امروز: جمعه، ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰ Friday, 20 May 2022

دایی: مایلی‌کهن زیاد ادعا می‌کند

دایی: مایلی‌کهن زیاد ادعا می‌کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما نگران خیلی چیزها هستیم و متاسفانه نگرانی‌هایمان را نمی‌توانیم علنی بگوییم.

 
به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ، علی دایی پس از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل صبای قم گفت: نباید ظاهر آدم‌ها را ببینیم. من دو بار در دادگاه مایلی‌کهن را محکوم کردم و مرتبه دوم چون فوتبالی بود در رسانه‌ها مطرح نکردم و نمی‌دانم چه زمانی می‌خواهد از این کارها دست بردارد. شاید خیلی‌ها حرف من را بخوانند اما کسی حرف او را نمی‌خواند. حرفی که به ایشان ربطی ندارد می‌زند و بعد می‌گوید اخلاق‌گرا هستم.

وی در مورد بازی گفت: از جناح چپ یک اشتباه را چندبار تکرار کردیم و همیشه وقتی این اشتباه را مرتکب شوی گل می‌خوری. تیم‌هایی که دفاع می‌کنند بازی با آن‌ها سخت است و متاسفانه موقعیت‌ها را راحت از دست می‌دهیم و باید روی این مسئله بیشتر کار کنیم.

دایی گفت: ما نگران خیلی چیزها هستیم. متاسفانه نگرانی‌هایمان را نمی‌توانیم علنی بگوییم و من نمی‌دانم چه بگویم. در مورد چنین مسایلی جو درست می‌کنند. خودتان می‌بینید چه سوت‌هایی برای ما زده می‌شود و اگر در همان 10 دقیقه اول سه گل می‌زدیم این اتفاق رخ نمی‌داد.
وی ادامه داد: در برخی مسابقات پنالتی داشتیم و گل نزدیم و در برخی بازی‌ها هم گل زدیم و در بازی با فجر سپاسی هم بازی جوانمردانه را رعایت کردیم.

دایی در مورد اینکه اگر پیروز می‌شدیم به رده دوم صعود می‌کردیم، گفت: بازیکنان ما با عزم و اراده می‌خواستند پیروز شوند و هر چه امروز زدیم به در بسته خورد که در یک موقعیت توپ به تیر دروازه هم خورد اما گل نشد.
مایلی‌کهن: مرور کنید  چه کسی بیشترین اعتراض را داشت

مایلی کهن در مورد درگیری‌اش با علی دایی، گفت: در همه بازی‌ها کاری می‌کند که همه چیز تحت تاثیر خودش باشد و آیا لزومی دارد اعتراض کند؟ ما بچه نیستیم. متاسفانه چه بلایی آقایان سر محسن قهرمانی آوردند و اصل قضیه این است که پای یک بدنساز در میان است و حالا می‌خواهند همه چیز را تحت تاثیر قرار بدهند. فوتبال جنگ نیست.

مایلی‌کهن تصریح کرد: در این سال‌ها مرور کنید چه کسی بیشترین اعتراض را داشت. 11 هفته از روی نیمکت تکان نخوردم و مگر داوری به ضرر ما نبوده است؟ کار چاق کن آقایان می‌آمد همه چیز را درست می‌کرد که اسمشان را نماینده می‌گذازند! ببینید کار چاق کن‌ها چقدر درآمد دارند و چقدر مالیات می‌دهند؟

وی افزود: 5 میلیارد و 100 میلیون تومان قرارداد آقایان است اما می‌خواهند همه را له کنند و چند نفر را زیر پای خود له کنند و تازه می‌گویند عفو عمومی بدهید و هر کسی خطاکار بوده باید با او برخورد شود. من در یازده هفته یکبار هم در مورد داوری حرف نزدم، به نظر شما ما میزبان بودیم؟ امروز آمدند که جریان داوری را به نفع خودشان تمام کنند.

سرمربی صبا در مورد اظهارات دایی که او به همه چیز ورود می‌کند، گفت: من مرد و مردانه حرف‌هایم را زده‌ام و یک کلمه حرف را هم اینطرف و آنطرف نکرده‌ام اما ایشان گفته من این حرف‌ها را نزده‌ام. تو می‌خواهی به همه چیز ورود کنی، من پرسپولیسی‌ام که از پرسپولیس شکایت کرده‌ام؟ برخی بچه‌ها به نان شب خود محتاج بودند اما از پرسپولیس شکایت نکردند و این آقایان همه چیز را در توپ می‌بینند و انشاء لله وضعشان بهتر هم بشود. می‌گویند خانه هزار و 100 متری داری ناراحت می‌شوی و یا ماشین خوب داری ناراحت می‌شوی، مگر به آدم بگویند دارایی داری، باید ناراحت بشود.

وی ادامه داد: همه من را می‌شناسند، چه حملاتی به من شد، چه می‌شود وقتی می‌بازند همه چیز را می‌گویند و من کی این مسایل را عنوان کردم. من شش سال پیش این مسایل را گفتم اما آقایان می‌بازند این حرف‌ها را می‌زنند و فاصله استادیوم با مرکز شهر دور است هوادار نمی‌آید الان حسینی بازیکن 19 ساله قمی بازی می‌کند چرا هواداران نمی‌آیند؟ الان فوتسال در مرکز شهر است ولی ما اگر 25 نفر مان هم از قم باشد که درست نیست، چون فوتبال فرا مرزی است مثل بارسا و آرسنال یک نفر در این تیم‌ها از کشورشان هستند و این بازی‌ها باید در مرکز شهر برگزار شود و رفت و آمدها آسان باشد تا مردم راحت بازی را ببیند.

 

 

توییت بینا

9:06 (۲ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۲ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۲ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۲ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۲ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۲ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۲ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۲ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۲ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۲ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۲ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۲ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۲ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۲ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۲ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۲ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۲ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۲ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۲ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۲ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید