امروز: پنج شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۳ Thursday, 13 May 2021

بهرام بیرانوند: ظریف غلط زیادی کرده است!

بهرام بیرانوند: ظریف غلط زیادی کرده است!

جلسه علنی امروز مجلس با فریادهای بیرانوند در مخالفت با دست دادن ظریف و اوباما آغاز شده و با فریادهای دوباره او نیز پایان یافت.

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز،‌ بهرام بیرانوند نماینده  بروجرد که صبح امروز با داد و بيداد در صحن علني مجلس گفته بود «ظريف با اجازه چه کسي با اوباما دست داده است؟»، بار ديگر در پايان جلسه علني درخواست نوبت تذکر کرد و گفت: دقيقا زماني که هزاران حاجي در منا آغوش مرگ افتادند آقاي ظريف هم در آغوش اوباما و وزير خارجه آمريکا افتاد! آقاي ظريف غلط زيادي کرده اگر به عنوان وزير خارجه چنين کاري کرده و دلش خواسته با رئيس جمهور آمريکا دست بدهد!
:
سخنان وي با تذکر محمدحسن ابوترابي فرد که رياست جلسه را بر عهده داشت، روبرو شد که ميکروفن وي را قطع کرده و خواستار رعايت شان وزير خارجه کشور شد. او با بيان اينکه در تذکرات بايد رعايت ادب شود، ادامه داد: شان وزير خارجه و يک مقام مسئول بايد رعايت بشود. اما بيرانوند با وجود قطع ميکروفنش همچنان با داد و بيداد مي خواست به تذکر خود ادامه دهد که ابوترابي فرد مخالف کرد. اما فرياد برخي نمايندگان موافق با سخنان بيرانوند آنقدر ادامه يافت که نايب رئيس مجلس بار ديگر دستور باز شدن ميکروفن بيرانوند را داد.
:
نماينده بروجرد هم در ادامه تذکرش با طرح اين ادعاکه ظريف از چارچوب وظايف خود و چارچوب هاي نظام خارج شده است، افزود: آقاي ظريف اگر به عنوان يک شخص، عطش روبوسي با اوباما را دارد، استعفا کرده و در خانه آنها بساط کند! وي با لحن اهانت آميزي ادامه داد: آمريکا قصد ريشه کني ملت ايران را دارد، به اندازه يک جوجه خروس غيرت داشته باشيد! ملت غيور ايران اين رفتارها را نمي پسندند.
:
سخنان وي بار ديگر با واکنش ابوترابي فرد روبرو شد که خطاب به وي گفت: غيرت ديني، دفاع از انقلاب و خون شهدا در افرادي مثل آقاي ظريف، از بنده کمتر نيست. ممکن است تصميم به اقدامي گرفته باشند، ولي اين دليل نمي شود او را که نشان داده در خدمت امام و رهبري انقلاب بوده، با ادبياتي ناشايست مورد نقد قرار دهيم! نايب رئيس مجلس در پايان گفت: ما خطوط قرمزي نسبت به آمريکا داريم و ملت ما جنايات آمريکا در نيم قرن گذشته را فراموش نمي کند. امروز چالش هاي ما در عربستان و يمن ناشي از سياست هاي مذبوحانه مخالف با منافع اسلام است که توسط آمريکا رقم مي خورد. قطعا مردم موضع قاطع نسبت به رفتار آمريکا دارد.

./.

۴ دیدگاه برای این خبر ثبت شده است

  1. چند ساعتی است که دارم فکر می کنم یک جوجه خروس چه اندازه غیرت دارد. به نتایج جالبی رسیده ام که فکر می کنم باید با شما درمیان بگذارم. تامل من در این پرسش نشان می دهد جوجه خروس در مقابل دروغ گفتن هیچ واکنشی نشان نمی دهد. در برابر تهمت بستن به این و آن بی خیال است. اختلاس های میلیاردی را می بیند اما ککش هم نمی گزد. در برابر اسید پاشی به صورت دختران و زنان بی گناه این سرزمین رگ گردنش متورم نمی شود. وهن مقدسات و توهین به مراجع و امام زمان(عج) او را بر سر خشم نمی آورد. آمار فزاینده و رو به گسترش طلاق و اعتیاد و فقر و فحشا او را غیرتی نمی کند. برباد دادن هزینه های سیاسی و فرهنگی و اعتقادی کشور خواب او را آشفته نمی سازد. شکاف طبقاتی برایش هیچ اهمیتی ندارد. تحریف آرمان های امام و انقلاب و نظام او را عصبانی نمی کند. جوجه خروس فقط به یک چیز خیلی حساس است و آن دست دادن است. دست دادنِ وزیر امور خارجه کشورش که تحسین دوست و دشمن را برانگیخته با رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا. این تنها نکته ایست که جوجه خروس هیچ رقمه نمی تواند با آن کنار بیاید.

  2. دکتر ظریف عزیز و دوست داشتنی از این که با دست دادن به رئیس جمهور آمریکا ادب و نزاکت اسلامی و ایرانی را به رخ عالمیان کشیدید سپاسگزاریم. آنان که به شما در این مورد و رفتارهای منطقی و عقلانی دیگر شما انتقاد می کنند خود بویی از اسلام و انقلاب و ایران نبرده اند و نمی دانند که غیرت را چطور می نویسند فقط گفتن آن لقلقه زبانشان شده است. ادب و نزاکت و حرکات و گفتارهای شما همواره زبانز خاص و عام است. ایران اسلامی از داشتن وزیر با اخلاق و نکته سنجی چون خضرتعالی به خود می بالد. پیروز و سالم باشید.

  3. البته نظر فوق نظر همه ما نیست با حفظ حرمت همه مسولین نظام هنوز هیچگونه نتیجه مثبی از کلید اقتصاد دولت به غیر از شعار و بهره برداری تبلیغاتی برای مجلس و انتخابات ریاست جمهوری آینده ندیده ایم و رکود اقتصادی باعث ورشکستگی خیلی از کارخانه های کوچک و بزرگ و نهایتا بیکاری عده زیادی از مردم شده ، با لبخند دیپلماسی و وعده و عید شکم مردم سیر نمیشه ، هرچند دیپلماسی مقتدرانه ایی هم در مقابل دشمنان نداشته به خصوص زانو زدن وزیر خارجه جلوی امیر کویت دل هر ایرانی آزاده ایی را به درد آورد بیش از سیصد کیلو اورانیوم غنی شده که سرمایه ملی مردم عزیز و حاصل متحمل شده فشار اقتصادی و تحریم ناجوانمردانه دشمنان و تلاش جوانان این مرز وبوم و نهایتا نتیجه خون شهدای دانشمند هسته ایی بود با دیپلماسی ذلت اکسید شد قلب آب سنگین اراک هم با لبخند دیپلماسی سیمان شد و …خیلی از این مسائل که از حوصله این متن خارج است ما به اصلاحات رای دادیم نه به دولت ترس و ریا

  4. نمیدونم چرا نظرات مخالف دولت رو چرا ثبت نمیکنن حتی تیک هایی که مخالفشون هم هست بعد از یه مدت حذف میکنن باور کنید چند بار کامنت گذاشتم ثبت نمیکنن خواهشا این یکی رو بر اساس وظیفه و رسالت رسانه حذف نکنید فقط یه جمله میگم توافق هسته ایی از توافق ترکمنچای بدتره در برابر تاریخ و افکار عمومی آیندگان ما رو شرمنده نکنید باور کنیدواقعیت این چیزایی که دولت میگه نیست من سیاسی نیستم ولی منافع ملی رو فدای تبلیغات و جناح بازی نکنید مردم اهل تحلیل اند به زودی حقشون رو مطالبه میکنن تا کی دروغ و ریا و تبلیغات و کذب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توییت بینا

9:06 (۱ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۱ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۱ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۱ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۱ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۱ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۱ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۱ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۱ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۱ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۱ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۱ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۱ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۱ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۱ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۱ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۱ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۱ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۱ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۱ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید