امروز: سه شنبه، ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۵۱ Tuesday, 23 April 2024

درگیری پلیس با قاچاقچیان مسلح در ایرانشهر

درگیری پلیس با قاچاقچیان مسلح در ایرانشهر

‌جانشین فرمانده انتظامی ‌سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان مسلح و کشف یک تن و 420 کیلو گرم تریاک‌، مقادیری سلاح و مهمات و توقیف دو دستگاه خودور سبک در این استان خبر داد.
:
به گزارش سایت خبری بینانیوز ،‌ ابراهیم قربانزاده ‌با اعلام این خبر افزود: در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر و در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی از قاچاقچیان مسلح با استفاده از چند دستگاه خودرو تیزرو قصد جابه‌جایی مقادیر قابل توجهی مواد ‌مخدر در محور‌های فرعی شهرستان ‌خاش‌ را دارند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
:
به گزارش فارس وی با بیان اینکه ماموران پلیس با اشرافیت اطلاعاتی، خودروی تویوتا حامل مواد مخدر را که توسط چند دستگاه خودرو دیگر پشتیبانی می‌شد شناسایی کردند، اظهار داشت:‌ قاچاقچیان به محض مشاهده ماموران با تیراندازی به سمت پلیس با آنان به صورت مسلحانه درگیر شدند و پس از حدود یک ساعت درگیری، با توجه به آتش شدید پلیس و تنگ شدن عرصه بر سوداگران مسلح،این افراد با به جا گذاشتن خودرو حامل مواد مخدر و استفاده از تاریکی از شب و کوهستانی بودن منطقه از محل متواری شدند.
:
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در ‌خصوص مقدار مواد مخدر کشف شده در این عملیات گفت: در این عملیات ماموران در بازرسی دقیق از خودروی تویوتا قاچاقچیان‌، مقدار 900 کیلو گرم تریاک را به همراه مقادیری سلاح و مهمات مربوطه کشف کردند.
:
قربانزاده بیان داشت: ماموران انتظامی شهرستان خاش در ادامه این عملیات پس از اطلاع از دپو مقادیری مواد مخدر در اطراف یکی از روستاهای این شهرستان بلافاصله اکیپ‌هایی عملیاتی به محل مورد نظر اعزام شدند و در پاکسازی منطقه مقدار 120 کیلو گرم تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای در لا‌به‌لای خار و خاشاک مخفی شده بود را کشف کردند.
:
وی از اجرای یک عملیات موفق پلیسی دیگر در شهرستان ایرانشهر خبر داد و گفت: در این عملیات شبانه مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با انجام اقدامات گسترده تخصصی و اشرافیت اطلاعاتی از فعالیت یک باند دیگر از قاچاقچیان که قصد انتقال مواد مخدر از شهرستان ایرانشهر را داشتند مطلع شدند و پس از شناسایی یک دستگاه خودروی پژو 405 حامل مواد مخدر در محور ایرانشهر ـ خاش ‌به سوداگران مرگ دستور ایست داده که این قاچاقچیان مسلح بدون توجه به دستور پلیس با تیراندازی به سمت آنها با مأموران درگیر شدند.
:
جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان خاطرنشان کرد: پس از مدت درگیری و تنگ شدن عرصه بر قاچاقچیان، این افراد با به جا گذاشتن خودروی پژو حامل 400 کیلوگرم تریاک و مقادیری سلاح و  مهمات از محل متواری شدند و تلاش‌های پلیس برای شناسایی و دستگیری این افراد همچنان ادامه دارد.
:
این مقام ارشد انتظامی در پایان خاطر‌نشان کرد: نیروی انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی و استفاده از توان موجود در تمام اقشار اجتماعی و اجرای طرح‌های مختلف انتظامی اجازه نخواهد داد افراد سود‌جو و فرصت‌طلب به اهداف پلید خود دست پیدا کنند و در هیچ نقطه‌ای از این استان پهناور احساس آرامش کنند.
./.

توییت بینا

10:34 (۶ ماه قبل) ۱

کشف محموله ۸۷۶ کیلوگرمی مواد مخدر در مرز بازرگان

10:33 (۶ ماه قبل) ۲

پیامک‌ ثبت‌نام واریز سود سهام عدالت جعلی است

10:33 (۶ ماه قبل) ۳

ورود ۲۵هزار معلم جدید به مدارس از ابتدای آبان

10:32 (۶ ماه قبل) ۴

توربین نیروگاه برق خرمشهر را دزدها برده اند

11:55 (۱۰ ماه قبل) ۵

ایران هیچ اغراقی در توان موشکی خود نمی کند

11:53 (۱۰ ماه قبل) ۶

درخواست مجلس از وزیر صمت برای ابطال انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی

11:53 (۱۰ ماه قبل) ۷

اخطار شورای رقابت به خودروسازان گران‌فروش

16:29 (۱۱ ماه قبل) ۸

رهبر انقلاب: توافق اشکالی ندارد اما زیرساخت‌های صنعت هسته‌ای نباید دست بخورد

16:28 (۱۱ ماه قبل) ۹

دستگیری اعضای باند اسکیمر در ارومیه

14:15 (۱۱ ماه قبل) ۱۰

کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض الحسنه دریافت کردند

14:15 (۱۱ ماه قبل) ۱۱

قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می‌شود

15:12 (۱۱ ماه قبل) ۱۲

سلطان عمان وارد تهران شد

17:03 (۱۱ ماه قبل) ۱۳

رئیس‌جمهور سه قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

16:59 (۱۱ ماه قبل) ۱۴

ترکیه: ۹۶ کیلومتر از دیوار مرزی با ایران تکمیل شد

16:58 (۱۱ ماه قبل) ۱۵

نیروهای طالبان اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند

16:57 (۱۱ ماه قبل) ۱۶

بازنشستگان برای وام ۳۰میلیونی نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند

16:56 (۱۱ ماه قبل) ۱۷

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو به ۱ میلیون نفر رسید

9:22 (۱۱ ماه قبل) ۱۸

کرایۀ حمل کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

9:19 (۱۱ ماه قبل) ۱۹

تروریست ها ۵ مرزبان را در سراوان شهید کردند

8:32 (۱۱ ماه قبل) ۲۰

تمامی کارت های ملی تا سال ۱۴۰۵ اعتبار خواهند داشت

پربازدیدها

آخرین عناوین