امروز: یکشنبه، ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۳ Sunday, 22 May 2022

سردار نقـدی: آمریکا اطلاعات صحیح نظامی را از من بگیرد

سردار نقـدی: آمریکا اطلاعات صحیح نظامی را از من بگیرد

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: باید از ظرفیت جنبش غیرمتعهدها استفاده کرد و اجماع جهانی برای برگزاری رفراندوم در فلسطین را با حضور ساکنین اصلی این سرزمین برگزار کرد.

به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ، به نقل از ایسنا ، سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در کنگره شهدای جهاد علمی با اشاره به اینکه وزیر امور خارجه گفته که دیپلماسی، بیانیه خواندن نیست و باید به دنبال تعامل بود، خاطر نشان کرد: ما هم معتقدیم بیانیه خواندن کافی نیست. جمهوری اسلامی سالهاست که اعلام کرده که در فلسطین باید رفراندومی با حضور ساکنین اصلی این سرزمین برگزار شود. اکنون باید با دنیا تعامل کرد و اجماع جهانی برای برگزاری رفراندوم ایجاد کنیم.

 

نقدی گفت: دشمن اینگونه القاء می کند که ترور ها و جنایاتش برای مقابله با برنامه هسته ای و نظامی ایران است، اما آنها در حقیقت با پیشرفت علمی کشور مخالفند.

 

نقدی در ادامه بدون نام بردن از ظریف با اشاره به سخنان منسوب به او افزود: بعضی از دوستان برآورد نادرستی از قدرت تسلیحاتی ما ارائه دادند که کار درستی نبود و در واقع ناشی گری سیاسی بود. ما باید در مذاکرات خود را مقتدر نشان دهیم که اینگونه هم هست و ما هم مقتدر هستیم. آمریکا باید اطلاعات صحیح نظامی را از افرادی همچون من بگیرد تا از مسئولان سیاسی.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اگر آمریکا دست از پا خطا کند کار به بسیجی ها نمی رسد، اظهار کرد: همان نیروهای مسلح ما سلاح هایی آماده کردند که آمریکا با آن سلاح ها تسلیم خواهد شد.

 

وی همچنین با بیان اینکه در دوران جنگ تحمیلی ما به لحاظ علمی عقب مانده بودیم، افزود: اکنون به این توانمندی علمی رسیده ایم که هر نقطه ای را به وسیله سلاح های خود مورد هدف قرار دهیم. این علم در کشور نهادینه شده است و دانشگاه های صنعتی ما می توانند این کار را انجام دهند. با این وجود دریافت اجازه برای ساختن چنین سلاح ها یک مسئله دیگر است.

 

نقدی در ادامه افزود: آمریکایی ها همه اطلاعات را درباره کشور ما ندارد، ولی از بسیاری از توانمندی های ما اطلاع دارند. آنها به دلیل فقدان وحدت داخلی و مشکلات اقتصادی توانمندی اقدام نظامی علیه کشور ما را ندارد، اما همواره بیان می کنند که گزینه نظامی روی میز است.

 

نقدی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: آمریکا با استقلال، آزادی و اسلام کشور ما مخالف است، آنها با الگو شدن نظام اسلامی مخالفند. آنها اکنون یک جنگ علمی برای مقابله با پیشرفت های علمی علیه ما به راه انداختند، زیرا علم قدرت آفرین است و ما را از زورگویان بی نیاز می کند.

 

وی القای خودباختگی و ناامیدی، فریب نخبگان، تحریم علمی کشور، ایجاد مزاحمت برای دانشمندان ایرانی در خارج از ایران، نفوذ و خرابکاری در مراکز پژوهشی، جاسوسی علمی، آشفته کردن فضای دانشگاه های کشور و ترور دانشمندان را از اقدامات دشمنان در جنگ علمی علیه کشورمان نام برد.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان با بیان اینکه شهدای علمی سه فضلیت ایمان، علم و جهاد را در هم آمیختند، خاطرنشان کرد: دانشجویان و اساتید برای طی مسیر علم و ایمان باید این شهدا را الگو قرار داده و در عرصه جهاد علمی پایمردی کنند تا تولید علم و فناوری شتاب پیدا کند. مسیر جهاد علمی باید تا محو کامل رژیم صهیونیستی و خشاندن ریشه ترور ادامه یابد.

./.

توییت بینا

9:06 (۲ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۲ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۲ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۲ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۲ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۲ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۲ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۲ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۲ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۲ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۲ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۲ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۲ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۲ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۲ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۲ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۲ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۲ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۲ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۲ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید