امروز: چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۵۰ Wednesday, 22 May 2024

سردار نقـدی: آمریکا اطلاعات صحیح نظامی را از من بگیرد

سردار نقـدی: آمریکا اطلاعات صحیح نظامی را از من بگیرد

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: باید از ظرفیت جنبش غیرمتعهدها استفاده کرد و اجماع جهانی برای برگزاری رفراندوم در فلسطین را با حضور ساکنین اصلی این سرزمین برگزار کرد.

به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ، به نقل از ایسنا ، سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در کنگره شهدای جهاد علمی با اشاره به اینکه وزیر امور خارجه گفته که دیپلماسی، بیانیه خواندن نیست و باید به دنبال تعامل بود، خاطر نشان کرد: ما هم معتقدیم بیانیه خواندن کافی نیست. جمهوری اسلامی سالهاست که اعلام کرده که در فلسطین باید رفراندومی با حضور ساکنین اصلی این سرزمین برگزار شود. اکنون باید با دنیا تعامل کرد و اجماع جهانی برای برگزاری رفراندوم ایجاد کنیم.

 

نقدی گفت: دشمن اینگونه القاء می کند که ترور ها و جنایاتش برای مقابله با برنامه هسته ای و نظامی ایران است، اما آنها در حقیقت با پیشرفت علمی کشور مخالفند.

 

نقدی در ادامه بدون نام بردن از ظریف با اشاره به سخنان منسوب به او افزود: بعضی از دوستان برآورد نادرستی از قدرت تسلیحاتی ما ارائه دادند که کار درستی نبود و در واقع ناشی گری سیاسی بود. ما باید در مذاکرات خود را مقتدر نشان دهیم که اینگونه هم هست و ما هم مقتدر هستیم. آمریکا باید اطلاعات صحیح نظامی را از افرادی همچون من بگیرد تا از مسئولان سیاسی.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اگر آمریکا دست از پا خطا کند کار به بسیجی ها نمی رسد، اظهار کرد: همان نیروهای مسلح ما سلاح هایی آماده کردند که آمریکا با آن سلاح ها تسلیم خواهد شد.

 

وی همچنین با بیان اینکه در دوران جنگ تحمیلی ما به لحاظ علمی عقب مانده بودیم، افزود: اکنون به این توانمندی علمی رسیده ایم که هر نقطه ای را به وسیله سلاح های خود مورد هدف قرار دهیم. این علم در کشور نهادینه شده است و دانشگاه های صنعتی ما می توانند این کار را انجام دهند. با این وجود دریافت اجازه برای ساختن چنین سلاح ها یک مسئله دیگر است.

 

نقدی در ادامه افزود: آمریکایی ها همه اطلاعات را درباره کشور ما ندارد، ولی از بسیاری از توانمندی های ما اطلاع دارند. آنها به دلیل فقدان وحدت داخلی و مشکلات اقتصادی توانمندی اقدام نظامی علیه کشور ما را ندارد، اما همواره بیان می کنند که گزینه نظامی روی میز است.

 

نقدی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: آمریکا با استقلال، آزادی و اسلام کشور ما مخالف است، آنها با الگو شدن نظام اسلامی مخالفند. آنها اکنون یک جنگ علمی برای مقابله با پیشرفت های علمی علیه ما به راه انداختند، زیرا علم قدرت آفرین است و ما را از زورگویان بی نیاز می کند.

 

وی القای خودباختگی و ناامیدی، فریب نخبگان، تحریم علمی کشور، ایجاد مزاحمت برای دانشمندان ایرانی در خارج از ایران، نفوذ و خرابکاری در مراکز پژوهشی، جاسوسی علمی، آشفته کردن فضای دانشگاه های کشور و ترور دانشمندان را از اقدامات دشمنان در جنگ علمی علیه کشورمان نام برد.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان با بیان اینکه شهدای علمی سه فضلیت ایمان، علم و جهاد را در هم آمیختند، خاطرنشان کرد: دانشجویان و اساتید برای طی مسیر علم و ایمان باید این شهدا را الگو قرار داده و در عرصه جهاد علمی پایمردی کنند تا تولید علم و فناوری شتاب پیدا کند. مسیر جهاد علمی باید تا محو کامل رژیم صهیونیستی و خشاندن ریشه ترور ادامه یابد.

./.

توییت بینا

10:34 (۷ ماه قبل) ۱

کشف محموله ۸۷۶ کیلوگرمی مواد مخدر در مرز بازرگان

10:33 (۷ ماه قبل) ۲

پیامک‌ ثبت‌نام واریز سود سهام عدالت جعلی است

10:33 (۷ ماه قبل) ۳

ورود ۲۵هزار معلم جدید به مدارس از ابتدای آبان

10:32 (۷ ماه قبل) ۴

توربین نیروگاه برق خرمشهر را دزدها برده اند

11:55 (۱۱ ماه قبل) ۵

ایران هیچ اغراقی در توان موشکی خود نمی کند

11:53 (۱۱ ماه قبل) ۶

درخواست مجلس از وزیر صمت برای ابطال انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی

11:53 (۱۱ ماه قبل) ۷

اخطار شورای رقابت به خودروسازان گران‌فروش

16:29 (۱۲ ماه قبل) ۸

رهبر انقلاب: توافق اشکالی ندارد اما زیرساخت‌های صنعت هسته‌ای نباید دست بخورد

16:28 (۱۲ ماه قبل) ۹

دستگیری اعضای باند اسکیمر در ارومیه

14:15 (۱۲ ماه قبل) ۱۰

کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض الحسنه دریافت کردند

14:15 (۱۲ ماه قبل) ۱۱

قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می‌شود

15:12 (۱۲ ماه قبل) ۱۲

سلطان عمان وارد تهران شد

17:03 (۱۲ ماه قبل) ۱۳

رئیس‌جمهور سه قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

16:59 (۱۲ ماه قبل) ۱۴

ترکیه: ۹۶ کیلومتر از دیوار مرزی با ایران تکمیل شد

16:58 (۱۲ ماه قبل) ۱۵

نیروهای طالبان اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند

16:57 (۱۲ ماه قبل) ۱۶

بازنشستگان برای وام ۳۰میلیونی نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند

16:56 (۱۲ ماه قبل) ۱۷

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو به ۱ میلیون نفر رسید

9:22 (۱ سال قبل) ۱۸

کرایۀ حمل کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

9:19 (۱ سال قبل) ۱۹

تروریست ها ۵ مرزبان را در سراوان شهید کردند

8:32 (۱ سال قبل) ۲۰

تمامی کارت های ملی تا سال ۱۴۰۵ اعتبار خواهند داشت

پربازدیدها

آخرین عناوین