امروز: جمعه، ۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰ Friday, 27 January 2023

درگیری پلیس با قاچاقچیان مسلح در ایرانشهر

درگیری پلیس با قاچاقچیان مسلح در ایرانشهر

‌جانشین فرمانده انتظامی ‌سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان مسلح و کشف یک تن و 420 کیلو گرم تریاک‌، مقادیری سلاح و مهمات و توقیف دو دستگاه خودور سبک در این استان خبر داد.
:
به گزارش سایت خبری بینانیوز ،‌ ابراهیم قربانزاده ‌با اعلام این خبر افزود: در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر و در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی از قاچاقچیان مسلح با استفاده از چند دستگاه خودرو تیزرو قصد جابه‌جایی مقادیر قابل توجهی مواد ‌مخدر در محور‌های فرعی شهرستان ‌خاش‌ را دارند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
:
به گزارش فارس وی با بیان اینکه ماموران پلیس با اشرافیت اطلاعاتی، خودروی تویوتا حامل مواد مخدر را که توسط چند دستگاه خودرو دیگر پشتیبانی می‌شد شناسایی کردند، اظهار داشت:‌ قاچاقچیان به محض مشاهده ماموران با تیراندازی به سمت پلیس با آنان به صورت مسلحانه درگیر شدند و پس از حدود یک ساعت درگیری، با توجه به آتش شدید پلیس و تنگ شدن عرصه بر سوداگران مسلح،این افراد با به جا گذاشتن خودرو حامل مواد مخدر و استفاده از تاریکی از شب و کوهستانی بودن منطقه از محل متواری شدند.
:
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در ‌خصوص مقدار مواد مخدر کشف شده در این عملیات گفت: در این عملیات ماموران در بازرسی دقیق از خودروی تویوتا قاچاقچیان‌، مقدار 900 کیلو گرم تریاک را به همراه مقادیری سلاح و مهمات مربوطه کشف کردند.
:
قربانزاده بیان داشت: ماموران انتظامی شهرستان خاش در ادامه این عملیات پس از اطلاع از دپو مقادیری مواد مخدر در اطراف یکی از روستاهای این شهرستان بلافاصله اکیپ‌هایی عملیاتی به محل مورد نظر اعزام شدند و در پاکسازی منطقه مقدار 120 کیلو گرم تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای در لا‌به‌لای خار و خاشاک مخفی شده بود را کشف کردند.
:
وی از اجرای یک عملیات موفق پلیسی دیگر در شهرستان ایرانشهر خبر داد و گفت: در این عملیات شبانه مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با انجام اقدامات گسترده تخصصی و اشرافیت اطلاعاتی از فعالیت یک باند دیگر از قاچاقچیان که قصد انتقال مواد مخدر از شهرستان ایرانشهر را داشتند مطلع شدند و پس از شناسایی یک دستگاه خودروی پژو 405 حامل مواد مخدر در محور ایرانشهر ـ خاش ‌به سوداگران مرگ دستور ایست داده که این قاچاقچیان مسلح بدون توجه به دستور پلیس با تیراندازی به سمت آنها با مأموران درگیر شدند.
:
جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان خاطرنشان کرد: پس از مدت درگیری و تنگ شدن عرصه بر قاچاقچیان، این افراد با به جا گذاشتن خودروی پژو حامل 400 کیلوگرم تریاک و مقادیری سلاح و  مهمات از محل متواری شدند و تلاش‌های پلیس برای شناسایی و دستگیری این افراد همچنان ادامه دارد.
:
این مقام ارشد انتظامی در پایان خاطر‌نشان کرد: نیروی انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی و استفاده از توان موجود در تمام اقشار اجتماعی و اجرای طرح‌های مختلف انتظامی اجازه نخواهد داد افراد سود‌جو و فرصت‌طلب به اهداف پلید خود دست پیدا کنند و در هیچ نقطه‌ای از این استان پهناور احساس آرامش کنند.
./.

توییت بینا

9:06 (۳ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۳ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۳ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۳ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۳ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۳ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۳ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۳ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۳ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۳ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۳ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۳ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۳ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۳ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۳ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۳ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۳ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۳ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۳ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۳ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید