراکتورسازی وارد کرده‌اند، باید رسماً از هواداران این باشگاه عذرخواهی کنند و باتوجه به اینکه خود نیز در بیانیه منتشره به نقش پر رنگ سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در حوادث اخیر اذعان داشته‌اند، باید خسارت‌های مادی و معنوی وارده و اشتباهات خود را جبران کنند.
:
۲) بر اساس بیانیه منتشره که در آن محکومیت‌های عاملان قطعی نبوده، باید مسئولین مربوطه نسبت به صدور حکم نهایی و قطعی اقدام کنند تا بلکه ذره‌ای از خسارت‌های معنوی وارده به پیکره هواداران بی بدیل تیم فوتبال این باشگاه و جامعه فوتبال کشور جبران شود، زیرا اتفاقات جمعه تلخ لیگ برتر تنها دل تراکتور دوستان را به رنج نیاورد بلکه تمامی ایران اسلامی و عاشقان حقیقی فوتبال را رنجیده خاطر کرد.
:
۳) از استاندار محترم، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، مدیران اجرایی اداره کل ورزش و جوانان استان، هیات فوتبال و دیگر مسئولان ذیربط مجدانه خواستاریم تا حصول نتیجه نهایی در جهت تحقق عدالت پیگیر امر باشند و در مقابل تضییع حقوق مادی و معنوی از دست رفته باشگاه مردمی تراکتورسازی کوتاه نیایند، چراکه وزیر محترم ورزش جمهوری اسلامی ایران به صراحت فرمودند: ” اگر حقی ضایع شده باشد باید برگردد و تصمیم عادلانه گرفته شود”.
:
۴) از رئیس جمهور محترم مجدانه می خواهیم تا حصول نتیجه قطعی پیگیر اتفاقات تلخ استادیوم یادگار امام باشند و نسبت به جبران زیان های مادی و معنوی وارده به باشگاه مردمی تراکتورسازی اقدام نمایند و با تکیه به فرمایشات خودشان که “دیگر تراکتورسازی تعلق به شما مردم آذربایجان ندارد، بلکه متعلق به ایران است. تیمی که آرزوی قهرمانی آن را در مسابقات آسیایی داریم” از این تیم به طور کامل حمایت فرمایند، چراکه هیات مدیره این باشگاه با گذر از مشکلات عدیده تیمی قدرتمند را برای کسب قهرمانی راهی این مسابقات کرده بود که با مسامحه و کوتاهی های صورت گرفته رویای همگان بر باد رفت و شیرینی اتفاقات خوب تبریز به تلخی در خاطر همه ماندگار شد.
:
هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی علی رغم نامهربانی های صورت گرفته مجدانه پیگیر احقاق حقوق از دست رفته باشگاه است و برای آماده سازی تیمی قدرتمند کمر همت را بسته تا تیمی در خور نام تراکتورسازی و هواداران پرشمار آن روانه مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا نماید تا برای قهرمانی در رقابت‌ها مردانه بجنگد و به حق مسلم خود که شایسته رسیدنش بود دست پیدا کند”.

./.

توییت بینا

10:34 (۶ ماه قبل) ۱

کشف محموله ۸۷۶ کیلوگرمی مواد مخدر در مرز بازرگان

10:33 (۶ ماه قبل) ۲

پیامک‌ ثبت‌نام واریز سود سهام عدالت جعلی است

10:33 (۶ ماه قبل) ۳

ورود ۲۵هزار معلم جدید به مدارس از ابتدای آبان

10:32 (۶ ماه قبل) ۴

توربین نیروگاه برق خرمشهر را دزدها برده اند

11:55 (۱۰ ماه قبل) ۵

ایران هیچ اغراقی در توان موشکی خود نمی کند

11:53 (۱۰ ماه قبل) ۶

درخواست مجلس از وزیر صمت برای ابطال انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی

11:53 (۱۰ ماه قبل) ۷

اخطار شورای رقابت به خودروسازان گران‌فروش

16:29 (۱۰ ماه قبل) ۸

رهبر انقلاب: توافق اشکالی ندارد اما زیرساخت‌های صنعت هسته‌ای نباید دست بخورد

16:28 (۱۰ ماه قبل) ۹

دستگیری اعضای باند اسکیمر در ارومیه

14:15 (۱۰ ماه قبل) ۱۰

کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض الحسنه دریافت کردند

14:15 (۱۰ ماه قبل) ۱۱

قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می‌شود

15:12 (۱۱ ماه قبل) ۱۲

سلطان عمان وارد تهران شد

17:03 (۱۱ ماه قبل) ۱۳

رئیس‌جمهور سه قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

16:59 (۱۱ ماه قبل) ۱۴

ترکیه: ۹۶ کیلومتر از دیوار مرزی با ایران تکمیل شد

16:58 (۱۱ ماه قبل) ۱۵

نیروهای طالبان اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند

16:57 (۱۱ ماه قبل) ۱۶

بازنشستگان برای وام ۳۰میلیونی نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند

16:56 (۱۱ ماه قبل) ۱۷

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو به ۱ میلیون نفر رسید

9:22 (۱۱ ماه قبل) ۱۸

کرایۀ حمل کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

9:19 (۱۱ ماه قبل) ۱۹

تروریست ها ۵ مرزبان را در سراوان شهید کردند

8:32 (۱۱ ماه قبل) ۲۰

تمامی کارت های ملی تا سال ۱۴۰۵ اعتبار خواهند داشت

پربازدیدها

آخرین عناوین