امروز: شنبه، ۱۸ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۰۶ Saturday, 9 December 2023

سرلشکر جعفری: دشمن جرأت تجاوز ندارد

سرلشکر جعفری: دشمن جرأت تجاوز ندارد

فرمانده کل سپاه گفت: امروز آمادگی بسیجیان به آن میزان است که دشمنان جرأت نگاه چپ به ایران را ندارند، امروز بسیجیان با تأسی از آرمان‌های امام و انقلاب و اسلام در برابر هر رژیم و هر ارتشی می‌ایستند و با آن مقابله می‌کنند.

:

به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ،‌ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمادگی امروز بسیجیان و نیروهای نظامی و بسیجی قطعاً بسیار عمیق‌تر و بیشتر از دوران دفاع مقدس است.
:
به گزارش ایسنا، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه عصر امروز با حضور در ارودگاه قدس علویجه اصفهان و پس از سان دیدن از گردان‌های حاضر در میدان رزم، اظهار کرد: شکوه این میدان که تنها گوشه‌ای از آمادگی‌های همه جانبه امنیتی دفاعی بسیجیان است در راستای همان آمادگی‌های آحاد مردم در دوران دفاع مقدس است.
:
وی افزود: دوران دفاع مقدس که همه مجد و عظمت امروز انقلاب اسلامی مدیون آن دوران است، با حضور آحاد و اقشار مختلف مردم به پیروزی رسید.
:
فرمانده کل سپاه تصریح کرد: حضور گسترده مردم در دوران پیروزی انقلاب اسلامی باعث خنثی‌سازی توطئه‌ها از سوی دشمنان شد و آنهایی که از این راه مأیوس شده بودند جنگ را به این ملت و نظام تحمیل کردند.
:
وی افزود: اما به کوری چشم دشمنان نظام و انقلاب مردم بار دیگر با حضور خود پیروزی آفریدند.
:
سرلشکر جعفری تأکید کرد: بدون شک یکی از مهم‌ترین دستاوردهای مهم دفاع مقدس صدور انقلاب اسلامی به جهان بود و انقلاب و آرمان‌های آن در دفاع مقدس به جهانیان صادر شد.
:
وی در ادامه با اشاره به الگوگیری برخی از گروه‌ها و کشورهای منطقه از بسیجیان ایران به تشکیل گروه‌های مقاومت در لبنان، فلسطین، سوریه و غزه علیه استکبار جهانی پرداخت.
:
فرمانده کل سپاه اظهار کرد: دفاع مقدس و انقلاب اسلامی به عنوان کانون جوشان در نظام جمهوری اسلامی مشخص است و آمادگی امروز بسیجیان و نیروهای نظامی و بسیجی قطعاً بسیار عمیق‌تر و بیشتر از دوران دفاع مقدس است.
:
وی در ادامه با اشاره مجدد به گردان‌های عاشورا، بیت‌المقدس، امام علی و امام حسین (ع) و آمادگی تخصصی آنها اظهار داشت:‌ امروز آمادگی بسیجیان در عرصه‌های مختلف تهدید شکل گرفته است و این آمادگی در معرض دید دشمنان است و آنان بیش از هر کس دیگری به آمادگی بسیجیان ولایت‌مدار واقف هستند.
:
سرلشکر جعفری توضیح داد: تهدیدات امروز نظام جمهوری اسلامی فقط نظامی نیست بر همین اساس بسیجیان وظیفه دارند که در ابعاد مختلف آمادگی همه جانبه کسب کنند.
:
فرمانده کل سپاه گفت: امروز آمادگی بسیجیان به آن میزان است که دشمنان جرأت نگاه چپ به ایران را ندارند، امروز بسیجیان با تأسی از آرمان‌های امام و انقلاب و اسلام در برابر هر رژیم و هر ارتشی می‌ایستند و با آن مقابله می‌کنند.
:
وی اظهار کرد: امروز جنگ دولت‌ها با دولت‌ها دیگر نیست، جنگ‌های آتی جنگ‌ ملت‌ها با دولت‌های خاصم و مستکبر است.
:
سرلشکر جعفری بیان کرد: تردید نداریم که روزی ما با دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی در منطقه وارد جنگ خواهیم شد، البته قطعاً شروع‌کننده جنگ ما نخواهیم بود و این درگیری رخ خواهد داد و به همین منظور ما باید برای آن روز آمادگی کامل داشته باشیم.
:
وی در ادامه سخنان خود ضمن توضیح مختصر پیرامون گردان‌های عاشورا و کارکرد آنها افزود: امروز یکی از تهدیدات ما تهدید نظامی و دفاعی است اما تهدید مهمتری که امنیت مردم را تهدید می‌کند تهدیدات نرم دشمن همچون فتنه 88 است که اگر بسیجیان نبودند سرنوشت آن مشخص نبود.
:
فرمانده کل سپاه اظهار کرد:‌ بعد از فتنه 88 ما برای بسیج گردان‌های امام علی (ع) را با آمادگی‌های تخصصی و برای مأموریت‌های شهری آماده کردیم و امروز این گردان‌ها و بسیجیان با آمادگی کامل پاسخگوی هر نوع تهدید دشمن علیه نظام و انقلاب است.
:
سرلشکر جعفری ابراز کرد: در حال حاضر همه جبهه کفر در برابر همه جبهه حق و اسلام ایستاده است و این مبارزه برگرفته از ایستادگی سید و سالار شهیدان و یاران باوفایش است.
:
وی عنوان کرد: بستر آمادگی همه جانبه بسیجیان امروز چیزی جز ولایت فقیه، اعتقاد به امام حسین (ع) و اسلام نیست و این همان رکن اساسی است که دشمنان در صدد تضعیف آن هستند.

./.

توییت بینا

10:34 (۲ ماه قبل) ۱

کشف محموله ۸۷۶ کیلوگرمی مواد مخدر در مرز بازرگان

10:33 (۲ ماه قبل) ۲

پیامک‌ ثبت‌نام واریز سود سهام عدالت جعلی است

10:33 (۲ ماه قبل) ۳

ورود ۲۵هزار معلم جدید به مدارس از ابتدای آبان

10:32 (۲ ماه قبل) ۴

توربین نیروگاه برق خرمشهر را دزدها برده اند

11:55 (۶ ماه قبل) ۵

ایران هیچ اغراقی در توان موشکی خود نمی کند

11:53 (۶ ماه قبل) ۶

درخواست مجلس از وزیر صمت برای ابطال انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی

11:53 (۶ ماه قبل) ۷

اخطار شورای رقابت به خودروسازان گران‌فروش

16:29 (۶ ماه قبل) ۸

رهبر انقلاب: توافق اشکالی ندارد اما زیرساخت‌های صنعت هسته‌ای نباید دست بخورد

16:28 (۶ ماه قبل) ۹

دستگیری اعضای باند اسکیمر در ارومیه

14:15 (۶ ماه قبل) ۱۰

کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض الحسنه دریافت کردند

14:15 (۶ ماه قبل) ۱۱

قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می‌شود

15:12 (۶ ماه قبل) ۱۲

سلطان عمان وارد تهران شد

17:03 (۷ ماه قبل) ۱۳

رئیس‌جمهور سه قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

16:59 (۷ ماه قبل) ۱۴

ترکیه: ۹۶ کیلومتر از دیوار مرزی با ایران تکمیل شد

16:58 (۷ ماه قبل) ۱۵

نیروهای طالبان اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند

16:57 (۷ ماه قبل) ۱۶

بازنشستگان برای وام ۳۰میلیونی نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند

16:56 (۷ ماه قبل) ۱۷

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو به ۱ میلیون نفر رسید

9:22 (۷ ماه قبل) ۱۸

کرایۀ حمل کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

9:19 (۷ ماه قبل) ۱۹

تروریست ها ۵ مرزبان را در سراوان شهید کردند

8:32 (۷ ماه قبل) ۲۰

تمامی کارت های ملی تا سال ۱۴۰۵ اعتبار خواهند داشت

پربازدیدها

آخرین عناوین