امروز: یکشنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳ Sunday, 9 May 2021

سعید حدادیان: مداحان برای مجلس لیست جدا می‌دهند

سعید حدادیان: مداحان برای مجلس لیست جدا می‌دهند

عضو شورای مركزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی از توصیه مهم مداح معروف كشور برای وحدت اصولگرایان در انتخابات پیش رو خبر داد.
:
به گزارش سایت خبری بینانیوز ، مجتبی توانگر در گفتگو با جهان نیوز با اشاره به گفتگویش با سعید حدادیان گفت كه این مداح معروف نسبت به تحركات اخیر اصلاح طلبان برای انتخابات هشدار داد و تاكید كرد كه اگر اصولگرایان بخواهند در انتخابات آتی هچون سال ۹۲ عمل كنند، قطعا شكست خواهند خورد.
:
جهان نیوز نوشت:مسؤول سابق روابط عمومی جبهه متحد اصولگرایان این را هم گفت كه حدادیان از تك روی برخی طیف های اصولگرا در دوره های گذشته انتقاد كرده و تاكید داشت برای وحدت حداكثری میان همه طیف های اصولگرا نیاز است كه برخی از مواضع خود كوتاه بیایند.
:
حدادیان با بیان اینكه یكی از اشتباهات ما این است كه در انتخابات سراغ آدم های غیر روحانی می رویم گفت: خبرهای خوبی از وحدت اصولگرایان به گوش می رسد اما در نهایت اگر آقایان به وحدت نرسند مداحان لیست جداگانه ای خواهند داد.:
:
./.

۱ دیدگاه برای این خبر ثبت شده است.

 1. در عالم کائنات تنها خدا بود خدائی که الله صمد، لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد بود(خداوند یکتا، بی نیاز، نه زاییده و نه زاییده شده و درعین حال بی همتا). دیگر عضو برجسته این عالم معنا جمع کثیری از فرشتگان بودند که شمارشان بیشمار بود (بزرگ‌ترین و عظیم‌ترین سربازان خدا)، و دارای صنف مختلف از جمله حمل عرش خدا، فرشتگان بهشت و جهنم و فرشتگان مقرب و…و چون از خاک نبودند خاکی هم نبودند. خوابشان نامعلوم، خوراکشان نامعلوم، بدون زاد ولد، بدون خطا، بدون جنسیت و همیشه در حال عبادت، اطاعت امر و انجام ماموریت. شیطان و جن(شيطان از فرشتگان نبود بلكه از جن بود. پس یک جنس و یک قوم هستند) بعنوان عضو سوم آفرینش یک شباهت هائی هم به ما و هم فرشتگان داشتند(نیمه انسان و نیمه فرشته). با فرشتگان تفاوت داشتند چون نوعا از جنس آتش بودند درحالیکه فرشتگان از جنس نور بودند. فرشتگان بی خطا و شیطان (جن) پر خطا بودند. اما هر دو نامرئی بودند. تعداد اینها هم کم نبود اما نه به تعداد فرشتگان. چون نیازی به کثرت ایشان نبود. کم شان زیاد، جمع شان جمع و کارشان بین عبادت تا خیانت. چون انسان مکلف، دارای دو جنس، دارای زاد و ولد، مرگ و معاد، حشر و نشر، عذاب و پاداش، صاحب اختیار، دانا و نادان، با عقاید مختلف و اديان مختلف، بعضی كافر، بعضی فاسق، بعضی ظالم. بزرگ بزرگشان شیطان بود که به قرب خدا رسید، به خود غره شد، تمرد امر کرد، از بهشت و رحمت خدا رانده شد. با اینکه بعضی از ایشان از قدرت خارق العاده ائی برخوردار هستند و می توانند خود را به هر شکل و قیافه ای درآورند و در یک مورد کلام وحی را بشنوند و قوم خود را از اسرار آن با خبر سازند با اینهمه از نظر فضیلت و کمال، گروه جن همیشه از ملائک و انسان پائین تر بوده است. کم ایشان مقرب اند. برای ایشان پیامبران و از قوم آنها پیامبری برگزیده نشده است و چون قبل از انسان خلق شده اند عضو علی البدل اول کائنات هستند. عضو دوم علی البدل کائنات انسان است. همان قدرتی دارند که جن دارد با این تفاوت که انس از خاک است، پیدا هست. برعکس جن از آتش است و ناپیدا است. اما این کجا و آن کجا! تفاوت از زمین تا آسمان است. انسان هم می تواند برای جنس خود آبرو ببرد هم آبرو بخرد. هم از ملائک بگذرد هم شیطان را جا بگذارد! خوب خوب این دو جنس این استعداد را دارند عضو اصلی کائنات باشند و از عضو علی البدل بودن برای همیشه خارج بشوند. اما خوب خوب انسان بی نظیر است. بی بدیل است. برترین ایشان پیامبران اند. تعداد انسان ها هیچوقت به تعداد ملائک نمی رسند چرا که نسبت ملائک به انسان در کمترین مقدار ممکنه 2 به1 است (هر انسان را دو فرشته کاتب بنام رقیب و عتید است). نسبت معقولی است چون جمعیت انسان درحال تغییر و جمعیت ملائک به تناسب مسئولیت مفرده می باید بیش از دیگر موجودات باشد.
  لذا در دو جمله می توان روند پیدایش، رشد و تکامل دو انسان سعید و شقی را تعریف و تبیین کرد و قدر این دو را در روز قدر چنین نگاشت:
  پاک بود(در بهشت اول)، خاک کرد(در بهشت اول)، پاک کرد(انتظارات را در بهشت اول)، پاک زیست(در زمین)، پاک گشت(در زمین)، پاک جست(در زمین)، پاک رفت(در زمین)، پاک برگشت(در روز معاد)، منزل قربت گزید(در بهشت موعود).
  پاک بود(در بهشت اول)، خاک کرد(در بهشت اول)، پاک کرد(انتظارات را در بهشت اول)، ناپاک زیست(در زمین)، ناپاک گشت(در زمین)، ناپاک جست(در زمین)، ناپاک رفت(در زمین)، ناپاک برگشت(در روز معاد)، قعر جهنم رفت(در دوزخ موعود).
  قوم بینابینی اصحاب اعراف هستند که گنهکار، بلاتکلیف اما امیدوار بعفو خدا. ایشان در روز قیامت هنگامی که چشمانشان به اهل جهنم می افتد می گویند: پروردگارا ما را همنشین گروه ستمکاران قرار مده (رَبَّنَا لاَ تَجْعَلْنَا مَعَ الْقَوْمِ الظَّالِمِينَ. سورة الأعراف 47).
  اینجاست که انسان غافل باید به کار و حال خود بگرید که خداوند را با این همه لشگر ملکی، جنی و انسی در کنار خود و ناظر خود نمی بیند و فکر می کند دنیا بی صاحب است! اگر همه اینها را متعمدا و متشبثا به اتاقهای فرمان نیروگاه ها پرتاب سفینه به فضا و..تشبیه کنیم. خواهیم دید انسان گنهکار تنها بازنده این بازی است که نظارت صد در صدی و بی خطای آستان لایتناهی خدا را بر خود در طول عمر خود لمس نمی کند و جدی نمی گیرد و بدتر از همه بعضا به حکم گوید آن دنیا چه کسی رفته و چه خبری آورده! جهنم کجاست؟ بهشت کجاست؟ دارالمکافات چراست؟

  هرچه غریب است غریبان روند
  سایه خورشید سواران روند
  محنت من نیز سخن گفتن است
  گفته نگویم به خسران روند
  هرچه بلاغ است به ما گفته اند
  هرچه کلام است به ما گفته اند
  روز ازل روز ابد گفته اند
  حرف دو عالم به ما گفته اند
  راه دگر رو که این راه توست
  کار دگر کن که این کار توست
  حاذق و رازق به ما گفته اند
  عزم دگر کن که این فال توست
  مقصد بعدی سفر پیش ماست
  بنده ما نیست مگر پیش ماست
  گنبد گردون به گردون ماست
  کفه عالم ترازوی ماست
  مظهر عالم همین نام ماست
  مذهب عالم همین خال ماست
  نقطه عالم به پرگار ماست
  زنده عالم همین پاک ماست
  اول هرکار به خود بردن است
  نقطه بعدی کجا بردن است
  مرده نداند کجا می برد
  با تو بگویند کجا بردن است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توییت بینا

9:06 (۱ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۱ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۱ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۱ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۱ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۱ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۱ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۱ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۱ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۱ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۱ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۱ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۱ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۱ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۱ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۱ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۱ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۱ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۱ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۱ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید