امروز: سه شنبه، ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۶ Tuesday, 5 December 2023

دعوت نکونام، رحمتی و موسوی به کمیته اخلاق

دعوت نکونام، رحمتی و موسوی به کمیته اخلاق

رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از دعوت جواد نکونام، مهدی رحمتی و ایمان موسوی به این کمیته خبر داد و گفت: می‌خواهیم در راستای پاکسازی فوتبال ایران اطلاعات و صحبت‌های این بازیکنان درباره باشگاه استقلال، امیر قلعه‌نویی و اطرافیانش را بشنویم.

 

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز ، محمدزاده در گفت‌وگو با ایسنا ، از دعوت جواد نکونام،‌ سید مهدی رحمتی و سید ایمان موسوی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال خبر داد و اظهار کرد: از این سه بازیکن به خاطر اظهاراتی که درباره امیر قلعه‌نویی بیان کرده بودند، دعوت می‌کنیم تا به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال آمده و اطلاعاتی که درباره باشگاه استقلال و همین طور امیر قلعه‌نویی دارند را بیان کنند.

 

وی افزود: بعد از مصاحبه‌ای که جواد نکونام درباره قلعه‌نویی و اطرافیانش داشت، ایمان موسوی هم مطالبی را بیان کرد و ما احساس کردیم شاید مسائلی وجود دارد که باید در جهت سالم‌سازی فضای فوتبال کشور آن‌ها را مورد تحقیق قرار داده و به یک سری حقایق احتمالی برسیم. همچنین رحمتی هم ظاهرا مصاحبه‌ای را چند روز پیش در یکی از برنامه‌های تلویزیونی انجام داده و عنوان کرده که مسائلی را از استقلال می‌داند که اگر بگوید هواداران این تیم تعجب می‌کنند! ما نمی‌دانستیم جواد نکونام در ایران است و به این خاطر فعلا نامی از او نبرده بودیم اما الان که می‌دانیم از او هم دعوت می‌کنیم تا برای بیان اظهاراتش و همین طور یک سری سوالاتی که ما درباره استقلال داریم به کمیته اخلاق بیاید.

 

رییس کمیته اخلاق در پاسخ به اینکه آیا این بازیکنان مجبور هستند در کمیته حاضر شوند، تصریح کرد: ما بحث اجبار را مطرح نمی‌کنیم. کمیته اخلاق برای سالم‌سازی و شفاف‌سازی فوتبال ایران همه تلاشش را می‌کند و همه ما باید دست به دست هم دهیم تا این مهم محقق شود. با شناختی که از این بازیکنان دارم آن‌ها هم از این موضوع استقبال می‌کنند. آنها اگر مطالبی دارند باید برای پاکسازی فوتبال بیان کنند و در صورتی که کار درستی در این پروسه انجام شود ما حتی از آن‌ها تقدیر هم می‌کنیم.

 

محمدزاده در پاسخ به اینکه آیا از قلعه‌نویی هم برای حضور در کمیته اخلاف دعوت خواهید کرد به ایسنا گفت: فعلا نیازی به این کار نیست. ما ابتدا باید اطلاعات و مسائلی که این بازیکنان از وجودش خبر دادند را دریافت کنیم و در صورتی که همراه با اسناد و مدارک به این نتیجه برسیم که تخلفاتی وجود دارد، آن وقت پای احضار به میان می‌آید. در آن صورت ما می‌توانیم قلعه‌نویی یا هر شخص دیگری که نامش مطرح می‌شود را برای پاسخگویی به اتهامات وارده به کمیته اخلاق دعوت کنیم اما در حال حاضر که چیزی وجود ندارد دلیلی هم برای احضار یا دعوت از قلعه‌نویی یا هر شخص دیگری وجود ندارد. صحبت‌های ما باید با اسناد و دلایل قانع کننده باشد.

 

وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود امیر قلعه‌نویی از جواد نکونام شکایت کرده است و آیا او می‌تواند به مرجعی خارج از جامعه فوتبال شکایت کند، به ایسنا گفت: خیر، طبق قانون چنین نیست و رسیدگی به مشکلات و دعاوی فوتبالی باید درون جامعه فوتبال و ارکان قضایی تعریف شده آن، رسیدگی شود.

 

انتهای پیام

 

توییت بینا

10:34 (۱ ماه قبل) ۱

کشف محموله ۸۷۶ کیلوگرمی مواد مخدر در مرز بازرگان

10:33 (۱ ماه قبل) ۲

پیامک‌ ثبت‌نام واریز سود سهام عدالت جعلی است

10:33 (۱ ماه قبل) ۳

ورود ۲۵هزار معلم جدید به مدارس از ابتدای آبان

10:32 (۱ ماه قبل) ۴

توربین نیروگاه برق خرمشهر را دزدها برده اند

11:55 (۶ ماه قبل) ۵

ایران هیچ اغراقی در توان موشکی خود نمی کند

11:53 (۶ ماه قبل) ۶

درخواست مجلس از وزیر صمت برای ابطال انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی

11:53 (۶ ماه قبل) ۷

اخطار شورای رقابت به خودروسازان گران‌فروش

16:29 (۶ ماه قبل) ۸

رهبر انقلاب: توافق اشکالی ندارد اما زیرساخت‌های صنعت هسته‌ای نباید دست بخورد

16:28 (۶ ماه قبل) ۹

دستگیری اعضای باند اسکیمر در ارومیه

14:15 (۶ ماه قبل) ۱۰

کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض الحسنه دریافت کردند

14:15 (۶ ماه قبل) ۱۱

قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می‌شود

15:12 (۶ ماه قبل) ۱۲

سلطان عمان وارد تهران شد

17:03 (۶ ماه قبل) ۱۳

رئیس‌جمهور سه قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

16:59 (۶ ماه قبل) ۱۴

ترکیه: ۹۶ کیلومتر از دیوار مرزی با ایران تکمیل شد

16:58 (۶ ماه قبل) ۱۵

نیروهای طالبان اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند

16:57 (۶ ماه قبل) ۱۶

بازنشستگان برای وام ۳۰میلیونی نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند

16:56 (۶ ماه قبل) ۱۷

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو به ۱ میلیون نفر رسید

9:22 (۷ ماه قبل) ۱۸

کرایۀ حمل کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

9:19 (۷ ماه قبل) ۱۹

تروریست ها ۵ مرزبان را در سراوان شهید کردند

8:32 (۷ ماه قبل) ۲۰

تمامی کارت های ملی تا سال ۱۴۰۵ اعتبار خواهند داشت

آخرین عناوین