امروز: یکشنبه، ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۹ Sunday, 14 August 2022

توهین آشکار یک روزنامه دلواپس به رئیس سازمان انرژی اتمی+عکس

توهین آشکار یک روزنامه دلواپس به رئیس سازمان انرژی اتمی+عکس

یکی از روزنامه صبح امروز با سرمقاله خود تعجب همگان را برانگیخت. روزنامه وطن امروز، سرمقاله خود را به طرز بی‌ادبانه‌ای ماجرای سیمان و کالبد شکافی زمان ورود آن به ادبیات سیاسی اختصاص داده است.
:
به گزارش سایت خبری بینانیوز، روزنامه وطن امروز به صاحب امتیازی مهرداد بذرپاش – نماینده گروه پايداري (حاميان احمدي نژاد و جليلي) در شماره امروز خود در مطلبي درباره رفتار علی‌اکبر صالحی – رئیس سازمان انرژی اتمی – در مجلس، صالحی به «نازک‌نارنجی» و «بی‌غیرت» بودن متهم شده، توافق هسته‌ای «دل‌بخواه دشمن» توصیف شده و در ادامه آورده است که رفتار صالحی در مجلس «بچه‌ننر‌ بازی» نیست، بلکه ذیل عنوان «پدرسوخته بازی» تعریف می‌شود!
:
3694545_381
./.

۲ دیدگاه برای این خبر ثبت شده است

 1. تفاوت آدم با غیر آدم چون دانا با نادان است. آدم دانا گناه نمی کند. آدم نادان گنه نکند چه بکند؟ آدم دانا یک بار گناه می کند یک عمر توبه می کند. آدم نادان یک عمر گناه می کند یک بار توبه نمی کند! اما آدم دانا چرا گناه نمی کند؟ چون صاحب ترازو و خط کش است. هرچه داناتر، ترازوی او دیجیتالی تر و تقسیمات خط کش او ریزتر. برعکس هرکه نادان تر، چشم و گوش او بسته تر، قلب او تیره تر و دست او حتی از قپان و باسکول برای توزین کارهای کیلوئی و نه نانوگرمی او خالی تر! آدم حسابی وقتی حسابگر شد. هم حساب کار خود می کند و هم حساب کار دیگران را. اما او ابتدا رسالت فردی پیدا می کند بعد رسالت اجتماعی و دینی. برای رسالت فردی از این گفته رسول خدا تبعیت محض می کند که”حاسِبُوا اَنْفُسَکُم قبلَ اَن تُحاسَبُوا و زِنُواها قبلَ اَنْ تُوزَنُوا خویشتن را محاسبه کنید قبل از آنکه به حساب شما برسند و خویش را وزن کنید قبل از آنکه شما را وزن کنند “. او در این وادی خود را هر روز تنها و تنهاتر می بیند! عرصه بر او تنگ تر و تنگ تر می شود. حرف بزند انگ می خورد، انگ بخورد رنگ می خورد، رنگ بخورد مرگ می خورد. برعکس آدم نادان با آن 20000 ژن فعال خود که چندصد ژن بیشتر از یک مورچه است تنها می فهمد در زندگی باید موج سوار بود، همرنگ جماعت بود، هم کیش هر کس بود، هم خواب هر بدخواب بود. همراز طناز بود. مرتب می گوید من نبودم دستم بود. این آدم ممکنست به دنیا برسد اما به آن دنیا هرگز! به قیامت ممکنست برسد به بهشت هرگز. چون او محاسب نگاه و تعریف و تمجید دیگران است. درمحضر غیر خدا است. دوربین اگر اقوال و اعمال آشکار و پنهان او را ضبط بکند پر از ناراستی و ناکاری است. مجسمه ابوالهول است. یک روده سالم در معده او یافت نمی شود. زیرا او رک گو نیست، ترازوخو نیست، طراز حق جو نیست. اساسا انسان اول نیست. انسان اکثر به تمام معنا است. کثیر درگناه، کثیر در ریا، کثیر درخیال، کثیر در بنا، کثیر در نیام.
  کسی دیدی چنین او نزد ما نیست
  به جز بی رنگ ما از رنگ ما نیست
  گناه خاک ماست در خاک ما نیست
  بدان در خاک ما جز خال ما نیست
  آدم دانا اینقدر حسابگر می شود که رقیب و عتید دو فرشته کاتب(ق 28) او را رها کرده و او را با چهارفرشته مقرب تنها می گذارد. زیرا او نه از گناه کبیره و نه از صغیره و نه از صغیر صغیر گناهان (نانوگناه) لذت نمی برد. لذت او درگناه نکردن است، لذت او در خدمت کردن است، غصه او غم دیگران خوردن است. می داند نان حرام اولین کاری که می کند روح را حرام می کند، دست را رنگی و ژن را معیوب. از آن پس، روح منا نرفته و منا ندیده او جری تر می شود، ژن او جهش های مخرب پیدا می کند و رنگ دست او با هیچ حلالی از بین نمی رود! دست به آب بزند رنگ می دهد. دست به نان بزند زنگ می زند. شب به خواب برود ننگ می شود. برعکس، آدم دانا کم پشیمان است، کم خواه است، کم دارا است. کم نادان است، کم بیمار است. انبیا آدم اول و آخرند. کتاب آسمانی ایشان کتاب اول و آخر است. همین قرآن را که با صوت خوانده می شود و همه تلاش قاریان اینست که یک لحن از آن به اشتباه خوانده نشود و یک حرف آن جابجا نشود یک کتاب معمولی نیست. اگر هم کتاب است! کتاب آفرینش است. هزارجلد در یک جلد است. یک جلد آن همیشه دست ما مسلمانان است که بد نگهدار و بد نگهبان آن هستیم و یک جلد دیگر آن دست علمای واقعی است و جلد دیگر آن دست حکمای واقعی و اصل مجلدها هم با خط رحمان نزد انبیا و اوصیا است. کتابی که دست انبیاست از نوع قول ثقیل است. اگر این بزرگ بزرگان خودسازی نمی کردند تاب تحمل دریافت یک آیه آن را هم نداشتند.
  قول ثقیل است سخیفش مکن
  حرف کریم است ذبیحش مکن
  حاصل نور است سیاهش مکن
  کاتب روح است کتابش مکن
  کمی از دعا خواندن ها بکاهیم و بر قرآن خواندن ها بیافزائیم. قرآن هم کتاب دعاست و هم دوا. کتاب رسالت است. کتاب مسئولیت است. کتاب مومن شدن است. میزان دنیا و آخرت است. میزان دنیا و آخرت است. خط کش معرفت است. هل یستوی الَّذِينَ وَالَّذِينَ است.
  دانی بیا داری بیار
  کامل نبود ناقص بیار
  بر من کمی چالش بیار
  برخود کمی بالش بیار

 2. بذرپاش این را خوب می داند که هر بی احترامی و هتک حرمتی که روا دارد بی شک و تردید به خودش برمی گردد. چون دکتر علی اکبر صالحی و سایر عزیزان آن قدر شأن و شخصیتشان والا و بالاست که هرگز وقت گرانبها و ارزشمند خود را حرام پاسخ دادن به اشخاصی چون بذرپاش و دیگر هپالکی هایش نمی کنند. دکتر علی اکبر صالحی تا وقتی وزیر امور خارجه احمدی نژاد بود هیچ دلواپس دروغینی با ایشان کاری نداشت. اما همین که ایشان در دولت محترم تدبیر و امید در جایی که باید باشد هست و طبق واقعیات و حقایقی که باید بگوید می گوید و عملی انجام می دهد و اظهار نظری می نماید یک قشون در برابرش صف آررایی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

توییت بینا

9:06 (۲ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۲ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۲ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۲ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۲ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۲ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۲ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۲ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۲ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۲ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۲ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۲ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۲ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۲ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۲ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۲ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۲ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۲ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۲ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۲ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید