امروز: پنج شنبه، ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۵ Thursday, 21 October 2021

بدهی استقلال 90 میلیارد تومان است

بدهی استقلال ۹۰ میلیارد تومان است

اعضای جدید هیات مدیره استقلال در شرایطی کار خود را آغاز کردند که از سوی وزارت ورزش و جوانان به آنها اعلام شده بود میزان بدهی آبی پوشان حدود 40 تا 45 میلیارد تومان است. حالا مشخص شده است که این باشگاه رقمی نزدیک به 45 میلیارد تومان دیگر هم بدهی دارد که به تازگی افشا شده است.
:
به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ، درحالی که مسئولان وزارت ورزش و جوانان قبل از انتخاب اعضای جدید هیات مدیره میزان بدهی باشگاه استقلال را 45 میلیارد تومان اعلام کرده بودند، اما بررسی‌های جدید نشان می‌دهد که میزان واقعی این بدهی نزدیک به 90 میلیارد تومان است. اتفاقی که اعضای جدید هیات مدیره را با شوک عجیبی مواجه کرده و امکان اتخاذ تصمیمات جدید را به وجود آورده است.

:
به گزارش مهر، باشگاه استقلال در آستانه لیگ چهاردهم با شوک تازه‌ای مواجه شده است. جلساتی که در روزهای اخیر با حضور اعضای هیات مدیره این باشگاه برگزار شده اگرچه به ظاهر برای بررسی آخرین وضعیت این تیم جهت حضور در لیگ برتر انجام گرفته اما موضوع دیگری را در برگرفته که همه مسئولان این باشگاه را با شوک بزرگی مواجه کرده است.
:
در حالی که پیش‌تر عنوان شده بود میزان بدهی‌های این باشگاه 45 میلیارد تومان است اما سازمان مالیاتی کشور در نشست ویژه‌ای که با حضور مسئولان این باشگاه و نیز مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برگزار شد از بدهی چند ده میلیارد تومانی باشگاه آبی‌پوش پایتخت به این سازمان خبر داد. این غیرمنتظره‌ترین خبری بود که مسئولان جدید باشگاه استقلال بعد از پذیرش مسئولیت این باشگاه شنیدند.
:
کامران صاحب پناه رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال که معتقد است این تیم در فصل نقل و انتقالات بسیار خوب کار کرده و در صورت حفظ بازیکنان ملی‌پوش خود پیشتاز همه تیم‌های لیگ برتری در فصل نقل و انتقالات خواهد بود این خبر را تایید کرده و چشم انتظار مساعدت وزارت ورزش و دارایی در آینده نزدیک است.
:
وی در این باره به خبرنگار مهر گفت: هنوز رقم دقیق بدهی مشخص نیست ولی آنچه مسلم است باشگاه بین 40 تا 45 میلیارد تومان بدهی مالیاتی نیز دارد که قبلا به ما عنوان نشده بود ولی در جلسه‌ای که با مسئولان امور مالیاتی داشتیم به ما گفتند که باشگاه استقلال باید این بدهی را پرداخت کند.
:
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا با شرایط کنونی اداره باشگاه دشوارتر از قبل نشده است بیان کرد: البته هنوز به طور دقیق و روشن مبلغ را به ما اعلام نکرده‌اند. به هرحال باید وزارت ورزش و دوستان اداره دارایی مساعدت های لازم را انجام بدهند که حتما هم همینطور خواهد بود. ما بدهی دیگری داشتیم و اسپانسر هم اعلام کرده که 23 میلیارد تومان در این فصل پرداخت می‌کند. از طرفی هزینه‌های جاری را هم داریم.
:
صاحب پناه همچنین تاکید کرد: بازیکنان و افرادی که در این سالها از باشگاه طلب داشتند و نیز بدهی‌های مالیاتی آنها بر عهده باشگاه بوده است می‌آیند و با آنها مذاکره خواهیم کرد. آنها هم می‌خواهند این مشکلات قدیمی به هرحال حل بشود و انشاءالله با کمک خودشان مشکل را حل خواهیم کرد.
:
به گزارش خبرنگار مهر، اعضای جدید هیات مدیره استقلال در شرایطی کار خود را آغاز کردند که از سوی وزارت ورزش و جوانان به آنها اعلام شده بود میزان بدهی آبی پوشان حدود 40 تا 45 میلیارد تومان است. حالا مشخص شده است که این باشگاه رقمی نزدیک به 45 میلیارد تومان دیگر هم بدهی دارد که به تازگی افشا شده است.
:
به دنبال مشخص شدن این میزان بدهی، مشخص نیست اعضای هیات مدیره این میزان بدهی را خواهند پذیرفت یا بر روی قرارداد همکاری آنها با وزارت ورزش و جوانان تاثیر خواهد گذاشت.
./.

توییت بینا

9:06 (۲ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۲ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۲ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۲ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۲ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۲ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۲ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۲ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۲ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۲ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۲ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۲ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۲ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۲ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۲ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۲ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۲ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۲ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۲ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۲ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید