امروز: سه شنبه، ۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۱۳ Tuesday, 28 May 2024

دایی: مایلی‌کهن زیاد ادعا می‌کند

دایی: مایلی‌کهن زیاد ادعا می‌کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما نگران خیلی چیزها هستیم و متاسفانه نگرانی‌هایمان را نمی‌توانیم علنی بگوییم.

 
به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ، علی دایی پس از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل صبای قم گفت: نباید ظاهر آدم‌ها را ببینیم. من دو بار در دادگاه مایلی‌کهن را محکوم کردم و مرتبه دوم چون فوتبالی بود در رسانه‌ها مطرح نکردم و نمی‌دانم چه زمانی می‌خواهد از این کارها دست بردارد. شاید خیلی‌ها حرف من را بخوانند اما کسی حرف او را نمی‌خواند. حرفی که به ایشان ربطی ندارد می‌زند و بعد می‌گوید اخلاق‌گرا هستم.

وی در مورد بازی گفت: از جناح چپ یک اشتباه را چندبار تکرار کردیم و همیشه وقتی این اشتباه را مرتکب شوی گل می‌خوری. تیم‌هایی که دفاع می‌کنند بازی با آن‌ها سخت است و متاسفانه موقعیت‌ها را راحت از دست می‌دهیم و باید روی این مسئله بیشتر کار کنیم.

دایی گفت: ما نگران خیلی چیزها هستیم. متاسفانه نگرانی‌هایمان را نمی‌توانیم علنی بگوییم و من نمی‌دانم چه بگویم. در مورد چنین مسایلی جو درست می‌کنند. خودتان می‌بینید چه سوت‌هایی برای ما زده می‌شود و اگر در همان 10 دقیقه اول سه گل می‌زدیم این اتفاق رخ نمی‌داد.
وی ادامه داد: در برخی مسابقات پنالتی داشتیم و گل نزدیم و در برخی بازی‌ها هم گل زدیم و در بازی با فجر سپاسی هم بازی جوانمردانه را رعایت کردیم.

دایی در مورد اینکه اگر پیروز می‌شدیم به رده دوم صعود می‌کردیم، گفت: بازیکنان ما با عزم و اراده می‌خواستند پیروز شوند و هر چه امروز زدیم به در بسته خورد که در یک موقعیت توپ به تیر دروازه هم خورد اما گل نشد.
مایلی‌کهن: مرور کنید  چه کسی بیشترین اعتراض را داشت

مایلی کهن در مورد درگیری‌اش با علی دایی، گفت: در همه بازی‌ها کاری می‌کند که همه چیز تحت تاثیر خودش باشد و آیا لزومی دارد اعتراض کند؟ ما بچه نیستیم. متاسفانه چه بلایی آقایان سر محسن قهرمانی آوردند و اصل قضیه این است که پای یک بدنساز در میان است و حالا می‌خواهند همه چیز را تحت تاثیر قرار بدهند. فوتبال جنگ نیست.

مایلی‌کهن تصریح کرد: در این سال‌ها مرور کنید چه کسی بیشترین اعتراض را داشت. 11 هفته از روی نیمکت تکان نخوردم و مگر داوری به ضرر ما نبوده است؟ کار چاق کن آقایان می‌آمد همه چیز را درست می‌کرد که اسمشان را نماینده می‌گذازند! ببینید کار چاق کن‌ها چقدر درآمد دارند و چقدر مالیات می‌دهند؟

وی افزود: 5 میلیارد و 100 میلیون تومان قرارداد آقایان است اما می‌خواهند همه را له کنند و چند نفر را زیر پای خود له کنند و تازه می‌گویند عفو عمومی بدهید و هر کسی خطاکار بوده باید با او برخورد شود. من در یازده هفته یکبار هم در مورد داوری حرف نزدم، به نظر شما ما میزبان بودیم؟ امروز آمدند که جریان داوری را به نفع خودشان تمام کنند.

سرمربی صبا در مورد اظهارات دایی که او به همه چیز ورود می‌کند، گفت: من مرد و مردانه حرف‌هایم را زده‌ام و یک کلمه حرف را هم اینطرف و آنطرف نکرده‌ام اما ایشان گفته من این حرف‌ها را نزده‌ام. تو می‌خواهی به همه چیز ورود کنی، من پرسپولیسی‌ام که از پرسپولیس شکایت کرده‌ام؟ برخی بچه‌ها به نان شب خود محتاج بودند اما از پرسپولیس شکایت نکردند و این آقایان همه چیز را در توپ می‌بینند و انشاء لله وضعشان بهتر هم بشود. می‌گویند خانه هزار و 100 متری داری ناراحت می‌شوی و یا ماشین خوب داری ناراحت می‌شوی، مگر به آدم بگویند دارایی داری، باید ناراحت بشود.

وی ادامه داد: همه من را می‌شناسند، چه حملاتی به من شد، چه می‌شود وقتی می‌بازند همه چیز را می‌گویند و من کی این مسایل را عنوان کردم. من شش سال پیش این مسایل را گفتم اما آقایان می‌بازند این حرف‌ها را می‌زنند و فاصله استادیوم با مرکز شهر دور است هوادار نمی‌آید الان حسینی بازیکن 19 ساله قمی بازی می‌کند چرا هواداران نمی‌آیند؟ الان فوتسال در مرکز شهر است ولی ما اگر 25 نفر مان هم از قم باشد که درست نیست، چون فوتبال فرا مرزی است مثل بارسا و آرسنال یک نفر در این تیم‌ها از کشورشان هستند و این بازی‌ها باید در مرکز شهر برگزار شود و رفت و آمدها آسان باشد تا مردم راحت بازی را ببیند.

 

 

توییت بینا

10:34 (۷ ماه قبل) ۱

کشف محموله ۸۷۶ کیلوگرمی مواد مخدر در مرز بازرگان

10:33 (۷ ماه قبل) ۲

پیامک‌ ثبت‌نام واریز سود سهام عدالت جعلی است

10:33 (۷ ماه قبل) ۳

ورود ۲۵هزار معلم جدید به مدارس از ابتدای آبان

10:32 (۷ ماه قبل) ۴

توربین نیروگاه برق خرمشهر را دزدها برده اند

11:55 (۱۱ ماه قبل) ۵

ایران هیچ اغراقی در توان موشکی خود نمی کند

11:53 (۱۱ ماه قبل) ۶

درخواست مجلس از وزیر صمت برای ابطال انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی

11:53 (۱۱ ماه قبل) ۷

اخطار شورای رقابت به خودروسازان گران‌فروش

16:29 (۱۲ ماه قبل) ۸

رهبر انقلاب: توافق اشکالی ندارد اما زیرساخت‌های صنعت هسته‌ای نباید دست بخورد

16:28 (۱۲ ماه قبل) ۹

دستگیری اعضای باند اسکیمر در ارومیه

14:15 (۱۲ ماه قبل) ۱۰

کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض الحسنه دریافت کردند

14:15 (۱۲ ماه قبل) ۱۱

قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می‌شود

15:12 (۱ سال قبل) ۱۲

سلطان عمان وارد تهران شد

17:03 (۱ سال قبل) ۱۳

رئیس‌جمهور سه قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

16:59 (۱ سال قبل) ۱۴

ترکیه: ۹۶ کیلومتر از دیوار مرزی با ایران تکمیل شد

16:58 (۱ سال قبل) ۱۵

نیروهای طالبان اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند

16:57 (۱ سال قبل) ۱۶

بازنشستگان برای وام ۳۰میلیونی نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند

16:56 (۱ سال قبل) ۱۷

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو به ۱ میلیون نفر رسید

9:22 (۱ سال قبل) ۱۸

کرایۀ حمل کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

9:19 (۱ سال قبل) ۱۹

تروریست ها ۵ مرزبان را در سراوان شهید کردند

8:32 (۱ سال قبل) ۲۰

تمامی کارت های ملی تا سال ۱۴۰۵ اعتبار خواهند داشت

پربازدیدها

آخرین عناوین